Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petr Šmíd > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petr Šmíd — kreativní grafik a webdesignér

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Petr Šmíd:
Logo od Petra se nám velmi líbí a splnilo přesně naše očekávání. Spolupráce probíhala bez problémů, Petr na naše připomínky vstřícně reagoval a vše bylo hotové v dohodnutých termínech. V budoucnu opět rádi využijeme jeho služeb.

Mgr. Hana Poláchová

právnička
www.akhp.cz
Spojení našich požadavků s grafikovou vlastní kreativitou vyústilo v dokonalé webové stránky. Rychlá reakce, trpělivost, kvalita a profesionální přístup. Super spolupráce, rozhodně DOPORUČUJEME.

Kuba Vaníček

fotograf
kubik-foto.cz
Skvělá komunikace a profesionalita. Spolupracovali jsme na více projektech jako tvorba loga, grafika obalových materiálů, reklamních letáků apod. Odpovědnost a kreativita je Petrova silná stránka. Doporučuji a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Janka Dulajova

jednatelka
www.ricefood.cz
Kreativní a spolehlivé grafické studio, se kterým spolupracujeme již několik let.

Roman Fiala

marketingová společnost S.E.N
www.sen-marketing.cz
Spolupráce s Petrem je z hlediska kvality, nápadu a dobře odvedené práce perfektní. Pro mě, jako pro klienta, je navíc důležité i to, že dokáže podat pomocnou ruku i v časovém presu, dovolená–nedovolená. Spolehlivost, profesionalita, kvalitně odvedená práce.

Pavlína Svobodová

komunikace a marketingu, společnosti REMA
www.rema.cloud
Webdesignéra Petra Šmída jsme si vybrali pro realizaci našich nových webových stránek a bylo to dobré rozhodnutí. Dostali jsme to, co jsme očekávali za velmi rozumnou cenu.

Petr Kamiš

projektový manager, HrubyMOVING
www.hrubymoving.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS