Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Holuša > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Holuša — 2D/3D grafik a animátor

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Petr Holuša:
Mgr. Markéta Ubíková
S Petrem Čisté nebe spolupracuje už několik let. Vždycky mě překvapil svými originálními nápady a trpělivostí, s kterou byl ochotný návrhy upravovat. Díky Petrovi dostalo Čisté nebe svou tvář.

Mgr. Markéta Ubíková

digitální koučka a lektorka Google Workspace (G Suite)
Ing. Karel Melecký
Petr je šikovný grafik se širokým záběrem, který umí mnohem víc, než dá najevo hned v první větě. Příjemná změna. Ví, že komunikace není jenom o obrázku, i to, že právě obraz prodává. Žádný cvakátor – profesionální práce, příjemná, a konstruktivní spolupráce.

Ing. Karel Melecký

UX designér a copywriter s rozšířenou působností
S Petrem Holušou spolupracujeme více než tři roky. Dělal pro nás webovou grafiku a postery na řadu akcí. Vždy jsme našli společný průnik mezi jeho vizí a našimi požadavky. Velmi oceňuji profesionalitu při dodržování termínů a ochotu zapracovávat naše dodatečné požadavky.

Veronika Čerbáková

PR manažerka ve společnosti VŠB – Technická univerzita Ostrava
www.linkedin.com/in/veronika-cerbakova-0…
Naše nevládní organizace začala pracovat s Petrem v květnu 2012. Za rok se nám podařilo dát všem našim komunikacím úplně nový grafický vzhled, pro který dostáváme dobrého hodnocení. Petr je velmi nadšený tím, co dělá, a dělá to opravdu dobře. Je přesný a co je velmi důležité, je tvůrčí a přichází s vlastními nápady.

Kamila Smutná

PR & Marketing Specialist
www.cistenebe.cz ~ kamila.smutna@vsb.cz
Petra jsme použili na několik interních marketingových projektů, které vyžadují grafický design a umělecká díla. Vždy jsme byli s výsledky spokojeni a budeme jej nadále využívat i v budoucnu.

Titus Wilson

generální ředitel v Palmers Lodge London
palmerslodges.com ~ titus.wilson@palmerslodge.co.uk
S panem Holušou jsme spolupracovali na vytvoření nové grafiky k moodboardům na další rok. Pan Holuša odvedl skvělou práci, jak z hlediska kvality, tak i dodržování termínů. Můžeme ho doporučit dále.

Iva Malovcová

www.ambg.cz
Pan Holuša vypracoval pro naši firmu propagační film určený pro inauguraci našeho projektu v jedné ze zemí subsaharské Afriky. Film byl zpracován ve vysoké kvalitě, s přihlédnutím ke specifikům předmětného afrického teritoria. Autorovi se podařilo vhodně vystihnout podstatu projektu a výstižně a přitom nenásilně ji prezentovat africkému publiku. Rovněž hudební doprovod byl zvolen vhodně a posílil vizuální stránku celého filmu. Těším se na další spolupráci se jmenovaným.

Ing. Ilja Mazánek

Pan Holuša pro nás tvořil plakátek k otevření parku. Měly jsme představy, které nám pan Holuša svými zkušenostmi zkompletizoval do krásné formy. Bezproblémová komunikace, rychlé reakce a skvělá práce. Opravdu výborný přístup po všech stránkách, žádný problém a naprostá spokojenost z naší strany. Pokud hledáte někoho, kdo vyjde vstříc vašim představám, někoho, kdo pracuje rychle a na vysoké úrovni, tak můžeme pana Holušu 100% doporučit.

Jana Batelková

www.hrabovjanka.cz ~ jajka.b@seznam.cz
Petr Holuša graficky zpracoval komunikační verzi strategického plánu Ostravy-Poruby. Povedená grafika, rychlá domluva a zpracování, spolehlivost, ochota k diskusi a úpravám. Velice děkujeme a můžeme doporučit.

Petra Paquet

městský obvod Ostrava Poruba
www.fajnovaporuba.cz
Petr Holuša odvedl profesionální práci při tvorbě produktového webu Drywoodmesh.com. Připravil vlastní návrh koncepce, dodržel dohodnuté termíny a respektoval naše připomínky k obsahu i podobě webu. Jeho práci můžeme určitě doporučit.

Michal Řeha

produktový manažer
www.drywoodmesh.com ~ michal.reha@ingeteam.com ~ 597 476 833
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS