JUDr. Petr Mjartan

advokát

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně zejména na spojnici Hradec Králové–Praha

Vážím si důvěry svých klientů, a proto ke každému z nich přistupuji otevřeně, se snahou pochopit jeho konkrétní situaci. Mým cílem je nabízet efektivní řešení a poskytovat klientům prostor pro informovaná rozhodnutí. Právní služby nemají být přítěží, ale nástrojem pro ochranu svobody, zdraví, cti a majetku.

Nejčastěji s klienty řešíme následující záležitosti:

  • Obhajoba v trestním řízení – Jsem si vědom, že zastupování v trestním řízení klade zvýšené nároky na důvěru ve vztahu klient-advokát. Proto můžete z mé strany očekávat individuální přístup a přípravu obhajoby na míru s důrazem na zajištění spravedlivého procesu.
  • Daňová obhajoba – Při poskytování daňového poradenství se zaměřuji zejména na spornou agendu, tj. obranu proti rozhodnutí finančních či celních úřadů. Při poskytování daňového poradenství spolupracuji s daňovými poradci a účetními, abychom dosáhli efektivní obrany a zároveň do budoucna zajistili správné nastavení interních procesů.
  • Služby pro podnikatele – Pravidelnými klienty jsou malí a střední podnikatelé, pro které právní služby zajišťují ekonomickou úsporu nejen prostřednictvím snížení rizik – smluvních, trestních, správních, daňových aj. Zpravidla se jedná o různorodou agendu, kdy je pro klienty přínosná dlouhodobá spolupráce s možností pravidelných konzultací.
  • Nemovitosti – Za svou praxi jsem již pomohl desítkám klientů převést či nabýt nemovité věci. Samozřejmostí je možnost sjednání advokátní úschovy a příprava podkladů pro realitní kanceláře.
  • Obecné právní služby – Vymáhání pohledávek, sepsání smluv a dohod, sepis podkladů pro rozvod, zastupování v soudním a jiném řízení.

Spolupracuji s klienty z celé České republiky, nejčastěji na spojnici Hradec Králové–Praha, a rád pomohu i vám.

Mimoprávně mohu nabídnout uctivý a přátelský přístup. Rád získávám informace z jiných odvětví, např. z ekonomie, investování, fyziky, a proto se může stát, že probereme i záležitosti přímo nesouvisející s právem.

Ceník:

Zpravidla sjednávám hodinovou sazbu ve výši 1.800 Kč bez DPH. Můžeme se však dohodnout i na jiném způsobu výpočtu odměny, či zvýhodněných balíčcích. První kontakt nezpoplatňuji.

JUDr. Petr Mjartan
Logo či doplňková grafika

Kontakty

JUDr. Petr Mjartan
Gočárova třída 1620
Hradec Králové
500 02
Mobil:703 539 328
Email:mjartan@akmjartan.cz
Web:akmjartan.cz
IČ:07756011 (plátce DPH)
DIČ:CZ686071322