Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Hlaváč > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Hlaváč — překladatel němčiny se specializací na právní a obchodní překlady

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Mgr. Petr Hlaváč:
Společnost ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. je exportně zaměřený výrobce frézovacích nástrojů s vysokým podílem exportu do německy hovořících zemí a rovněž jedním z akcionářů společnosti je rakouská firma. Společnost využívá služeb Mgr. Petra Hlaváče k překladům dokumentů do německého jazyka z oblasti obchodních dokumentů a korporátního práva. S poskytovanými překladatelskými službami, které využíváme řadu let, jsme maximálně spokojeni, a to jak po odborné stránce, tak i z hlediska vzájemné komunikace, cenových podmínek i dodacích lhůt. Spolupráci v této oblasti můžeme jen doporučit.

JUDr. Čmolík

ZPS – FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s., předseda dozorčí rady
https://www.zps-fn.cz/cz/
S Petrem Hlaváčem se znám již víc jak 15 let a za celou tuto dobu pro nás zpracoval velké množství překladů a proběhla také celá řada tlumočení. Služby a výkony Petra Hlaváče byly vždy na velmi vysoké profesionální úrovni a všichni naši zahraniční partneři oceňovali kvalitu jak překladů, tak i tlumočení. Také velice rád ocením ochotu a pružnost, a to i v případech, když byl víkend a na překlad bylo skutečně jen velice málo času. Služby Petra Hlaváče mohu jen doporučit.

Ing. Jan Rohlík

obchodní ředitel Sikla Bohemia s.r.o.
www.sikla.cz
Spolupracuji s Petrem Hlaváčem spoustu let především v oblasti překladu složitějších obchodních a právních testů. Ideální je proto kombinace jeho právní a jazykové kvalifikace. Nadto je ale bezproblémový lidský přístup. A pokud to jen trochu jde, tak i časová flexibilita. Pro případnou spolupráci mohu jen doporučit.

David Luhan

jednatel Normfest, s.r.o.
www.normfest.cz
Jsme česká dceřiná společnost předního německého výrobce v oblasti ochrany před bleskem a přepětí a s Petrem Hlaváčem spolupracujeme od roku 2012. Jeho práce je vždy přesná a spolehlivá. Mimo jiné oceňujeme jeho schopnost rychlého učení a používání odborného názvosloví našeho odvětví.

Jan Hájek

jednatel DEHN s.r.o.
www.dehn.cz
S panem Mgr. Petrem Hlaváčem spolupracujeme již několik let. Překládá pro nás z němčiny jak texty obecného charakteru, tak texty právnické i naší speciální odbornosti (technika pro muzea, galerie, archivy ad.). S jeho prací, se správností a výstižností překladů, i s jeho přístupem k zákazníkovi jsme vždy maximálně spokojeni. Pan Mgr. Hlaváč je přesný, spolehlivý a rychlý. Můžeme jen doporučit!

PhDr. Jana Tesařová

jednatelka DYTEC, s.r.o.
www.dytec.eu
Pan Petr Hlaváč byl vždy velice ochotný, překlady zpracoval v co nejkratším termínu a se všemi náležitostmi. Nejdříve pro mě připravoval ověřené překlady pro moji svatbu (manžel je cizinec), poté jsem jej požádala o překlady nutné k pobytu v zahraničí. Vždy dokonale odvedená práce, doporučuji!

Lenka Petroni

Pan Hlaváč pro mě překládal právní texty (smlouvy) z češtiny do němčiny a naopak. Spolupráce probíhala vždy výborně, k zaslaným překladům nemám připomínky. Oceňuji též velmi flexibilní komunikaci, přístup a cenové podmínky. Zakázky zcela splnily mé očekávání a na pana Hlaváče se budu s německými právními překlady ráda obracet i nadále.

Dagmar Štědrá

advokátka
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS