Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Hasalík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Hasalík — Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací

Zobrazuji č. 1120 z celkem 24 doporučení prezentace Petr Hasalík:
Pro každého, kdo uvažuje o Petrovi Hasalíkovi pro práci v PHP/.NET/Flash: Petr má moje nejvyšší doporučení. Měl jsem to štěstí, že jsem na Petra narazil na internetu a udělal jsem s ním prvotní projekt ve Flashi a od té doby jsem se za ním vracel s každým projektem ve Flashi, který jsem potřeboval. Petr je extrémně rychlý, skvěle komunikuje a jeho sazby dávají jeho práci velkou hodnotu ve smyslu poměru kvality a ceny. Ve skutečnosti Petra doporučuji jenom proto, že k němu chovám hluboký respekt. Kdybych měl více projektů ve Flashi, nechal bych si jej pro sebe! Prosím, neváhejte mne kontaktovat, pokud chcete o Petrovi jakékoliv další informace, jaké jsou jeho silné stránky, slabé stránky (těžko nějakou najdete) nebo pokud máte pochybnosti o tom, jakou hodnotu by do vašeho týmu přinesl. (přeloženo z Angličtiny)

Andrew Proper

provozní ředitel - FreedomSoft
www.freedomsoft.com ~ andy@freedomsoft.com
Bez váhání bych Petra Hasalíka doporučil. Využili jsme jej při vývoji projektů ve Flashi a zjistili jsme, že je příjemný a jedná profesionálně. V rychlosti jsme mu vše vysvětlili a on tomu velmi dobře porozuměl. Vezmeme-li v potaz, že je z jiného státu, byli jsme udiveni jeho odhodláním komunikovat a pohotovostí. Překročil naše očekávání tím, že dodržel nastavený časový harmonogram aniž by kompromitoval kvalitu. Když jsme požadovali změny, provedl je bez jediného zaváhání. Jeho přátelská povaha při jednání s lidmi, kteří nejsou z oboru, je velkou výhodou oproti jiným vývojářům. (přeloženo z Angličtiny)

Caleb Tan

Multimedia Manager – Red Meets Blue Design Pty. Ltd.
www.redmeetsblue.com.au ~ caleb@redmeetsblue.com.au
Když dojde na vývoj mobilních aplikací, řízení projektu a mobilní transakce, Petr má rozsáhlé znalosti. Velice se nám líbí vývojářská práce pro iOS / Android , kterou pro nás udělal. Dobře se s ním spolupracuje a je velmi bystrý. Petr je schopen na projektu neúnavně pracovat, aby vyhověl očekávání a vždy dodá vše včas. Také velmi jasně stanovuje očekávání už od začátku projektu. Je orientovaný na detail, profesionál s pozitivním přístupem. Má rád, když je vše propojené, a neustále zlepšuje své dovednosti, aby se udržel nad nejnovějšími trendy. Je schopen přeložit složité technologické koncepty do jazyka, kterému rozumí i laik. Silně jej doporučuji a sám se těším, až s ním budu v budoucnu spolupracovat. (přeloženo z Angličtiny)

Benoit Duverneuil

Online Marketing, specialista na E-commerce, podnikatel na internetu, spoluzakladatel Cruise.me, ředitel u Web Analytics +5k
https://www.linkedin.com/in/bduverneuil
Petr je skvělý člověk na spolupráci. Pracoval jsem s ním dlouhodobě jako jeho Network Account Manager a vždy jsem s ním rád mluvil. Jeho účet vytvářel významné denní obraty zejména díky výborně napsaným aplikacím, které jsou poutavé a skvěle navržené po stránce barevnosti, grafiky a audia. Děkuji, Petře! (přeloženo z Angličtiny)

Nick Davies

Senior Publisher Account Manager - Airpush, Inc.
www.linkedin.com/in/nickdavies100
Petr pro nás udělal úžasnou práci. Zkoušeli jsme hodně dodavatelů a vždy jsme narazili na problémy. Petr pro nás vytvořil skvělý produkt. Výsledkem byly aplikace, které rozšířily základnu našich zákazníků a významně navýšily naše celkové zisky. (přeloženo z Angličtiny)

Christopher Tracy

Víceprezident pro globální vývoj obchodu a marketingu - FAZ Technology
www.linkedin.com/in/christophertracy1
Věděl jsem, že potřebuji aplikaci, ale neměl jsem ponětí o tom, jaký druh aplikace by mi pomohl zvýšit můj obrat, ani jak si nějakou vytvořit. Vyhledáváním na Google a trochou bádání jsem se dostal k Direct-services.cz. Po zhlédnutí několika dobře ohodnocených aplikací, které již byly na trhu aktivní, jsem již věděl, že jsem našel své řešení. Po důsledné konzultaci jsem byl schopen zcela rozvinout své nápady a s Petrovou pomocí jsme odladili skvělou aplikaci, která jak ukazuje naši práci, tak i aktivuje nové zdroje obratu. Byl jsem nesmírně spokojen a již hledám novou aplikaci, kterou bych vytvořil. Petra vysoce doporučuji! (přeloženo z Angličtiny)

Toby James

majitel společnosti - Toby James International Photography
www.linkedin.com/in/tobyjamesphoto
Petr je spolehlivý, dává dobrá doporučení na vylepšení a jeho reakce jsou rychlé. (přeloženo z Angličtiny)

Pieter Klompen

Operation and Quality Manager at VDM-BV
www.vdm-bv.com ~ info@vdm-bv.com ~ +31-(0)6-46156291
Skvělá, rychlá a přesná práce, začínající konzultační podporou, designem aplikace a končící realizací.

Ales Muron

SAP Practise manager at miraclIS SE
www.miraclis.cz ~ ales.muron@miraclis.cz ~ 775 785 990
Petr mi pomáhal s prvními kroky ve tvorbě webových stránek mého projektu. Je spolehlivý, systematický a flexibilní.

Lukáš Janošík

zakladatel a CEO
www.evolucnipromena.cz
Spolehlivý profesionální přístup. Bezproblémová dostupnost a komunikace. Přínosná doporučení pro docílení kvalitního výsledku. Dobře odvedená práce.

Petr Slivka

petr@slivka.cz ~ 777 754 852
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS