Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Loučka > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petr Loučka — copywriter a korektor

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Mgr. Petr Loučka:
Petr Loučka nám pomáhá se zpracováním textů pro různorodé projekty, kterými se v Poski.com zabýváme. Často jde o velmi odborná témata s minimem podkladů – přesto je vždy schopen napsat zajímavý text na úrovni. Osobně velmi oceňuji, že je schopen pracovat i s obecnějším zadáním bez nutnosti přesné specifikace, tedy zapojit se i do kreativního procesu samotného vzniku konceptu nového obsahu. Samozřejmostí je pak dodržování domluvených termínu a schopnost flexibilně reagovat na občasné „urgentní“ zadání, ke kterým bohužel také někdy dochází. Mimo zadání samotného obsahu si často všimne i věcí okolo, které by zasloužily vylepšit, což oceňuji, protože každý konstruktivní názor se vždy hodí.

Ing. Martin Tulinger

marketingový specialista
www.poski.com ~ 730 513 801
Petra Loučku jako copywritera, propagátora na sociálních sítích, a reklamního textaře vůbec, vřele doporučuji. Během naší dlouhodobé spolupráce měl Petr na starosti tvorbu propagačních článků a textů pro několik e-shopů (sex shop 4sex.cz, sportovní e-shop nejlevnejsisport.cz aj.) a podpůrný on-line magazín Sexuální kuchařka. Vyzdvihuji hlavně jeho tvůrčí invenci, originalitu a vlastní nápady, díky nimž byl schopen tvořit tematicky rozmanité texty – zajímavé a přínosné pro návštěvníky webů i účinně zvyšující návštěvnost našich e-shopů. Petr dále vypomáhal s marketingovou propagací na sociálních sítích (Facebook), kde svými zábavnými, poutavými perexy a anketami dokázal přilákat nemálo nových fanoušků (potenciálních klientů), a podílel se také na obsahu reklamních e-mailů. Také díky dodržování termínů, flexibilitě, adaptabilitě a přátelské povaze byla spolupráce s Petrem nejen přínosná, ale i příjemná.

Ing. Zuzana Némethová

marketingová specialistka
zuzana.nemethova@nejlevneji.cz
Petra Loučku vřele doporučuji. Jeho znalosti zákoutí českého jazyka jsou fenomenální. Velmi nám pomohl s texty pro naše výrobky a také s prezentací našeho webu. S Petrem rádi spolupracujeme.

Miroslav Sadílek

marketingový ředitel společnosti VITAR
www.vitar.cz
Díky Petrovi se práce na vylepšování obsahu mého webu stala daleko jednodušší. Je proaktivní, sám si zjišťuje mnoho informací, přidává zkušenosti z praxe apod. Líbí se mi jeho lidský přístup a otevřené jednání. Při první schůzce jsem Petra poprosil o uvolněný, přátelský a čtenářsky přístupný styl textů, což se mu podařilo splnit – dodané texty přesně odpovídaly mým představám. Na spolupráci s Petrem si dále pochvaluji dodržování termínů a to, že mne sám upozornil na obsahové a jazykové nepřesnosti, které na mé prezentaci našel. Konečnou práci si vždy pečlivě zkontroluje i po nasazení na webu. Petra Loučku jako copywritera a korektora mohu vřele doporučit.

Adam Martiník

Web Performance Optimization Consultant
S Petrem Loučkou spolupracujeme na textech pro náš e-shop. Je vstřícný, přesný a odvádí výbornou práci. Spolupracujeme na dálku. Petrova komunikace je příjemná a zároveň produktivní. Jeho korektorské a copywriterské služby mohu bez výhrad doporučit.

Arsen Sisengaliev

provozovatel e-shopu s vlasovou kosmetikou
www.vypadat-skvele.cz ~ vedouci@vypadat-skvele.cz ~ 775 224 226
Petra jsem pověřil zpracováním textů internetových stránek vseprovina.cz, zabavnehrady.cz a reklamního letáku. Vypomohl také s překlady technických návodů z angličtiny. Jeho práce splnila všechny mé nároky (čtenářsky atraktivní texty optimalizované pro vyhledávače, bezchybný jazykový projev, přesnost překladu), ocenil jsem také jeho vlastní připomínky a přínosné nápady. S Petrem počítám i pro další spolupráci a určitě jej doporučuji i ostatním.

Filip Rojíček

provozovatel eshopu s víny
Vse-pro-vina.cz ~ filip.rojicek@vse-pro-vina.cz
Petrovy služby jsem využil a plánuji je i nadále využívat jako součást SEO optimalizací webových stránek svých klientů. Petrovy texty perfektně splnily mé požadavky jak z obsahové, tak i formální stránky. Nebojím se Petra Loučku dále doporučit i pro jeho schopnost nenásilně a s citem zakomponovat klíčová slova do textu, což bylo pro mě zásadním prvkem. Vítám i jeho časovou adaptibilitu a rychlost zpracování zakázek.

Martin Kuchař

www.webnaklic.cz ~ kuchar@webnaklic.cz
Petr nám pomáhal s textem pro webovky a opravoval i náš první e-book Jak se vymanit z diktátu fash fashion. Pracuje spolehlivě a rychle, má své postupy a je inventivní. Když mu dáte text opravit, celý ho vylepší.

Kamila Boudova

zakladatelka www.moyomi.com a www.sustainablefashionday.cz
www.kamilaboudova.com ~ kam.boudova@gmail.com ~ 721 656 269
Petr nám v neziskové organizaci Svoboda zvířat pomáhá s překladem a korekturou vědeckých studií a reportů, tiskových zpráv či článků ze zahraničí. Otevřené jednání, spolehlivost, rychlost, časová flexibilita a dodržování domluvených termínů, stejně jako čtivost, přesnost překladů společně s jazykově bezchybným textem, to vše je u Petra naprostou samozřejmostí. Nejen proto mohu spolupráci vřele doporučit.

Tereza Bílá

www.svobodazvirat.cz ~ tereza.bila@svobodazvirat.cz
Ráda bych touto cestou poděkovala panu Mgr. Loučkovi za výbornou spolupráci s našimi charitativními obchody Moment ČR, o.p.s. Velmi si naší spolupráce vážíme a jsme upřímně rádi, že máme v našem týmu dobrovolníků odborníka na slovo vzatého, který nám v případě potřeby radí a upravuje naše texty.

Simona Honsová

ředitelka MOMENT ČR, o.p.s
www.moment-ops.cz ~ simona.honsova@moment-ops.cz ~ 725 250 001
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS