Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petr Myšák > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Bc. Petr Myšák — PPC specialista a SEO konzultant

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Bc. Petr Myšák:
Jsem maximálně spokojen. Jako vždy – nemám výtek! Pan Myšák nám dělal první internetový obchod již před pěti lety, stejně tak jako nedávno novou verzi. Reakce na připomínky a úpravy jsou prakticky okamžité.

Jaromír Langer

www.nadmerky.cz
Se službami Next Vision jsem spokojená. Jsem ráda, že jsem si vaši společnost pro spolupráci vybrala!

Jitka Mandysová

www.pruvodcizdravim.cz ~ mandysova.jitka@seznam.cz
Naše společnost spolupracuje s panem Petrem Myšákem a jeho týmem již několik let. Vycházejí maximálně vstříc našim požadavkům, odvádí velmi kvalitní práci a vždy dodrží domluvené podmínky. Jejich cenová politika je opravdu rozumná a nemáme proto důvod hledat jiného dodavatele webových služeb. Všem můžeme jejich služby doporučit.

Luboš Hrabčuk

www.cihelna.hrabcuk.cz
Děkujeme týmu Petra Myšáka za skvěle odvedenou práci při tvorbě našeho internetového obchodu Luxel. Oceňujeme zejména rychlost a snahu vždy vyhovět našim požadavkům. Nadále využíváme jeho služeb v reklamních systémech Adwords a Sklik. Spolupráci vřele doporučujeme.

Mustafa Cetinkaya

Děkuji panu Petru Myšákovi za rychlé vyřešení problémů s naším e-shopem kvetinovestudioaneta.cz. Za dva dny bylo v podstatě hotovo to, co jsme dříve řešili týdny a nikdy to nevedlo k úplnému odstranění či vyřešení problému. Věřím, že ve finále Petrovu práci ocení hlavně naši zákazníci.

Roman Hecko

www.kvetinovestudioaneta.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS