Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — programátor webových stránek, eshopů a systémů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

S Pavlem spolupracuji již více než 10 let a nehodlám na tom rozhodně nic měnit. Líbí se mi, že nezůstává na místě a stále se zajímá o nejnovější trendy a technologie, čímž posouvá své projekty nad většinu konkurence. Za celý tým www.gigaplaces.com mu děkuji.

Ing. Petr Liška
provozovatel portálu Gigaplaces.com
www.gigaplaces.com info@gigaplaces.com

Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk
Tarycamp.cz
www.tarycamp.cz

Pan Szabo je profík, se kterým budu rád spolupracovat dál. Web byl hotový včas, žádný deadline se neposouval a s veškerými úpravami se na něj můžu kdykoli obrátit. Za mě super spolupráce!

Dan Balcar
Justenglish.cz
www.justenglish.cz balcardan@gmail.com

Perfektní spolupráce, výsledek na jedničku. Pan Szabo a celý jeho tým odvedli výbornou práci, přicházeli s vlastními nápady i iniciativou na vylepšení webu a vždy vyšli vstříc všem připomínkám i změnám v průběhu realizace. Doporučuji a mockrát děkuji!"

Tomáš Valenta

Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osobního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

David Lörincz
expert na Facebook reklamu
www.davidlorincz.cz david@modrakrev.cz

Pavlovi jsem svěřil realizaci mého vysněného projektu a musím říct, že jsem byl velmi spokojen. Překvapil nejen nápady, ale vysokou profesionalitou a odborností. Vřele doporučuji a budu s ním spolupracovat i nadále.

Libor Vrška
Proweddy.cz
www.proweddy.cz
Miroslav Beran

S panem Szabem jsem nyní započal spolupráci v rámci dodávky služeb jednomu z mých klientů. Mám ho k ruce na úpravu webu (nasazování kódů a drobné úpravy pro práci na PPC). Mám na něj jen ty nejlepší reference a i já se přidávám k těm, kteří jeho práci chválí. Mohu doporučit.

Miroslav Beran
online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi

Pavel Szabo je skvělý tvůrce webovek. S tvorbou stránek jsem velmi spokojena! Respektoval moje přání o vzhledu a řešil ihned případná další „doladění“. Stránky se mi dobře ovládají a při propagaci mé tvorby mi vyhovují. Jsem tvůrce autorských šperků z mědi a díky stránkám se moje šperky lehce dostávají k mým obdivovatelům a v budoucnu zákazníkům. Ti si v klidu prohlédnou celou mojí nabídku a také mohou mít svá přání a bez problémů se mnou komunikovat. Velmi pana Szaba doporučuji.

Ludmila Benešová
originální měděné šperky ručně vyráběné
www.ludmila-krystal.cz

Pavel je rychlý, spolehlivý a umí dobře komunikovat. Sleduje také nejmodernější trendy, takže vám vždy dobře poradí. Vřele doporučuji.

Jakub Trpiš
Knihavolba.cz
www.knihavolba.cz jakub.trpis@yahoo.com 724 570 294

Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Jan Kantorek
Mlynkojetin.cz
www.mlynkojetin.cz j.kantorek@mlynkojetin.cz