Bc. Pavel Szabo

programátor webových stránek, eshopů a systémů

Jsem programátor webových stránek a systémů na míru. Mám více než 20 let praxe a vysokoškolské IT vzdělání. Mezi mé silné stránky patří proaktivita, pragmatismus, orientace na výsledek, spolehlivost, schopnost strategického myšlení a schopnost propojovat lidi.

Vytvořím pro vás nejen kvalitní profesionální web, ale povedu váš webový projekt k úspěchu v online světě. Spolupráce se mnou není jen o tom udělat web, ale i o dlouhodobém partnerství a poradenství. Mým cílem bude vždy posouvat váš webový projekt dál.

Hlavní služby

 • Firemní webové stránky na míru – Poskytuji komplexní řešení pro unikátní prezentaci vaší firmy, včetně strategického poradenství a marketingové podpory.
 • E-shop na míru – Specializuji se na vývoj e-shopů s pokročilou administrativou a automatizacemi. Na míru přesně pro vaše produkty.
 • Informační a podnikové CMS na míru – Nabízím vytvoření podnikových systémů pro efektivní správu obsahu a procesů v rámci vaší firmy. Společně automatizujeme vše co půjde a to vám ušetří čas i peníze ve vaší firmě.
 • Front-end kódování šablon HTML – Vytvořím pečlivě a profesionálně vytvořené HTML/CSS/JS šablony z dodaného designu.
 • Jednoduché webové stránky – Nabízím tvorbu jednoduchých webových stránek přizpůsobených vašim potřebám.
 • Unikátní rozsáhlé blogy a magazíny – Vytvořím obsahově bohaté a esteticky přitažlivé online magazíny a blogy, které uspějí třeba i na světové úrovni.
 • Implementace Chat GPT API – Integruji pokročilé Chat GPT API do vašich projektů pro automatizaci procesů, generování obsahu nebo zlepšení interakce s uživateli.
 • Zajištění PPC kampaní na Google Ads a Sklik a reklamy na sociálních sítích – Zvýšit vaši online viditelnost a přilákám nové zákazníky prostřednictvím efektivních reklamních strategií.
 • Pokročilé rychlostní a SEO optimalizace – Optimalizuji vaše webové stránky pro lepší výkon a vyšší pozice ve vyhledávačích.

Výběr projektů, na které jsem hrdý

 • Gigaplaces.com – Cestovatelský portál Gigaplaces, který jsem vyvinul, uspěl na světové úrovni díky funkci automatického překladu obsahu do 16 jazyků, a nyní si získal tisíce fanoušků po celém světě, generuje významné příjmy pro mého klienta.
 • Key4you.cz – Spolupracoval jsem na vývoji rozsáhlého e-shopu pro herní komunitu, který se vyznačuje pokročilou administrativou a automatizacemi, stojí v popředí prestižní soutěže Shop roku a je klíčovým prodejním kanálem mého klienta.
 • Enjoythemovement.cz, Tarycamp.cz, Tary.cz – Pro slavného Youtubera Taryho jsem realizoval e-shop a další podpůrné prodejní weby, které generují obrovské obraty a řídí podstatnou část firemních procesů.
 • Justenglish.cz – Realizoval jsem kompletní prodejní web a pokročilý informační systém pro studenty a lektory jazykové školy, což zajišťuje snadný chod a růst školy.
 • JustShop.cz – Stojím za vývojem unikátní vzdělávací platformy JustShop, specializující se na tvorbu a prodej e-booků, s jednoduchým rozhraním pro vytváření a prohlížení e-booků.
 • Ceskezvyky.cz – Vyvinul jsem největší portál zvyků, tradic a pranostik, který umožňuje snadnou registraci a přechod na placené členství s platbou kreditní kartou a financuje se prostřednictvím reklam Google AdSense.
Bc. Pavel Szabo
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Bc. Pavel Szabo
Na Vyhlídce 7
Vratimov (Moravskoslezský kraj)
739 32
Mobil:737 639 978
Email:info@pavelszabo.cz
Web:www.pavelszabo.cz
Facebook:pavelszabo.cz
Instagram:pavelszabo.cz
LinkedIn:pavelszabo
Twitter:pavelszabo
Messenger:szabo.pavel
Skype:info@pavelszabo.cz
Účet:670100 – 2208596666/6210 (mBank)
IČ:09800581 (plátce DPH)
DIČ:CZ09800581

Doporučení
z první ruky

Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk

Tarycamp.cz