Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Peter Matisko, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Peter Matisko, Ph.D. — specialista pro webový vývoj, IT řešení a marketingové myšlení

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ing. Peter Matisko, Ph.D.:
Musím říct, že atmosféra školení marketingového myšlení zcela předčila mé očekávání, byla jsem doslova nabitá energií. Původně jsem čekala spíš přednášku na téma marketing a říkala jsem si, jestli mě to vůbec bude bavit a budu to umět implementovat do praxe. Ale výsledek byl úplně jiný. Super skupinová diskuse na téma marketingového chování, myšlení a uvažování, sdílení a předávání zkušeností, skvělý networking – moc se mi to líbilo, dalo mi to spoustu energie a pobavilo mě to. Nebyl to manuál s přesným programem jak postupovat. Dovedlo mě to spíše ke zvnitřnění hodnot, uvědomění si vlastní ceny, což je v marketingu to úplně nejcennější. Moc za to děkuji :-)

Ivana Štěrbová

kouč, kariérní poradce a personalistka
www.ivanasterbova.cz ~ ivana.sterbova@prostorprodialog.cz ~ 606 543 974
Vaše tipy a triky během marketingové konzultace byly pro mne velmi informativní, a to jsem o všech nástrojích, o kterých jsme mluvili, už věděla z dřívějška a i jsem je používala (podnikám čtyři roky a v marketingu nejsem úplně neplavec). Přesto byly věci, které jsem nevěděla. Včera jsem například podpořila příspěvek na Facebooku dle vašeho doporučení, stačilo pár korun. A hned z toho je jedna poptávka kurzu. Takže to je radost :) Díky konzultaci jsem si zase udělala v sobě jasno, které cesty jsou pro mne a které naopak nejsou. Také jsem cítila, že vám opravdu záleží na tom mi pomoci. Že nechcete a priori prodávat, ale že vás zajímám jako člověk. Jako člověk, který vytváří a přináší nějaké hodnoty a hledá způsoby, jak umožnit druhým, aby je mohli najít a přijmout. Ještě jednou moc děkuji!

Mgr. Adéla Obermajerová

lektorka angličtiny se specializací na rozvoj mluvené angličtiny bez učebnic
www.lotusenglish.cz ~ adela@lotusenglish.cz
Peter je naprostý profesionál pokud jde o marketing v sociálních médiích a pomoc firmám při plnění online cílů. Umí svou práci dokončit včas a cenově dostupným způsobem. Je odborník na hospodaření s časem a komunikaci. Podnikat s ním je opravdová radost.

Jeff Minnichbach

Purmedia
Při naší spolupráci se Peter zaměřuje na marketing v sociálních médiích. Odvedl vynikající práci a prokázal velkého podnikatelského ducha. Jsem velice ráda, že se stal neocenitelným členem našeho týmu.

Randy Hopkins

Team Excellence, Inc.
Peter je skutečný profesionál nejen po stránce znalosti trhu a faktických dat, ale také skvělý pro diagnostiku v interpersonální rovině. Díky několika konzultacím jsem si uvědomila, kde a jak je třeba změnit přístup směrem k zákazníkovi a přerušit zajeté stereotypy v uvažování. Díky zrcadlu, které mi Peter nastavil, jsem postupně dokázala přejít do přemýšlení „out of box“ a své každodenní rutinní kroky nevnímat jako stereotyp, ale jako výzvy. Výstupem z našich setkání byly myšlenkové mapy, díky kterým jsme optimalizovali zajeté procesy ve firmě a vylepšili přístup k zákazníkovi. Fungující procesy jsme ještě více vyšperkovali a nefungující jsme nahradili nebo zcela vypustili. Velmi oceňuji, že Peter byl kdykoli na telefonu a v případě potřeby vždy ochotně poradil. Díky Petrově vlastní zkušenosti s podnikáním počítejte s tím, že přesně ví, se kterými bolestmi se majitel firmy potýká a proto spolupráce nekončí v rovině teorie, ale veškeré výstupy jsou velmi užitečné, praktické a uplatnitelné v reálných situacích.

Mgr. Petra Kratochvílová

739 239 085
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS