Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Loučka

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor

Mgr. Petr Loučka

Profesionální psaní textů a korektury, které úspěšně prezentují a prodávají na českém i zahraničním trhu, mají „hlavu i patu“ a nenudí:

  • copywriting – webové prezentace firem v češtině i angličtině, tematické a PR články, chytlavé a SEO-friendly popisky zboží pro e-shopy, nákupní rádce, články aj.
  • korektury a copyediting – dílčí i komplexní úpravy textů s důrazem na jazykovou správnost, čtivost a přehlednost, ale i prodejnost a SEO (klíčová slova)
  • specializace – webové prezentace firem i drobných podnikatelů, e-shopy a popisky produktů, reklamní, propagační a populárně naučné články, cestování a turismus, sport a volný čas, sexualita, životní styl, jazyky

Odborné vzdělání v oboru filologie, český jazyk a literatura na Ostravské univerzitě, certifikát CAE (Certificate in Advanced English), přes 5 let praxe v oboru jako autor, korektor a překladatel stovek kvalitních textů. Dobré reference a dlouhodobá spolupráce s projekty 4sex.cz, Turistika, Ekologickaznamka, Lottoland, Sustainablefashionday.cz, Svobodazvirat.cz, společnostmi PoskiAlficorp, cestovní kanceláří Go2 a mnoha dalšími.

Dále překlady angličtiny a copywriting v angličtině ve spolupráci s korektorem – rodilým mluvčím. Vypracuji anglickou verzi webu, který vás bude úspěšně reprezentovat nejen v Česku, ale i v zahraničí.

Neziskové organizace mohou využít zvýhodněné ceny na všechny výše uvedené služby.

Krom češtiny a angličtiny komunikuji též v ruštině.

Ukázky práce:

Vytvoření anglické verze osobní prezentace webdevelopera Petra KašpárkaCopywriting a překlad do AJ pro ALFI Corp – provozovatele několika úspěšných e-shopůOsobní prezentace ostravského programátora - překlad do AJ, korekturaCestopisný PR článek o Srí Lance pro CK Go2Cestopisný PR článek o Japonsku pro CK Go2
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Petr Loučka
Sokolovská 7
Ostrava
708 00
Mobil:731 149 494
Email:petr.loucka@email.cz
Web:www.petrloucka-texty.cz
(tj. adresa této stránky)
LinkedIn:LinkedIn petrloucka
WhatsApp:WhatsApp 420731149494
Skype:Skype petoslav14
:06825389

Doporučení z první ruky

Díky Petrovi se práce na vylepšování obsahu mého webu stala daleko jednodušší. Je proaktivní, sám si zjišťuje mnoho informací, přidává zkušenosti z praxe apod. Líbí se mi jeho lidský přístup a otevřené jednání. Při první schůzce jsem Petra poprosil o uvolněný, přátelský a čtenářsky přístupný styl textů, což se mu podařilo splnit – dodané texty přesně odpovídaly mým představám. Na spolupráci s Petrem si dále pochvaluji dodržování termínů a to, že mne sám upozornil na obsahové a jazykové nepřesnosti, které na mé prezentaci našel. Konečnou práci si vždy pečlivě zkontroluje i po nasazení na webu. Petra Loučku jako copywritera a korektora mohu vřele doporučit.
Adam Martiník
Web Performance Optimization Consultant

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS