Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — programátor a frontend kodér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Miroslav Beran

S panem Szabem jsem nyní započal spolupráci v rámci dodávky služeb jednomu z mých klientů. Mám ho k ruce na úpravu webu (nasazování kódů a drobné úpravy pro práci na PPC). Mám na něj jen ty nejlepší reference a i já se přidávám k těm, kteří jeho práci chválí. Mohu doporučit.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi

Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk
www.tarycamp.cz

Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osobního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

Pavlovi jsem svěřil realizaci mého vysněného projektu a musím říct, že jsem byl velmi spokojen. Překvapil nejen nápady, ale vysokou profesionalitou a odborností. Vřele doporučuji a budu s ním spolupracovat i nadále.

Libor Vrška
www.proweddy.cz 608 856 330

S realizací mého webu jsem moc spokojený, hodně dobrá a rychlá komunikace. Web je podle mě nakódovaný hodně kvalitně. Pokud se něco Pavlovi nezdá, dokáže to vylepšit nebo navrhnout lepší řešení. Jsem spokojený :)

Jakub Novák
www.zlatysystem.cz kubanovakpolicna@seznam.cz 605 526 242

Pan Szabo je profík, se kterým budu rád spolupracovat dál. Web byl hotový včas, žádný deadline se neposouval a s veškerými úpravami se na něj můžu kdykoli obrátit. Za mě super spolupráce!

Dan Balcar
www.justenglish.cz balcardan@gmail.com 739 174 975

Pavel je rychlý, spolehlivý a umí dobře komunikovat. Sleduje také nejmodernější trendy, takže vám vždy dobře poradí. Vřele doporučuji.

Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Spolupráce s Pavlem byla skvělá – dodané návrhy webu kvalitně a rychle nakódoval. Velmi oceňuji také jeho pomoc s následným nasazením webu a doporučení na vylepšení technických detailů po spuštění.

Kvalitní práce na dvou projektech. U Pavla si nejvíce vážím jeho odbornosti, širokého záběru a konstruktivního přístupu.