Doporučení z první ruky

Bc. Pavel Szabo — programátor a frontend kodér


Zobrazuji č. 11-20 z celkem 20 doporučení

S panem Szabem dlouhodobě spolupracujeme na všech projektech společnosti HyperMedia, a.s. a jsme maximálně spokojeni. Komunikace na jedničku, vždy vyjde vstříc a odvádí opravdu kvalitní práci.

Naprosto bezproblémová spolupráce, práce odevzdaná v předstihu.

Boris Semizorov
www.colorika.cz

Spolupracovali jsme na několika projektech a spolupráce nadále trvá. Výborná komunikace a rychlost zpracování podkladů.

Kateřina Lébrová
koordinátorka projektů
www.hypermedia.cz lebrova@hypermedia.cz

Bezchybná spolupráce, ověřená na několika společných dílech - rychlost, spolehlivost, skvělá komunikace, operativní přístup - doporučuji!

Perfektní spolupráce, 100% spokojenost. Práce odvedená dle dohody na profesionální úrovni a v domluveném termínu. Cena předem dohodnuta a dodržena, příště nehledám jinde a obracím se s důvěrou na @dixilocz. Děkuji Vám!

Lukáš Michovský
kuponka.cz lm@chello.cz

Pavel je velmi flexibilní člověk, který svému oboru opravdu rozumí.

S Pavlem spolupracuji už od roku 2008 a vůbec nemám důvod na tomto faktu cokoliv měnit.

Kamil Übelauer
krajinářský fotograf
www.ubefoto.cz kamil.ube@seznam.cz

Pan Szabo je velmi zkušený kodér s kvalitou práce „pixel perfect“. Měl s námi trpělivost, i když jsme museli (naší vinou) některé věci předělávat podle nových nápadů. Pokud chcete kvalitu za férovou cenu, mohu jedině doporučit.

Tomáš Nimmerrichter
atomrtc.com

S Pavlem Szabo jsem v kontaktu od roku 2009. Neustále si drží vysoký kredit jak v jednání se zákazníkem, tak v přístupu prováděné práce. Vždy se snaží pochopit zákazníka a vejít se do jeho představ. Ne vždy to jde, proto jsem uvítal, že dokáže kvalifikovaně poradit a vysvětlit podstatu problému a co je nutné změnit. Jsem rád, že se začínají objevovat první vlaštovky opravdu solidních firem s perfektním přístupem k zákazníkům.

Ing. Zdeněk Lysek
www.zlysek.cz zlysek@tiscali.cz

Profesionální přístup. Bleskově rychlá komunikace a konstruktivní řešení požadavků i problémů. A nekonečné moře trpělivosti! Stavba webu by nakonec šla o mnoho rychleji, kdybychom my jakožto zadavatelé práce vykazovali stejnou úroveň nasazení a odezvy jako tady kluci z DIXILO. Jediná kritika tedy padá na nás samotné, protože jsme jednoduše nebyli připraveni. Za celé Speed Empire, děkujeme!