Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Hasalík — Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací


Zobrazuji č. 21-24 z celkem 24 doporučení

S panem Hasalíkem jsme řešili SEO našeho webu. Byli jsme velmi spokojeni s jeho profesionálním přístupem, spolehlivostí a zkušenostmi, jejichž přímým důsledkem je kvalitní optimalizace za příznivou cenu a navázání dlouhodobé spolupráce pro další podobné projekty. Pana Hasalíka velmi doporučuji, je to skutečný profesionál, kterých je v našich končinách poskrovnu!

Jan Trusina
Sales Manager
www.C5.cz trusina@c5.cz 607 055 456

Petr je zkušený vývojář s vynikající znalostí javascriptu. Pomáhal nám s několika projekty ve Speedcheckeru. Některé byly poměrně komplikované a vytěžovaly prohlížečový software na limitní hranici, s čímž se Petr vypořádal na výbornou. Petra mohu doporučit a věřím, že budeme spolupracovat i v budoucnu.

Petr a jeho tým čítající téměř druhou desítku vývojářů pro nás vytvořili větší část frontendu aplikace Aukro.cz s použitím frameworku Angular 4. To vše pak ve stanoveném čase dle našeho zadání v rámci plánované migrace původní verze platformy. Můžete si být jisti, že pro váš projekt udělá skutečně maximum.

Marek Krška
Product owner ve společnosti Aukro
aukro.cz

Nemám jak více doporučit spolupráci s Petrem. Zde je několik důvodů proč jsem se vždy snažila s Petrem pracovat: 1) Dává neuvěřitelně přesné časové odhady harmonogramu, 2) Je trpělivý v souvislosti s nekonečně měnícími se deadline a změnovými požadavky na projektu, 3) Je vynikající v komunikaci a vždy rychle odpovídal na dotazy, 4) Jeho rychlost dokončování projektů je skutečně blesková, 5) Je vždy přístupný zpětné vazbě a otázkám.

Emily Sheetz
Project Manager at Sealworks, Inc
www.sealworks.com