Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Loučka — copywriter, korektor a překladatel angličtiny


Zobrazuji č. 11-18 z celkem 18 doporučení

Petr mě velmi překvapil a potěšil svojí vstřícností, přátelským přístupem, upřímností a profesionalitou. Jsem ráda, že se nám podařila spolupráce a kontakt si ukládám i do budoucna. Postaral se o gramatickou korekturu a drobné úpravy textu k luxusním produktům 100% čisté přírodní kosmetiky na www.gravitas.cz Děkuji ještě jednou Péťo a budu se těšit na další spolupráci. Skvělá domluva na všem, určitě doporučuji.

Beata Barros
www.gravitas.cz bsabino19@gmail.com 604 581 210

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Mgr. Loučkovi za výbornou spolupráci s našimi charitativními obchody Moment ČR, o.p.s. Velmi si naší spolupráce vážíme a jsme upřímně rádi, že máme v našem týmu dobrovolníků odborníka na slovo vzatého, který nám v případě potřeby radí a upravuje naše texty.

Simona Honsová
ředitelka MOMENT ČR, o.p.s
www.moment-ops.cz simona.honsova@moment-ops.cz 725 250 001

Pan magistr Loučka si u mě rychle získal důvěru svým profesionálním a proaktivním přístupem spojeným s rychlým zpracováním, skvělým vystupováním a pokorou. Vřele doporučuji.

Zdeněk Sommer

S Petrem Loučkou spolupracujeme na textech pro náš e-shop. Je vstřícný, přesný a odvádí výbornou práci. Spolupracujeme na dálku. Petrova komunikace je příjemná a zároveň produktivní. Jeho korektorské a copywriterské služby mohu bez výhrad doporučit.

Arsen Sisengaliev
provozovatel e-shopu s vlasovou kosmetikou
www.vypadat-skvele.cz vedouci@vypadat-skvele.cz 775 224 226

Petr nám v neziskové organizaci Svoboda zvířat pomáhá s překladem a korekturou vědeckých studií a reportů, tiskových zpráv či článků ze zahraničí. Otevřené jednání, spolehlivost, rychlost, časová flexibilita a dodržování domluvených termínů, stejně jako čtivost, přesnost překladů společně s jazykově bezchybným textem, to vše je u Petra naprostou samozřejmostí. Nejen proto mohu spolupráci vřele doporučit.

Pan Mgr. Loučka pracoval na korekci naši knihy o obchodních dovednostech a mohu jej vřele doporučit. Práci věnuje velké úsilí, je velice pečlivý, trpělivý a neunikne mu ani jedna chyba nebo špatná formulace. Komunikace s panem Loučkou je bezproblémová, rychlá a efektivní. Jako bonus nad rámec všech kvalit přidává i to, že sám předkládá návrhy formulací, které text posunují o level výše. Toto velice cením, protože někdo jiný by jen suše opravil gramatiku a šel dál.

Marek a Diana Dragounovi
podnikatelé a autoři 6 kurzů o rozvoji sebe a businessu
www.dragoun360.com marek.dragoun@gmail.com 608 691 091

Petr je velmi spolehlivý a talentovaný copywriter a překladatel, jsme opravdu rádi, že s ním spolupracujeme!

Camelia C. Isaic, MBA, CFA
Předsedkyně | Chairwoman HAE Junior z.s.
www.haejunior.cz info@haejunior.cz

Rychlost, spolehlivost a profesionalita. Pan Loučka nám pomohl doslova za 5 minut dvanáct, kdy v časové tísni zvládl upravit a opravit texty pro webovou prezentaci klienta. Díky skvělé komunikaci vše proběhlo tak, jak jsme si v úvodním e-mailu domluvili. Pana Loučku budu rád doporučovat všem stávajícím i budoucím klientům.

Jan Bratčenkov
www.palka.cz
www.rezidence-keltickova.cz