Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ovesný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Ovesný — konzultant webů a marketingu se specializací na nezávislé profesionály

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Pavel Ovesný:
Lenka Chotěnovská
Pavel se mi ozval už před hezkou řádkou let ohledně možné spolupráce na webových stránkách. Tenkrát jsme si plácli a od té doby jsme dali dohromady zhruba dvacet projektů – já kreslím grafiku, Pavel řeší poradenství pro klienta a naprogramování webu. Moc si ho vážím i za „osvětu“ v kurzu Punkové podnikání, kde nabízí tipy a triky po začínající i zkušené freelancery. Pokud hledáte profesionála, Pavel je určitě dobrá volba – doporučuji ho i mým klientům.

Lenka Chotěnovská

grafička a webdesignérka
Mgr. Jan Šimral
Pavel Ovesný pro mě dělal jeden z mých webů. Byl jsem s jeho přístupem, radami i kvalitou odvedené práce velmi spokojen. Pavel se mě podrobně vyptal na preference podoby a funkce webu, vše mi detailně vysvětlil a pečlivě zpracoval. A navíc za rozumnou cenu. Pavla tudíž mohu plně doporučit.

Mgr. Jan Šimral

nezávislý PR konzultant se specializací na B2B
Lucie Gramelová
Pavel mě motivoval k předělání mého starého webu. Původní web vznikal „na koleně“ a byl zoufale nepřehledný. Grafika doslova volala o pomoc. Pavel mi hodně poradil s přehledností webu a pomohl vybrat šablonu, která je čtenářsky velmi příjemná. Když přemýšlím o tom, co mě v podnikání posunulo, tak tohle byl podle mě úplně zásadní okamžik – přechod ze starého webu na nový. A to by se rozhodně nestalo nebýt Pavla.

Lucie Gramelová

jazyková mentorka a autorka jazykových učebnic
Se stavěním webových stránek máme již mnoho zkušeností, a proto velmi oceňujeme Pavlův osobní přístup, vstřícnost a flexibilitu. Ví, že jeho klienti a klientky nejsou „ajťáci“ a rád vše vysvětlí běžnou lidštinou.

Martina Fucimanová a Kateřina Cidlinská

Národní kontaktní centrum - ženy a věda Sociologického ústavu AV ČR
www.zenyaveda.cz
S Pavlem spolupracuji již přes 3 roky. Výborně se s ním komunikuje. Ze mne, webového laika, přesně vyptal a zjistil mé potřeby. Vždy mi srozumitelně vysvětlí aktuální trendy na poli webů a můžeme tak držet krok se současným děním v modernizaci našich stránek. Nehovoří v žádných odborných formulacích a poučkách. Navíc je velmi inspirativní i v dalších oblastech lidského života, díky dalším jeho aktivitám zasahujícím do pracovních i volnočasových aktivit.

Tomáš Synek

2S trade, s.r.o. + Damio, s.r.o.
S Pavlem spolupracujeme už několik let a ze spolupráce s ním jsme nadšení. Je to zejména proto, že se s ním výborně komunikuje, vždy hledá a nakonec najde možnosti řešení, je spolehlivý a nebojí se jít do nových projektů.

Kristýna Titěrová

META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů
www.meta-ops.cz
Spolupráci s Pavlem Ovesným jsme navázali na základě osobního doporučení a byla to skvělá volba. Snažil se vždy vyjít maximálně vstříc a byl ochoten pracovat i přes víkend, když nám hořel termín. Odborně pracoval jak s grafikou tak i nastavením webu, zavedl nám pořádek v chaosu domén a celkově máme ze spolupráce s ním jen dobrý pocit. Rozhodně nebudu váhat ho v budoucnu oslovit pro další webový projekt.

Mgr.Tomáš Paleček

Unipark s.r.o.
www.unipark.cz
Pro vývoj našeho nového webu jsme hledali někoho, kdo by si projekt vzal za svůj. Proto jsme zvolili freelancera Pavla, který má navíc ke zdravému životnímu stylu velmi blízko. V průběhu vývoje jsme byli celkově spokojeni s proaktivním přístupem, flexibilitou a ochotou. Určitě ho využijeme i na další rozvoj webu a přípravu mikrostránek.

Petr Žemlička

Empower Supplements
www.empower-supplements.com
Pavel Ovesný mi zhotovil web přesně podle mých představ. Na mé požadavky dokázal reagovat rychle a komunikace s ním byla vždy příjemná. Byl ochotný mi odpovědět na každou mou otázku, případně vysvětlit nejasnosti. S jeho prací jsem velmi spokojena.

Michaela Hořejší

Natureza
www.natureza.cz ~ michaela.horejsi@natureza.cz ~ 702 040 038
S Pavlem Ovesným spolupracuji již od založení vlastní firmy v roce 2011. Jeho služby mohu jen doporučit. Poradil mi jak připravit materiály na stránky a naprogramoval nám v Drupalu firemní web. Zvláště oceňuji jeho přístup k práci. Velmi mi pomohl v začátcích mé firmy a snaží se vždy nalézt nejlepší řešení. Také se mi libí jeho nekonvenční přístup, životní filozofe, a to, co dělá ve volném čase, kdy pomáhá druhým lidem postavit se na vlastní „byznysové“ nohy. Nemluvě už o tom, že stejně jako já pochází z drsných jesenických hor.

Roman Staněk

Barents.pl sp. z o.o.
www.barents.pl ~ info@barents.pl ~ +48 (71) 30 700 34
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS