Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Miřejovský > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Miřejovský — webdesignér a grafik

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Pavel Miřejovský:
Robert Vlach
Pavel Miřejovský mi sám od sebe nabídl pomoc s úpravou responzivity portálu Na volné noze a přiložil testovací mobilní screeny i návrh CSS patche. Velice oceňuji jeho přístup i odbornost (patch funguje) a do budoucna se na něj rozhodně s podobnými problémy obrátím. Navíc je velmi přátelský a vstřícný, doporučuji.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Pavla Miřejovského jsme najali jako dodavatele k nově připravovanému webovému projektu s úkolem zajistit co nejrychleji responzivní verzi již připraveného designu tak, aby aplikace byla co nejlépe dostupná z různých mobilních zařízení. Spolupráce proběhla bleskově, ve vysokém standardu a bez jakýchkoliv potíží. Spolupráci s Pavlem proto vřele doporučuji a rozhodně nebudu váhat jej oslovit v budoucnu znova.

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant
www.danieldimitrov.cz ~ dimitrov.dan@gmail.com ~ 720 685 724
Pavel je nejen kreativní, rychlý, ochotný naslouchat klientovi, ale zároveň má velmi přátelskou a otevřenou povahu. Doposud jsme spolupracovali na tvorbě a údržbě webových stránek, firemních profilů na sociálních sítích, a na návrzích grafiky letáků, bannerů a newsletterů. Díky Pavlovým znalostem grafického softwaru a díky jeho výtvarnému cítění pro něj není problém tvořit grafiku pro nejrůznější projekty, ať už jde o návrh loga pro neziskovou organizaci, o vytvoření kompletního grafického vizuálu pro mezinárodní firmu či o profesionální velkoplošnou projekci, jakou je videomapping. Spolupracovat s Pavlem je vážně radost :-)

Hedvika Novotná

interiérová designérka
www.novodesign.cz ~ novodesign@seznam.cz ~ 777 050 840
Pavel Minář
Pavel nám velmi pomohl s responzivní verzí připravované webové aplikace. Spolupráce byla blesková. Pavel přišel, vzal klasickou verzi webu, pak chvíli něco „kutil“ a za velmi krátkou dobu dodal plně funkční variantu pro mobilní telefony a tablety. Neskutečný poměr cena/výkon. Pavel nám ušetřil spoustu času.

Pavel Minář

konzultant pro IT a Google Workspace (G Suite)
Tomáš Soukup
S Pavlem jsem spolupracoval na tvorbě webu pro významného klienta z oblasti průmyslového čištění. Rychlost Pavlovy odezvy i úroveň jeho odborných znalostí mě popravdě dostaly. Základ webové prezentace a grafiku vytvořil během několika dní, připomínky za pár hodin zapracoval, bleskově odpověděl na každou otázku. Nebál se ani konstruktivní kritiky, která mi pomohla textaci vylepšit. Výsledkem je web, na který jsem opravdu hrdý – a z velké části je to Pavlova zásluha. Pokud hledáte webdesignéra, který svému řemeslu rozumí a neplní jen slepě zadání, určitě se na Pavla obraťte.

Tomáš Soukup

copywriter a stratég webového obsahu
Spolupráce s Pavlem byl skvělý zážitek. Rychle pochopil co chci, přinášel nové nápady, byl flexibilní a přátelský. Vlastně nic nebyl problém. Výsledkem jsou nové webové stránky, z kterých jsem nadšená.

Martina Wolfová

www.wolfova.cz
S Pavlem jsme navázali spolupráci při realizaci kurzu tvorby webových stránek pro handicapované osoby. Od prvního okamžiku se ukázalo, že jsme našli toho správného lektora, který dokázal předat odborné znalosti individuálním citlivým přístupem lidem s limitujícími možnosti ovládání počítače. O to více jsme všichni ocenili vstřícný a přátelský přístup „našeho“ lektora. Děkujeme!

Patrik Zalmay

koordinátor PC kurzů, lektor & správce IT v NNO
patrik.zalmay@gmail.com
Pavel Miřejovský mi zpracoval graficky celé webové stránky a novou profesionální identitu (logotyp). Práce probíhaly velmi rychle a intuitivně. Sám se inspiroval mým zaměřením a zdařile se „trefil“. Po malinkých úpravách bylo vše rázem hotové k mé plné spokojenosti. Kdyby do budoucna bylo cokoliv potřeba, pan Miřejovský je pro mě jasnou volbou. Díky! :-)

Vlastimil Švingr

Acheta
www.acheta.cz ~ svingr@acheta.cz
Pana Pavla Miřejovského jsem oslovila na tvorbu svého nového webu. Jeho přístup je velmi profesionální. Hned jsme si porozuměli ohledně designu stránek. Rychlá komunikace a reakce na podněty klienta zvyšují komfort jeho služby. S webem jsem velmi spokojena a práci pana Miřejovského doporučuji dále.

Kristýna Jandíková

interiérový designér
www.xtina-design.cz ~ info@xtina-design.cz
Pavel nám rychle a vlastně hned na první pokus vytvořil dvě loga – pro běžecký závod a turistický pochod. Byť jsme komunikovali jen přes emaily, navzájem jsme si rychle předali pár základních informací a Pavel vytvořil to co jsme chtěli. Obával jsem se různého ladění a vybírání z více verzí, ale Pavel nám svým přístupem a kvalitní dodávkou ušetřil spoustu času a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Mohu jen doporučit!

Richard Strouhal

pořadatel běžeckého závodu POSÁZAVSKÝ 1/2 MARATON
posazavskypulmaraton.cz ~ r.strouhal@posazavskypulmaraton.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS