Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Pavel Ovesný > Doporučení

Doporučení z první ruky

Pavel Ovesný — podnikatelský poradce pro nezávislé profesionály

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Pavel Ovesný:
Antonín Pátek
Pavel rozvrhne trasu podle vaší kondice a ta naše byla krásná, nádherné scenérie. A do toho konzultujete svoje představy, svoje nápady, svoje obavy a strachy. Na to všechno dokáže Pavel správně reagovat a nenutí vás vystupovat ze své komfortní zóny. Ale je dobré se tzv. „odkopat“. Pak vám Pavel určitě může pomoci. Líbilo se mi, že sám ukázal jaký je a jak se v začátcích choval on. Co udělal blbě, co dobře, jak jedná se zákazníky, a nyní radí ostatním, aby se těm bolestem vyhnuli anebo je měli co nejmenší. Projekt mentorství a pochoďáku ve mně skutečně zarezonoval. Tím, že jdete lesem, tak vnímáte to krásno a nemusíte se starat o to co budete dělat zítra. Jste odpoutaní od toho uspěchaného života, tam za kopcem. A to je bezvadné. Osobně mi nevyhovují veřejné prostory a proto jsem s povděkem kvitoval tento Pavlův projekt. Navíc, Pavel byl na mne dobře připravený a já dostal co jsem očekával. Nutno ale říct, že Pavel vám pomůže až tam, kam ho sami pustíte. Pavle, díky za tuto tvou práci.

Antonín Pátek

grafik a DTP specialista
Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová)
Punkové podnikání na túře splnilo očekávané spojení příjemného s užitečným. Povídání na pořádném výletě, v pohybu a na vzduchu, mi inspirativně a zároveň strukturovaně připomnělo věci, které znám, ale už mi z hlavy vypadly, a nasměrovalo mě, jak se zas pustit víc do práce na sobě a svém podnikání a nejen vyřizovat obvyklé povinnosti. Pavel není mesiáš a za mě nic neudělá, ale mám teď od něho kus inspirace i energie se do toho pustit sama. Díky!

Mgr. Julie Lukaštíková (Marešová)

tlumočnice a překladatelka francouzského a portugalského jazyka
K rozhodnutí, zda jít na volnou nohu, jsem se už nemohl dál prosedět. S Pavlem a pár kilometry v mlze jsem začal vidět obrysy mé další cesty. A navíc to byla konzultace tak přirozená a nenucená, jak jen může být.

Milan Prikner

tvůrce webů a databází
Ing. Lucie Václavková, Ph.D.
Už potřeba poslat předem témata mě přiměla zamyslet se nad nimi ještě před samotným setkáním. Během dlouhého pochodu bylo dost času vše probrat, ale také si všímat přírody a krajiny. Pavel umí naslouchat a občas položit i méně příjemnou, ale podstatnou otázku. Získala jsem zpětnou vazbu na mé problémy i užitečné tipy pro organizaci práce. Putování jsme zakončili v kavárně, kde jsme sesumírovali konkrétní nápady a kroky, po kterých se můžu vydat.

Ing. Lucie Václavková, Ph.D.

kariérová poradkyně a lektorka se zaměřením na rozvoj kariéry a podnikání žen
Chůze krajinou přináší mnoho úžasných myšlenek. I proto mě nadchl Lesa Pán. A má očekávání byla splněna do puntíku. S Pavlem jsme prošli mé nejzásadnější otázky a dilemata, vše navíc doplňoval mnoha tipy z oblasti osobní produktivity či marketingu. Doporučuji všem, kteří potřebují konstruktivní analýzu svého projektu či podnikání.

Dominik Grohmann

potulný sadař
www.potulnysadar.cz
Stát se na den Lesa Pánem mi místo očekávaných zázračných řešení pomohlo se zamyslet nad tím, kým jsem na začátku své volné nohy chtěla být a zda jsem na to v té každodenní smršti povinností tak trochu nezapomněla. Pavel mě zásobil spoustou užitečných rad a tipů v oblastech, ve kterých se příliš neorientuji. Výlet byl velmi užitečný po stránce pracovní a příjemný po stránce lidské.

Marie Šimáková

lektorka zážitkové angličtiny
maryway.cz
Pavel je odborník na slovo vzatý se zároveň velmi lidským přístupem. Provedl mě nejen tématy, které jako začínající volnonožec řeším (cenotvorba, webovky aj.), ale také nádhernými brdskými lesy. Dostala jsem nejen podporu, ale také spoustu informací, tipů a zdrojů, odkud mohu čerpat. Doporučuji všem, kteří chtějí už opravdu vykročit!

Veronika Pačesová

lektorka, ředitelka neziskové organizace Respondeo
www.respondeo.cz
Lesa Pán s Pavlem byl nejen velmi příjemně strávený den, ale i velmi prospěšný pro mé podnikatelské aktivity. Pomohl mi srovnat si v hlavě mnoho souvislostí, vyslechl a poradil. Velmi pozitivně hodnotím upřímnost a otevřenost. Mohu jen doporučit každému, kdo podniká a přijde si u toho sám.

Ing. arch. Alžběta Stodolová

architektka
www.stodolova.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS