Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Kott > Reference > Webové stránky pro Auckland Art Gallery

Webové stránky pro Auckland Art Gallery

Velice komplexní webová stránka zobrazující nejen díla, která může návštěvník Aucklandské galerie vidět jako vystavené, ale také díla, která jsou v portfoliu Aucklandské galerie.

Odkaz: aucklandartgallery.com
Zobrazuji položku č. 19 z celkem 23 položek v této galerii:

Webové stránky pro Auckland Art Gallery
« Předcházející Webové stránky pro English in Znojmo  (zobrazit v plné velikosti)Web pro realitní kancelář  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro Auckland Art Gallery  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webové stránky pro Auckland Live  (zobrazit v plné velikosti)Webové stránky pro kadeřnické studio Galerii GL  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petr Kott

Mgr. Petr Kott

operační systém Android produkty firmy Apple operační systém Microsoft Windows Microsoft .Net programovací jazyk Java
vývojář Android a iOS aplikací, tvůrce webových aplikací a stránek — Návrh a vývoj Android a iOS mobilních aplikací s důrazem na kvalitu vytvářeného produktu a použitelnost aplikací z pohledu uživatelů. Dále vývoj webových aplikací, tvorba webů a e-shopů. Vlastní Peko studio, přes 10 let praxe, úspěšné zahraniční zakázky.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 731 171 595 ~ Email: petr@peko-studio.cz ~ Web: peko-studio.cz
Místo: Znojmo (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Mgr. Petr Kott Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS