Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Hasalík > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Petr Hasalík — Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací

Zobrazuji č. 2124 z celkem 24 doporučení prezentace Petr Hasalík:
S panem Hasalíkem jsme řešili SEO našeho webu. Byli jsme velmi spokojeni s jeho profesionálním přístupem, spolehlivostí a zkušenostmi, jejichž přímým důsledkem je kvalitní optimalizace za příznivou cenu a navázání dlouhodobé spolupráce pro další podobné projekty. Pana Hasalíka velmi doporučuji, je to skutečný profesionál, kterých je v našich končinách poskrovnu!

Jan Trusina

Sales Manager
www.C5.cz ~ trusina@c5.cz ~ 607 055 456
Petr je zkušený vývojář s vynikající znalostí javascriptu. Pomáhal nám s několika projekty ve Speedcheckeru. Některé byly poměrně komplikované a vytěžovaly prohlížečový software na limitní hranici, s čímž se Petr vypořádal na výbornou. Petra mohu doporučit a věřím, že budeme spolupracovat i v budoucnu.

Janusz Jezowicz

www.broadbandspeedchecker.co.uk
Petr a jeho tým čítající téměř druhou desítku vývojářů pro nás vytvořili větší část frontendu aplikace Aukro.cz s použitím frameworku Angular 4. To vše pak ve stanoveném čase dle našeho zadání v rámci plánované migrace původní verze platformy. Můžete si být jisti, že pro váš projekt udělá skutečně maximum.

Marek Krška

Product owner ve společnosti Aukro
aukro.cz
Nemám jak více doporučit spolupráci s Petrem. Zde je několik důvodů proč jsem se vždy snažila s Petrem pracovat: 1) Dává neuvěřitelně přesné časové odhady harmonogramu, 2) Je trpělivý v souvislosti s nekonečně měnícími se deadline a změnovými požadavky na projektu, 3) Je vynikající v komunikaci a vždy rychle odpovídal na dotazy, 4) Jeho rychlost dokončování projektů je skutečně blesková, 5) Je vždy přístupný zpětné vazbě a otázkám.

Emily Sheetz

Project Manager at Sealworks, Inc
www.sealworks.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS