Doporučení z první ruky

Petr Kaduch — obchodní konzultant a krizový manažer


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Chtěla bych velmi poděkovat všem, kteří se podíleli na spuštění nových webů www.zasilkovna.cz a www.packeta.sk. Weby vypadají skvěle! Jmenovitě týmu Trayto, týmům Zásilkovny a Petru Kaduchovi. Děkuji vám za velké nasazení v posledních dnech a skvělou práci! Nové reprezentativní weby nám pomohou v sales, business developmentu i komunikaci!

Simona Kijonková
Zásilkovna CEO

S Petrem jsem spolupracoval na projektu, který se dostal do velkého časového presu a musel se doručit v požadované kvalitě do stanoveného termínu. Petr do projektu vstoupil, aby nám ho pomohl včas dotáhnout, a to už v období, kdy vše hořelo. Neskutečně rychle se v projektu zorientoval a s společně s naším týmem, který na projektu pracoval, byl schopen určit klíčové věci, které se musejí dokončit, aby se celý projekt spustil v požadovaném termínu. Pomohl nastavit lepší workflow, dotáhl dodání klíčových věcí, které byly nezbytné ke spuštění celého projektu a navíc ještě tyto věci pohlídal, aby byly dodané včas. Projekt se díky němu spustil v požadovaný termín a navíc ještě v lepší kvalitě, než bylo nezbytné minimum pro spuštění. Jeho práce pokračuje dále v nastavování procesů tak, aby se projekt dál mohl efektivně rozvíjet. S Petrem plánujeme další spolupráci i na dalších našich projektech. Mne osobně nadchl svým přehledem, zkušeností a hlavně svou komplexní kompetentností, která se navíc snoubí s jeho pracovitostí a přístupem k práci. Petře, ještě jednou moc velké díky a těším se na další spolupráci.

Rostislav Urbánek
Trayto CEO

Petr Kaduch úzce spolupracoval s naším prodejním partnerem a klíčovými dodacími týmy, aby poskytl odborné poradenství služby a podporu v reálném čase po celou dobu životního cyklu objednávky. Kromě toho se Petr také podílel na vývoji nových produktů včetně vývoje procesů a dokumentace a je konkrétně znalý v oblastech ethernetové technologie a Voice over IP. Petr má vynikající tréninkové schopnosti, je velmi ceněn a je inspirující. V roce 2012 se funkce Subject Matter Expert přesunula do organizace Global Business Operation s dalšími odpovědnosti. V tuto chvíli zahájila společnost Verizon Enterprise Solution vývoj naší nové globální objednávací platformy Rapid Delivery. Mezi dalšími povinnostmi, které Petr zastával, byly identifikace obchodních požadavků, akceptační testování uživatelů a specifická podpora pro systém. Petr je respektovaným členem mého týmu a oceňovaným napříč společností Verizon za své znalosti a snahu o vyřešení problémů. Je soustředěný a oceňujeme jeho ochotu dosáhnout cílů, které si klade. Petr přebírá iniciativu a plní své úkoly s nadšením a motivací.

Gunilla Oman
Manager – EMEA Business Operations, Verizon

Petr má vždy nejlepší přístup k novým výzvám; s velkým soustředěním a ochotou přispět, Petr opravdu tvrdě pracuje a je pro náš tým velkým přínosem. Vždy můžeme očekávat, že se bude snažit ze všech sil a s pozitivním přístupem – bez něj bychom se prostě neobešli! Řídí změny, nečeká na udání směru, ale jde po výzvě, aby rychle a kvalitně získal řešení. Děkuji Petře, že jsi vždy tak velkou podporou!

Fredrik Erdtman
Manager Business Operations Order Management, Verizon