Petra Matějková

správkyně a konzultantka sociálních sítí s citem pro psaní

Než jsem se začala plně věnovat sociálním sítím, získávala jsem 15 let zkušenosti v PR agenturách a jako externí tisková mluvčí. Své znalosti jsem si ověřila a doplnila dálkovým studiem marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Do světa Facebooku a Instagramu jsem se naplno ponořila v roce 2011 a dodnes mě nepřestal bavit. Ráda sleduji dění na sociálních sítích, patřím mezi ty, co nedají mobil z ruky a zajímám se o trendy u nás i ve světě. Jestli chcete, můžeme si o nich popovídat.

Když si potřebuji vyčistit hlavu, zahradničím a píšu o tom blog www.petrazahradnici.cz.

V čem vám mohu pomoci:

  • Konzultace a školení pro malé firmy a jednotlivce – poradím vám, jak si založit účet na Facebooku a Instagramu, co na tyto sítě patří a jak je plnit zajímavým obsahem. Školení připravuji vždy individuálně a na míru klientovi.
  • Správa Facebooku a Instagramu – pomůžu vám vymyslet strategii, jak na sítích komunikovat a zařídím, aby obsah na nich byl zajímavý. Mou doménou je obsah, pro správu reklamních kampaní vám doporučím prověřené dodavatele.
  • Copywriting – připravím texty pro váš web, newsletter nebo blog tak, aby byly zajímavé pro jejich čtenáře i internetové vyhledávače.
Petra Matějková

Kontakty

Petra Matějková
Žižkova 174
Poříčí nad Sázavou (Středočeský kraj)
257 21

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Petrou je naprosto bezproblémová a velmi příjemná. Pravidelně využívám jejích služeb z oblasti tvorby mediálního obsahu, především pro webové magazíny a sociální sítě. Oceňuji hlubokou znalost problematiky nových médií, samostatnost a 100% spolehlivost, stejně jako originalitu a vysokou stylistickou úroveň dodávaných materiálů. Pokud hledáte skutečného profesionála, který o věcech přemýšlí komplexně a práci odvádí v prvotřídní kvalitě, jste na správné adrese.

Jitka Součková

editorka, Boomerang Publishing