Doporučení z první ruky

Petra Matějková — správkyně a konzultantka sociálních sítí s citem pro psaní


Zobrazuji všech 10 doporučení

S Petrou spolupracujeme pravidelně již několik měsíců. Poskytuje nám copywriterské a copyeditingové služby a konzultace v oblasti textů jak na web, tak mimo něj. Je na ni absolutní spoleh v termínech, vždy dodrží to, na čem se dohodneme, její texty jsou čtivé, zajímavé a samozřejmě bez stylistických a jazykových chyb. Je samostatná, u práce přemýšlí a neplní jen slepě naše požadavky. Snaží se vždy pracovat tak, aby výsledek byl co nejlepší. Je znát její mnohaletá praxe se psaním, zvládá téměř jakékoli téma. Díky ní se můžeme v klidu spolehnout na to, že texty, které připravujeme pro naše klienty, jsou v pořádku a bez chyb.

Jan Matějka
tvorba webů a internetový marketing
www.aitom.cz 777 071 880
Bc. Zuzana Bartůšková

S Petrou jsem spolupracovala na různých PR článcích a také mi zpracovávala korekturu bakalářské práce. Vše proběhlo naprosto profesionálně a ve sjednaných termínech. Na rozdíl od jiných studentů jsem rozhodně neměla problémy se špatně provedenou korekturou. Články, které jsem dala k úpravám, byly zpracovány velmi přehledně a srozumitelně. Petry služby vřele doporučuji.

Bc. Zuzana Bartůšková
daňový poradce a účetní specialista
www.ucetnictvibezstarosti.cz zuzana.bartuskova@ucetnictvibezstarosti.cz 723 788 363

S Petrou Matějkovou jsme spolupracovali v oblasti PR. Rozuměla našim potřebám, bez problému dodržovala dohodnuté termíny a pomohla nám zviditelnit projekty a aktivity naší společnosti. Vyzdvihnout mohu její vstřícnost, rychlost, přehled a nevyčerpatelnou zásobu kvalitních a originálních nápadů. Spolupráci s Petrou mohu vřele doporučit.

Marek Numerato
marketingový specialista 5DM.cz, s.r.o.
numerato@5dm.cz

Spolupráce s Petrou je naprosto bezproblémová a velmi příjemná. Pravidelně využívám jejích služeb z oblasti tvorby mediálního obsahu, především pro webové magazíny a sociální sítě. Oceňuji hlubokou znalost problematiky nových médií, samostatnost a 100% spolehlivost, stejně jako originalitu a vysokou stylistickou úroveň dodávaných materiálů. Pokud hledáte skutečného profesionála, který o věcech přemýšlí komplexně a práci odvádí v prvotřídní kvalitě, jste na správné adrese.

Jitka Součková
editorka, Boomerang Publishing
jitka.souckova@bpublishing.cz

Petra nám nesmírně pomohla při tvorbě a implementaci nové sociální mediální strategie v MIDA. Díky její schopnosti vidět věci z nadhledu a v širších souvislostech jsme se zaměřili na to, co je skutečně důležité a co funguje. Petra není jenom skvělá profesionálka, ale také velmi autentická a přátelská osoba. V budoucnu s ní rozhodně chci spolupracovat na dalších projektech.

Dagmar Rančáková
Consultant, project manager

Naše spolupráce s Petrou trvá déle než půl roku a jsme velmi spokojeni. Petra je proaktivní, pracovitá, velmi ochotná a plná nápadů.

Jaroslav Novotný
reklamní agentura Česká produkční
jarda.novotny@ceskaprodukcni.cz

S Petrou byla skvělá spolupráce. Po osobní schůzce jsem si byla zcela jistá, že Petra napíše texty na náš web přesně tak, jak potřebuji. Pochopila a vystihla podstatu našeho businessu výborně. Texty dorazily v termínu, který jsme si domluvily. Po pár úpravách jsem měla finální verzi webu, se kterou jsem moc spokojená. S Petrou budeme spolupracovat dále, budeme se těšit na originální texty na firemní blog.

Lucie Desmond
fotografka Lucy Creative Agency
www.lucycreativeagency.com info@lucycreativeagency.com

S Petrou spolupracujeme od začátku letošního roku a spolupráci hodnotím výborně. Stará se v naší firmě o sociální sítě, je pečlivá, vše vždy dodává včas a v maximální kvalitě. Oceňuji, že jsme si sedly i osobnostně a na většině věcí se shodneme. Problém jí nedělají ani méně zábavné věci jako reporty, plány a koncepce. Dříve jsme měli na tuto práci interního zaměstnance, aktuální forma spolupráce ukázala, že se to dá velmi dobře a flexibilně řešit i cestou externisty. Věřím, že spolupráce bude ve stejném duchu pokračovat i nadále.

Eva Sommerová
Marketing Manager Channel Crossings
www.chc.cz eva.sommerova@chc.cz

Od Petry jsem chtěl chytlavé články pro svůj web. Paní Petra vše do puntíku splnila! Bylo to provedeno v krátkém čase, ale zároveň precizně. Za svou osobu můžu Petru doporučit! :)

David Řezanina
autor knížky pro děti
damidci.cz david.rezanina@damidci.cz

Petra pro magazín Asenior.cz píše již třetím rokem. Její články jsou vždy výborné, čtivé a na zajímavá témata. Jsme velmi rádi, že její články jsou právně u nás v magazínu.

Petra Koča
redakce
www.asenior.cz