Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petr Loučka

Mgr. Petr Loučka

copywriter a korektor

Mgr. Petr Loučka

Profesionální psaní textů a korektury, které úspěšně prezentují a prodávají, mají „hlavu i patu“ a nenudí:

  • copywriting — webové prezentace firem, tematické a PR články, chytlavé a SEO-friendly popisky zboží pro e-shopy, nákupní rádce, články aj.
  • korektury a copyediting – dílčí i komplexní úpravy textů s důrazem na jazykovou správnost, čtivost a přehlednost, ale i prodejnost a SEO (klíčová slova)
  • specializace – webové prezentace firem i drobných podnikatelů, e-shopy a popisky produktů, reklamní, propagační a populárně naučné články, cestování a turismus, sport a volný čas, sexualita, životní styl, jazyky

Odborné vzdělání v oboru filologie, český jazyk a literatura na Ostravské univerzitě, certifikát CAE Certificate in Advanced English), grade B, 2015, a přes 4 roky praxe v oboru jako autor, korektor a překladatel stovek kvalitních textů. Dobré reference a dlouhodobá spolupráce s projekty 4sex.cz, Turistika, Potřeby pro vína, Lottoland, Sustainablefashionday.cz, Svobodazvirat.cz, společností Poski, Alficorp, cestovní kanceláří Go2 a mnoha dalšími.

Jako doplňkové služby jsou možné i překlady angličtiny a copywriting v angličtině ve spolupráci s rodilou mluvčí (USA).

Pro neziskové organizace nabízím zvýhodněné ceny na všechny výše uvedené služby.

Ukázky práce:

Copywriting a překlad do AJ pro ALFI Corp – provozovatele několika úspěšných e-shopůOsobní prezentace ostravského programátora - překlad do AJ, korekturaCestopisný PR článek o Srí Lance pro CK Go2Cestopisný PR článek o Japonsku pro CK Go2Copywriter ve službách sex shopu 4sex.cz (2012–2014)
Zobrazit všech 11 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Petr Loučka
Sokolovská 7
Ostrava
708 00
Mobil:731 149 494
Email:petr.loucka@email.cz
Skype:Skype petoslav14
LinkedIn:LinkedIn petrloucka

Doporučení z první ruky

Petr nám pomáhal s textem pro webovky a opravoval i náš první e-book Jak se vymanit z diktátu fash fashion. Pracuje spolehlivě a rychle, má své postupy a je inventivní. Když mu dáte text opravit, celý ho vylepší.
Kamila Boudova
zakladatelka www.moyomi.com a www.sustainablefashionday.cz

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS