Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Petra Sedláková Mikulášková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Petra Sedláková Mikulášková — konzultantka pro e-shopy se specializací na zbožové srovnávače

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Mgr. Petra Sedláková Mikulášková:
Na Petru Mikuláškovou jsme narazili více méně náhodou, když jsme řešili potíže se spárováním produktů na Heurece. Postupem času jsme si vyzkoušeli, že toho umí docela dost. Proto jsme jí předali správu inzerce na zbožových vyhledávačích úplně. Proč ? Protože to dělá lépe, rychleji a mnohem efektivněji než kdybychom to řešili sami. Líbí se nám její pravidelné reporty, jasné, přehledné a prosté všech blábolů, které jsme dostávali dříve z jiných agentur. Skvělá je její rychlost v řešení potíží a nadhled nad věcí.

Martin Hrkal

vedoucí obchodu a marketingu spol. Vladeko
www.grilykrby.cz ~ obchod@vladeko.cz
Paní Mikuláškovou jsme jako firma oslovili již podruhé a opět naprostá spokojenost. I přesto, že je nesmírně vytížená, reagovala velmi rychle a podala naprosto 100% výkon co se týče informací. E-shop provozujeme víc jak 10 let a za tu dobu jsme oslovili několik firem, které nám měly pomoci v oblasti marketingu a SEO, ale spolupráce s paní Mikuláškovou byla něco výjimečného. Nikdy jsem u nikoho neměla tak jasný pocit, že „kope“ za naši firmu. Vždy velmi užitečné rady a pomoc. Lidský a srozumitelný přístup.

Gabriela Mošová

majitelka e-shopu Stavbahrou.cz
www.stavbahrou.cz ~ info@stavbahrou.cz ~ 734 130 023
Když jsme se rozhodli odstartovat projekt Certifikace a přivést tak na trh certifikované partnery Heureky, tzv. Heureka specialisty, jedním z klíčových rozhodnutí byl výběr toho správného člověka, který by nám s projektem pomohl coby lektor. Naše představa měla poměrně jasná kritéria a jsme moc rádi, že jsme vybrali správně. Chtěli jsme člověka zvenčí, který není zatížen interním pohledem Heureky, ale zná Heureku jak z pohledu klienta, tak z pohledu agentury. Člověka, který umí dobře podat i ne příliš zábavné, čistě odborné informace a pružně reagovat. Petra Mikulášková se tak nestala pouhým lektorem školení, které je průpravou pro náročné certifikační testy, ale díky své invenci a nasazení také podstatným členem realizačního týmu celého projektu. Oceňujeme její přístup a vysokou odbornost a jsme rádi, že jsme si zvolili právě ji.

Tomáš Braverman

CEO Heureka.cz/sk
www.heureka.cz ~ tomas.braverman@heureka.cz
S Petrou jsme začali spolupracovat v říjnu 2015, protože jsme potřebovali nezávislý dohled na marketing poskytovaný jinou firmou, který nám dlouhodobě nepřinášel odpovídající výsledky, přesněji – poslední dva tři roky byl na mrtvém bodě. Od té doby jsme vyřešili a objevili spoustu věcí, které jsme neviděli nebo je vůbec neznali, případně je marketingová firma dělala špatně nebo vůbec. Spolupráce nám přinesla mnoho nových věcí a ponaučení, ve spolupráci budeme určitě spolupracovat. Přínosem byla změna marketingové firmy, začali jsme prodávat i zboží, které u nás zákazníci do té doby neviděli.

David Liška

spolumajitel společnosti pans
www.panvicky.cz ~ liska@panvicky.cz
Na Petru jsme se obrátili na základě doporučení, a dobře jsme udělali. Petra nám pomohla překopat inzerci na Heurece, díky čemuž jsme výrazně stlačili náklady, a i když nám poklesla návštěvnost z tohoto zdroje, obrat posílil a přeskočil ten, co jsme měli při původních zvýšených nákladech. Pomohla nám také se spuštěním PLA kampaní na Googlu, které se staly dalším zajímavým zdrojem tržeb. S Petrou se velmi dobře komunikuje, takže nám spolupráce jde pěkně od ruky. A výsledky její kvalitu jen potvrzují.

Romana Ponikvová

spolumajitelka společnosti Organic Way
www.biosfera.cz
Náš e-shop byl spuštěný teprve 2 měsíce (září 2015) a potřebovali jsme poradit v začátcích. Během konzultace jsme dostali řadu podnětů na změny pro rozjezd, které postupně realizujeme. Vše bylo pěkně zpracováno v dokumentu a během konzultace jsem měl možnost se zeptat na hodně věcí z běžného provozu e-shopu.

Ing. Petr Ivan

specialista online marketingu v Hamé
www.hame-eshop.cz ~ ivan@hame.cz ~ 572 534 662
Mnohokrát jsme se pokoušeli proniknout do tajů srovnávačů zboží a vždy bez úspěchu. Jsem opravdu ráda, že jsme konečně narazili na Petru Mikuláškovou. Je profesionální, rychlá, věcná a samostatná. Její práce je přehledná, je na ni spolehnutí. Vše vyřídí, zařídí, se vším si poradí. A nejlepší její vlastností je, že si na sebe svojí prací vydělá. U nás velká spokojenost.

Jitka Kopecká

jednatelka společnosti Tivali
www.cvicebni-pomucky.cz ~ kopecka@tivali.cz
Na semináři ohledně e-shopové problematiky jsem byl účasten i jednoho vystoupení, které vedla paní Mikulášková. Nabyl jsem dojmu, že je to opravdový profesionál a své práci rozumí, proto jsem ji později oslovil, zda-li by mi nepomohla se zavedením Google nákupů. Udělala to celé nakonec sama a to velmi dobře, výsledky v podobě dobře fungujícího prodejního kanálu se dostavily takřka okamžitě a s odvedenou prací jsem byl nadmíru spokojen. Vlastně jsem takové prodejní výsledky ani nečekal. Rozhodně naše spolupráce, alespoň z mé strany, tímto neskončila a rád ji oslovím i v budoucnu.

Jan Blažek

majitel obchodu NejlevnějšíZboží.eu
www.nejlevnejsizbozi.eu ~ info@nejlevnejsizbozi.eu ~ 723 725 448
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS