Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MMag. Petra Honsová > Doporučení

Doporučení z první ruky

MMag. Petra Honsová — soudní tlumočnice a překladatelka němčiny a angličtiny

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace MMag. Petra Honsová:
Petru znám osobně jako velmi inteligentní a moudrou bytost s velkou empatií, citem pro druhé, kreativitou a vysokými morálními kvalitami. Vše dělá s velkým nasazením a na 100 %. Práci odvádí rychle, kvalitně a spolehlivě.

Petr Holouš

TOREX BOHEMIA, s.r.o.
www.svatebnidekorace.cz ~ info@torex.cz ~ 602 404 666
Stoprocentně doporučuji, maximální spokojenost, vstřícnost, rychlost, ochota a erudovanost v celé germánské problematice. Nemohli jsme vybrat lepšího tlumočníka. Kdyby bylo více takových lidí, bylo by to nádherné a jednodušší na světě. Odpovědi obratem, pomoc při telefonickém kontaktu, cena výborná. Děkujeme!

MUDr. Markéta Moussaoui

lékařka
Stoprocentně mohu doporučit. Profesionální přístup, ochota a hlavně rychlost. Nemohu jinak, než chválit. Ještě jednou moc děkuji!

Jiří Holubec

Na paní Honsovou jsem našla kontakt na internetu. Sháněla jsem překladatele na svatbu. Ačkoliv v mém případě nebyla možnost využít jejích služeb, paní Honsová mi ochotně navrhla, že mi sežene někoho jiného. Musím říct, že s takovou ochotou (a zadarmo!) jsem se ještě nesetkala. Paní Honsové jsem moc vděčná. Má naprosto profesionální a ochotný přístup. Mohu jí jen a jen doporučit.

Klára Drapáková

Služby Petry Honsové jsem využila už dvakrát a vždy jednání proběhlo rychle, profesionálně a pohodově. Doporučuji.

Jarmila Kašparová

Služby Petry Honsové jsem využil při překladu z ČJ do NJ. Byl jsem spokojen s rychlou komunikací, kvalitou překladu, dodržením termínu i příznivou cenou. Potěšila mne péče věnovaná překladu, kdy paní Honsová sama vyhledala identifikační údaje pro některé subjekty zmiňované v textu, tyto doplnila a takto mi ušetřila čas. S ohledem na mou spokojenost s poskytnutou prací jsem využil služeb Petry Honsové opakovaně a mohu její služby doporučit i dalším zájemcům.

Zdeněk Malý

obchodní ředitel společnosti poskytující IT služby
zdenek.maly@centrum.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS