Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Kott > Reference > Webová aplikace pro zemědělce na Novém Zélandu

Webová aplikace pro zemědělce na Novém Zélandu

Unikátní webová aplikace pro zemědělskou firmu na Novém Zélandu. Pomocí ní majitelé farem vidí, jak se vyvíjejí různé rostlinné nemoci v čase. Aplikace je responzivní a založená na webových technologiích - AngularJS 2.0, JSON objekty, apod.

Odkaz: peko-studio.cz
Zobrazuji položku č. 12 z celkem 20 položek v této galerii:

Webová aplikace pro zemědělce na Novém Zélandu
« Předcházející Prezentace produktu - Frauenthal Airtank  (zobrazit v plné velikosti)Investiční kalkulačka s použitím AngularJS 2.0  (zobrazit v plné velikosti)Webová aplikace pro zemědělce na Novém Zélandu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webové stránky pro English in Znojmo  (zobrazit v plné velikosti)Rapový seznam české scény - nákupy premium  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Mgr. Petr Kott

Mgr. Petr Kott

operační systém Android produkty firmy Apple operační systém Microsoft Windows Microsoft .Net programovací jazyk Java
vývojář Android a iOS aplikací, webdesignér — Návrh a vývoj Android a iOS mobilních aplikací s důrazem na kvalitu vytvářeného produktu a použitelnost aplikací z pohledu uživatelů. Dále vývoj webových aplikací, tvorba webů a e-shopů. Vlastní Peko studio, přes 9 let praxe, úspěšné zahraniční zakázky.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 8 doporučení
Mobil: 731 171 595 ~ Email: petr@peko-studio.cz ~ Web: peko-studio.cz
Místo: Znojmo (Jihomoravský kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2018 © Robert Vlach a Mgr. Petr Kott Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS