Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Hasalík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Hasalík — Project Leader se zaměřením na vývoj webových a mobilních aplikací

Zobrazuji č. 110 z celkem 24 doporučení prezentace Petr Hasalík:
Náš dlouholetý klient z finančního sektoru projevil zájem vytvořit zbrusu nové webové stránky. Vybrat si pro tento úkol pana Hasalíka bylo výborné rozhodnutí, kterého nelitujeme. Pracuje profesionálně, vstřícně, trpělivě. Oceňuji schopnost komunikace a spolehlivost. Také poměr cena/výkon je velmi příznivý. Celá uživatelská část i administrace pro správu webu je intuitivní. Případné dotazy řeší pan Hasalík obratem a náš zákazník je velice spokojen. Nabízené služby vřele doporučuji!

Tomáš Szydlowski

jednatel společnosti DATAMIX Solutions s.r.o.
www.datamix.cz
Spolupráce s panem Hasalíkem proběhla naprosto v pořádku. Vše bylo dodáno v termínu a kvalitně. Stejně tak komunikace byla věcná a vstřícná. Mohu jen doporučit.

Werner Koudelka

jednatel společnosti Pro Holding CZ, s.r.o.
www.proholding.cz
Spolupráce byla profesionální, rychlá a věcná. Bylo docíleno požadovaného výstupu, který odpovídal zadání. Doporučuji.

Marie Horáková

www.faragonis.cz
Výborné nápady, profesionalita, trpělivost, příjemná a srozumitelná komunikace. Spolupráce s Petrem Hasalíkem pro nás byla velmi přínosná. Velmi doporučuji!

Jan Petrovič

www.proimpact7.com ~ jan@proimpact7.com
Petr je velice schopný, zodpovědný a zkušený kontakt. Při spolupráci byl dostupný 24/7 a měl téměř okamžité odpovědi na naše požadavky, což umožnilo hladký průběh. (přeloženo z Angličtiny)

Jakub Dluhý-Smith

projektový manažer – Lucid Circus
www.lucidcircus.com ~ jdluhy.smith@lucidcircus.com
S panem Hasalíkem mám velmi dobré zkušenosti. Má spoustu dobrých nápadů, chová se profesionálně a jedná rychle.

Matěj Čeljuska

majitel herního serveru NodPlay.cz
nodplay.cz ~ matej.celjuska@nodplay.com ~ 608 121 521
Pavel Trusina
Spolupráce s panem Hasalíkem je vynikající. Je velice komunikativní, spolehlivě dodržuje dohodnuté dodací lhůty a navrhuje řešení, která jsou pokud možno co nejvhodnější nejen s ohledem na současné potřeby zákazníka, ale i s ohledem na možné potřeby budoucí.

Pavel Trusina

soudní překladatel a tlumočník angličtiny
Mobilní aplikace Bodový Systém Petra Hasalíka přehledně ukazuje, jaké jsou finanční i bodové postihy za různé přestupky. Ty jsou rozdělené na sekce rychlost, parkování, technický stav a doklady, přednosti, přestupky během jízdy, alkoholické a návykové látky a ostatní. V případě jednání s policisty o přestupku tak můžete snadno a rychle zjistit, zda vás akorát nestraší.

Michal Štengl

Sauto.cz
Nový počin českého vývojáře Petra Hasalíka, aplikace Smart Volume Control+, opět posouvá možnosti operačního systému Android o kus dále. Těžko totiž budete hledat propracovanější aplikaci pro správu profilů s celou řadou bonusových funkcí.

Martin Pavlovič

SmartMania.cz
Chtěl bych poslat tento dopis a poděkovat za skvělou práci v programovacím jazyku Flash, kterou jste v Ashanti Eaton udělal pro naše klienty, Hare & Tortoise a Ford McDonald Consultancy. Dokázal jste výborně integrovat nabídky Hare & Tortoise s naším systémem řízení obsahu a dynamicky je prezentovat u každé z mnoha jejich restaurací. Animované sekvence, které jste dělal pro Ford McDonald vyšly výborně a jsme schopni je snadno a rychle upravovat pomocí XML, což je přesně to, co jsme chtěli. Oceňujeme vaši snahu a vynaložené úsilí u obou projektů, které oba vyšly skvěle, od spuštění stránek jsme s nimi měli jen velmi málo problémů, pokud vůbec nějaké vznikly. V odezvě na naše potřeby jste byl velmi profesionální a pohotový a těšíme se na naši budoucí dlouhodobou spolupráci. (přeloženo z Angličtiny)

Martin Eaton

výkonný ředitel - Ashanti Eaton
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS