Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

lektorka komunikačních a prezentačních dovedností, editorka prezentačních a odborných textů

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.

Pomohu vám najít funkční způsoby sebevyjádření v mluveném i psaném projevu. Zdokonalím vaše prezentační, výukové a komunikační dovednosti, editorsky upravím vaše texty a písemné prezentace, natrénuji s vámi akademickou či odbornou angličtinu.

S nadsázkou o sobě říkám, že jsem postakademik. Strávila jsem totiž skoro dvě dekády na prestižních univerzitách v ČR a USA, přednášela na mezinárodních konferencích, hodně jsem psala a publikovala, vedla studenty při psaní diplomek a dizertací. Taky ale vím, co je vyhoření, hledání nové motivace a smyslu práce. Z univerzit jsem před dvěma lety odešla, ale těch dvacet akademických let zůstalo ve mně – v dovednostech a zkušenostech, které se teď snažím předávat dál na volné noze.

Status:

pro nové klienty dostupná nejdříve od září 2018

Působnost:

Praha, dohodou jižní Čechy

Kategorie katalogu:

S čím vám mohu pomoci?

 • Prezentační dovednosti:
  • Chcete působivě mluvit na veřejnosti, účinně prezentovat, zvládnout trému? Natrénuji s vámi komunikační, výukové i prezentační dovednosti. Nevyrábím „mluviče“ podle jednoho vzorce, každá konzultace i školení je připravené „na míru“, aby posílilo silné stránky konkrétního klienta. Dokáži otevřít silné introverty, zklidnit trémisty, usměrnit příliš rozjeté extroverty, identifikovat rušivé slepé skvrny projevu a komunikační zlozvyky. Naučím vás také účinné postupy zklidnění a zmírnění stresu.
  • Cena: od 1200 Kč za hodinu individuální konzultace.
 • Lektoring psaní a editace textů:
  • Na rozdíl od tradičních učitelů rétoriky nepracuji jen s formou projevu, ale pomohu vám i s jeho obsahem. Sama jsem připravila stovky prezentací, napsala desítky textů a konferenčních příspěvků a odučila tisíce hodin. Nejsem ghostwriter, nenapíši projev nebo prezentační text celý za vás. Dokáži vás ale během psaní projevu vést a vyladit texty, které sami připravíte, a to jak v češtině, tak i angličtině. Doladím s vámi klidně i anglickou výslovnost prezentace.
  • Cena: dohodou podle rozsahu a typu textu.
 • Akademická angličtina:
  • Klienti, kteří se s mou pomocí připravují na prezentace v angličtině, často chtějí dále zdokonalovat své jazykové schopnosti. Nabízím jim „jiný“ kurz angličtiny: potkáváme se nad přiměřeně náročnými texty z oboru klienta (ideálně uměnovědy, sociologie, psychologie atd.) a gramatiku řešíme až druhotně, při čtení a debatách nad oborovými tématy. Schopnost pracovat v cizím jazyce tak přirozeně roste v rámci odborného zaměření klienta, bez potřeby vyprávět několik let v jazykovce anglicky, kam se chystám na prázdniny.
  • Cena: od 600 Kč za hodinu.

Kontaktní informace

PhDr. Petra Hanáková, Ph.D.
Slovinská 623/23
Praha 10
101 00
Mobil:774 505 577
Email:info@petrahanakova.cz
Web:petrahanakova.cz
Účet:8000078453 / 5500 (Raiffeisen)
:04742125

Doporučení z první ruky

Institut Smyslové aktivizace dlouhodobě využívá poradenské služby dr. Hanákové, a to jak v oblasti rétorických a lektorských dovedností, tak i při přípravě na vystoupení v médiích. Její profesionální, empatický a zcela individuální přístup nám během krátké doby pomohl poslání našeho institutu komunikovat a předávat mnohem efektivněji a s rostoucí sebejistotou. Zároveň se naše aktivity pod vlivem nových impulsů začaly rozvíjet v míře, jakou jsme si na začátku spolupráce ani nedokázaly představit. Kurzy dr. Hanákové totiž nejsou jen o rétorice, ale především o posílení schopnosti najít spolehlivou a lákavou cestu ke splnění svých cílů a snů.
Ing. Bc. Hana Vojtová
ředitelka Institutu Smyslové aktivizace

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS