Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS. — ilustrátorka

Zobrazuji všech 7 doporučení prezentace Bc. Petra Hauptová Řezníčková, DiS.:
Jméno Petry Řezníčkové se stává pojmem. Přes svůj mladý věk je za ní vidět již celá řada ilustrovaných knížek pro děti. I když je jistě dost vytížena, přesto neodmítne i další práce, o které je požádána. Ilustrace je prací jemnou, Petra se ale dovede chopit štětce a pustit se do téměř „chlapské" práce - dekorace interiérů. V krátké době dokázala ze studených bílých stěn v dětském koutku v Městské knihovně v Semilech vytvořit útulný prostor pro ty nejmenší děti. Jednoduchá linka, svěží barvy a milá atmosféra, která z jejích obrázků dýchá, je zárukou toho, že děti její práce milují. Další dobrou zkušenost máme s touto výtvarnicí i poté, co jsme ji požádali o zpracování návrhu na plakát pro pěvecký koncert dětských sborů. Vypracovala jej rychle, perfektně a s duší! Děkujeme a doporučujeme její umění každému, kdo chce něco milého věnovat dětem.

Mirka Vrbenská

ředitelka Městské knihovny Semily
mk@mikroservis.cz
Petru Řezníčkovou můžu doporučit všem, kdo potřebují grafika s originálním přístupem. Její „bytosti“ nám moc pomohly a inspirovaly nás ve vydavatelství Dream&Dream při tvorbě dětské „Protistrašidýlkové pohádky“. A co víc, děti jsou z těch postaviček úplně nadšené. Myslím si nicméně, že tvorba Petry má přesah i mimo takovýhle druh grafiky. Jedním slovem, doporučuji!

Robert Jíša

hudební skladatel, producent
www.nespavost.com ~ robertjisa@filmmusic.cz
Petra je spolupracovnicí časopisu Jóga dnes, který nám pomáhá jemným způsobem dotvářet pomocí svých kreseb. Velice se nám líbí její práce a komunikativnost. Naše představy a zadání jsou vždy její kresbou krásně naplněny. S radostí doporučujeme!

Václav Krejčík

vydavatel časopisu Jóga dnes
www.jogadnes.cz ~ vaclav@jogadnes.cz
S Petrou pracuji velmi ráda. Vytvořila mi loga pro můj dětský projekt www.postaprodeti.cz, se kterými jsem velmi spokojená, a několik dalších ilustrací, které se mým zákazníkům velmi líbily (a zpětnou vazbu mám i ze zahraničí). Do budoucna se určitě chystám v této spolupráci pokračovat.

Andrea Růžičková

podnikatelka
www.postaprodeti.cz ~ andrea_r@twinkles.cz
Petra pro nás namalovala řadu ilustrací, které vždy přesně vystihly zadání, byly milé a originální. Spolupráce s ní je bezproblémová a určitě ji můžeme vřele doporučit.

Michaela Poláková

SOS dětské vesničky
Petra Řezníčková pro nás pravidelně připravuje různé grafické materiály (letáky, etikety) a jsme s její prací velmi spokojeni. Je spolehlivá, rychlá a její práce je velmi kvalitní.

T. Vrbová

výrobce potravin
Paní Hauptová je moc milá paní a zároveň velice šikovná ilustrátorka. Dokáže vystihnout přesně to, co zákazník chce a kresby odpovídají přesné představě. Určitě mohu doporučit.

Aneta Bošková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS