Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Szabo > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — programátor a frontend kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 16 doporučení prezentace Bc. Pavel Szabo:
Pan Szabo je velmi zkušený kodér s kvalitou práce „pixel perfect“. Měl s námi trpělivost, i když jsme museli (naší vinou) některé věci předělávat podle nových nápadů. Pokud chcete kvalitu za férovou cenu, mohu jedině doporučit.

Tomáš Nimmerrichter

atomrtc.com
Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osobního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

David Lörincz

www.davidlorincz.cz ~ david@modrakrev.cz
Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk

www.tarycamp.cz
Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Jan Kantorek

www.mlynkojetin.cz ~ j.kantorek@mlynkojetin.cz
Spolupráce s Pavlem byla skvělá – dodané návrhy webu kvalitně a rychle nakódoval. Velmi oceňuji také jeho pomoc s následným nasazením webu a doporučení na vylepšení technických detailů po spuštění.

Jakub Blatný

www.jakubblatny.cz ~ jakub.blatny@gmail.com
S panem Szabem dlouhodobě spolupracujeme na všech projektech společnosti HyperMedia, a.s. a jsme maximálně spokojeni. Komunikace na jedničku, vždy vyjde vstříc a odvádí opravdu kvalitní práci.

Judita Formáčková

www.hypermedia.cz ~ formackova@hypermedia.cz
Perfektní spolupráce, 100% spokojenost. Práce odvedená dle dohody na profesionální úrovni a v domluveném termínu. Cena předem dohodnuta a dodržena, příště nehledám jinde a obracím se s důvěrou na @dixilocz. Děkuji Vám!

Lukáš Michovský

kuponka.cz ~ lm@chello.cz
Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. A nekonečné moře trpělivosti! Stavba webu by nakonec šla o mnoho rychleji, kdybychom my jakožto zadavatelé práce vykazovali stejnou úroveň nasazení a odezvy jako tady kluci z DIXILO. Jediná kritika tedy padá na nás samotné, protože jsme jednoduše nebyli připraveni. Za celé Speed Empire, děkujeme!

Daniel Fuglevič

www.speedempire.cz ~ danfu@centrum.cz
Bezchybná spolupráce, ověřená na několika společných dílech - rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace, operativní přístup - doporučuji!

Radim Suchánek

www.quizzy.cz ~ radim.suchanek@gmail.com
Spolupracovali jsme na několika projektech a spolupráce nadále trvá. Výborná komunikace a rychlost zpracování podkladů.

Kateřina Lébrová

koordinátorka projektů
www.hypermedia.cz ~ lebrova@hypermedia.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS