Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Matějková

Petra Matějková

správkyně a konzultantka sociálních sítí s citem pro psaní

Petra Matějková

Než jsem se začala plně věnovat sociálním sítím, získávala jsem 15 let zkušenosti v PR agenturách a jako externí tisková mluvčí. Své znalosti jsem si ověřila a doplnila dálkovým studiem marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Do světa Facebooku a Instagramu jsem se naplno ponořila v roce 2011 a dodnes mě nepřestal bavit. Ráda sleduji dění na sociálních sítích, patřím mezi ty, co nedají mobil z ruky a zajímám se o trendy u nás i ve světě. Jestli chcete, můžeme si o nich popovídat.

Když si potřebuji vyčistit hlavu, zahradničím a píšu o tom blog www.petrazahradnici.cz.

V čem vám mohu pomoci:

  • Konzultace a školení pro malé firmy a jednotlivce – poradím vám, jak si založit účet na Facebooku a Instagramu, co na tyto sítě patří a jak je plnit zajímavým obsahem. Školení připravuji vždy individuálně a na míru klientovi.
  • Správa Facebooku a Instagramu – pomůžu vám vymyslet strategii, jak na sítích komunikovat a zařídím, aby obsah na nich byl zajímavý. Mou doménou je obsah, pro správu reklamních kampaní vám doporučím prověřené dodavatele.
  • Copywriting – připravím texty pro váš web, newsletter nebo blog tak, aby byly zajímavé pro jejich čtenáře i internetové vyhledávače.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Petra Matějková
Žižkova 174
Poříčí nad Sázavou (Středočeský kraj)
257 21
Email:petra@petramatejkova.cz
Instagram:Instagram petrazahradnici
LinkedIn:LinkedIn petramatejkova
Účet:2800192265 / 2010 (Fio)
:71375953 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Petra nám nesmírně pomohla při tvorbě a implementaci nové sociální mediální strategie v MIDA. Díky její schopnosti vidět věci z nadhledu a v širších souvislostech jsme se zaměřili na to, co je skutečně důležité a co funguje. Petra není jenom skvělá profesionálka, ale také velmi autentická a přátelská osoba. V budoucnu s ní rozhodně chci spolupracovat na dalších projektech.
Dagmar Rančáková
Consultant, project manager

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS