Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Pavel Szabo > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — programátor a frontend kodér

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Bc. Pavel Szabo:
Miroslav Beran
S panem Szabem jsem nyní započal spolupráci v rámci dodávky služeb jednomu z mých klientů. Mám ho k ruce na úpravu webu (nasazování kódů a drobné úpravy pro práci na PPC). Mám na něj jen ty nejlepší reference a i já se přidávám k těm, kteří jeho práci chválí. Mohu doporučit.

Miroslav Beran

online marketér se specializací na Google Ads, Sklik a Favi
Vynikající spolupráce! Jsem naprosto spokojený. Dokončenou zakázku jsme si předali ještě s předstihem a po celou dobu spolupráce byla naprosto rychlá komunikace. Všechny připomínky z mé strany byly vyslyšeny a vše se udělalo dle mých představ a požadavků. Doporučuji a už se těším na další moji spolupráci s DIXILO.

Taras Tary Povoroznyk

www.tarycamp.cz
Pavlovi jsem svěřil k nakódování mého osobního webu. Samotnou práci zvládl skvěle a v dohodnutém termínu. To považuji u profesionála za samozřejmost. Avšak velmi mě potěšil jeho proaktivní přístup při vylepšování stránek po dodání. Nespokojí se s ničím méně než s dokonalostí. Je skvělé mít v podnikání takového partnera.

David Lörincz

www.davidlorincz.cz ~ david@modrakrev.cz
Pavlovi jsem svěřil realizaci mého vysněného projektu a musím říct, že jsem byl velmi spokojen. Překvapil nejen nápady, ale vysokou profesionalitou a odborností. Vřele doporučuji a budu s ním spolupracovat i nadále.

Libor Vrška

www.proweddy.cz ~ 608 856 330
S realizací mého webu jsem moc spokojený, hodně dobrá a rychlá komunikace. Web je podle mě nakódovaný hodně kvalitně. Pokud se něco Pavlovi nezdá, dokáže to vylepšit nebo navrhnout lepší řešení. Jsem spokojený :)

Jakub Novák

www.zlatysystem.cz ~ kubanovakpolicna@seznam.cz ~ 605 526 242
Pan Szabo je profík, se kterým budu rád spolupracovat dál. Web byl hotový včas, žádný deadline se neposouval a s veškerými úpravami se na něj můžu kdykoli obrátit. Za mě super spolupráce!

Dan Balcar

www.justenglish.cz ~ balcardan@gmail.com ~ 739 174 975
Pavel je rychlý, spolehlivý a umí dobře komunikovat. Sleduje také nejmodernější trendy, takže vám vždy dobře poradí. Vřele doporučuji.

Jakub Trpiš

www.knihavolba.cz ~ jakub.trpis@yahoo.com
Vynikající komunikace a spolupráce na projektu. Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno a s výsledkem nové webové prezentace jsme nadmíru spokojeni. Tímto bych chtěl za kolektiv společnosti Mlýn Kojetín spol. s r.o. poděkovat a věříme, že započatá spolupráce bude nadále pokračovat.

Jan Kantorek

www.mlynkojetin.cz ~ j.kantorek@mlynkojetin.cz
Spolupráce s Pavlem byla skvělá – dodané návrhy webu kvalitně a rychle nakódoval. Velmi oceňuji také jeho pomoc s následným nasazením webu a doporučení na vylepšení technických detailů po spuštění.

Jakub Blatný

www.jakubblatny.cz ~ jakub.blatny@gmail.com
Kvalitní práce na dvou projektech. U Pavla si nejvíce vážím jeho odbornosti, širokého záběru a konstruktivního přístupu.

Lucie Marková

www.test-learn.com ~ lucymarkova@seznam.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS