Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Petra Matějková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Petra Matějková — správkyně a konzultantka sociálních sítí s citem pro psaní

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace Petra Matějková:
S Petrou spolupracujeme pravidelně již několik měsíců. Poskytuje nám copywriterské a copyeditingové služby a konzultace v oblasti textů jak na web, tak mimo něj. Je na ni absolutní spoleh v termínech, vždy dodrží to, na čem se dohodneme, její texty jsou čtivé, zajímavé a samozřejmě bez stylistických a jazykových chyb. Je samostatná, u práce přemýšlí a neplní jen slepě naše požadavky. Snaží se vždy pracovat tak, aby výsledek byl co nejlepší. Je znát její mnohaletá praxe se psaním, zvládá téměř jakékoli téma. Díky ní se můžeme v klidu spolehnout na to, že texty, které připravujeme pro naše klienty, jsou v pořádku a bez chyb.

Jan Matějka

tvorba webů a internetový marketing
www.aitom.cz ~ 777 071 880
S Petrou jsem spolupracovala na různých PR článcích a také mi zpracovávala korekturu bakalářské práce. Vše proběhlo naprosto profesionálně a ve sjednaných termínech. Na rozdíl od jiných studentů jsem rozhodně neměla problémy se špatně provedenou korekturou. Články, které jsem dala k úpravám, byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. Petry služby vřele doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková

účetní specialistka
www.ucetnictvibezstarosti.cz ~ zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz ~ 723 788 363
S Petrou Matějkovou jsme spolupracovali v oblasti PR. Rozuměla našim potřebám, bez problému dodržovala dohodnuté termíny a pomohla nám zviditelnit projekty a aktivity naší společnosti. Vyzdvihnout mohu její vstřícnost, rychlost, přehled a nevyčerpatelnou zásobu kvalitních a originálních nápadů. Spolupráci s Petrou mohu vřele doporučit.

Marek Numerato

marketingový specialista 5DM.cz, s.r.o.
numerato@5dm.cz
Spolupráce s Petrou je naprosto bezproblémová a velmi příjemná. Pravidelně využívám jejích služeb z oblasti tvorby mediálního obsahu, především pro webové magazíny a sociální sítě. Oceňuji hlubokou znalost problematiky nových médií, samostatnost a 100% spolehlivost, stejně jako originalitu a vysokou stylistickou úroveň dodávaných materiálů. Pokud hledáte skutečného profesionála, který o věcech přemýšlí komplexně a práci odvádí v prvotřídní kvalitě, jste na správné adrese.

Jitka Součková

editorka, Boomerang Publishing
jitka.souckova@bpublishing.cz
Petra nám nesmírně pomohla při tvorbě a implementaci nové sociální mediální strategie v MIDA. Díky její schopnosti vidět věci z nadhledu a v širších souvislostech jsme se zaměřili na to, co je skutečně důležité a co funguje. Petra není jenom skvělá profesionálka, ale také velmi autentická a přátelská osoba. V budoucnu s ní rozhodně chci spolupracovat na dalších projektech.

Dagmar Rančáková

Consultant, project manager
Naše spolupráce s Petrou trvá déle než půl roku a jsme velmi spokojeni. Petra je proaktivní, pracovitá, velmi ochotná a plná nápadů.

Jaroslav Novotný

reklamní agentura Česká produkční
jarda.novotny@ceskaprodukcni.cz
S Petrou byla skvělá spolupráce. Po osobní schůzce jsem si byla zcela jistá, že Petra napíše texty na náš web přesně tak, jak potřebuji. Pochopila a vystihla podstatu našeho businessu výborně. Texty dorazily v termínu, který jsme si domluvily. Po pár úpravách jsem měla finální verzi webu, se kterou jsem moc spokojená. S Petrou budeme spolupracovat dále, budeme se těšit na originální texty na firemní blog.

Lucie Desmond

fotografka Lucy Creative Agency
www.lucycreativeagency.com ~ info@lucycreativeagency.com
S Petrou spolupracujeme od začátku letošního roku a spolupráci hodnotím výborně. Stará se v naší firmě o sociální sítě, je pečlivá, vše vždy dodává včas a v maximální kvalitě. Oceňuji, že jsme si sedly i osobnostně a na většině věcí se shodneme. Problém jí nedělají ani méně zábavné věci jako reporty, plány a koncepce. Dříve jsme měli na tuto práci interního zaměstnance, aktuální forma spolupráce ukázala, že se to dá velmi dobře a flexibilně řešit i cestou externisty. Věřím, že spolupráce bude ve stejném duchu pokračovat i nadále.

Eva Sommerová

Marketing Manager Channel Crossings
www.chc.cz ~ eva.sommerova@chc.cz
Od Petry jsem chtěl chytlavé články pro svůj web. Paní Petra vše do puntíku splnila! Bylo to provedeno v krátkém čase, ale zároveň precizně. Za svou osobu můžu Petru doporučit! :)

David Řezanina

autor knížky pro děti
damidci.cz ~ david.rezanina@damidci.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS