Doporučení z první ruky

Petra Vymětalíková — lektorka komunikace pro online vysílání, specialistka na platformu Zoom


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

Potřebovala jsem získat základní informace a orientaci při používání Zoomu. Moc jste mi pomohla, Váš výklad je názorný, logický, přehledný a systematický, navíc neumím anglicky, takže jsem se konečně zorientovala a některá slovíčka si už pamatuji.

Věra Zemánková

Zoom již delší dobu používám. Chybělo mi ale základní nastavení. Tato minisérie je přesně to, co jsem dlouho hledala a nyní konečně našla. Pokud v čemkoli chybí základy, pak to občas přidělává mnoho práce navíc. Čas je ale v této době velmi vzácný. Proto jsem s radostí poslouchala všechny tipy, rady, které tu jsou jednoduše, jasně a názorně vysvětleny. Je vidět, že Petra má dar učit a vysvětlovat, ví, o čem mluví. Líbí se mi krátká videa. I úplní začátečníci i ti, kteří nejsou kamarádi s technikou, pochopí a mohou začít vyžívat Zoom hned sami. Nemusíte tak nikde složitě hledat, kde co nastavit nebo co změnit, když chcete využívat pro různé účely. Navíc, takovéto návody jsou většinou v angličtině. Díky této minisérii jsem začala s radostí Zoom využívat denně a baví mě to. Není nad to, když se naučíme krok po kroku vše od začátku. Pak se můžeme dále učit další funkce a vychytávky, které by bylo škoda nevyužít. Těším se, až se od Petry dozvím více. Všem doporučuji, protože online komunikace je nyní již nezbytností. A Zoom je jedna z nejlepších aplikací pro skupinové setkávání.

Ing. Kristýna Anna Gladiš
průvodkyně hlubinami, dary a potenciálem duše, regreskou

Petru znám již mnoho let. Naše profesní cesty se mnohdy potkaly. Petru znám jako cílevědomou, silnou ženu a motivátorku, která si jde za svým cílem a dokáže při tom nadchnout a inspirovat ostatní. Několikrát jsem využila jejích služeb, naposledy mi pomohla seznámit se s (pro mne do té doby skrytými) zákoutími práce s platformou Zoom v době, kdy jsem začínala pracovat online a objevovat tento svět. Její provázení, celkový přístup, trpělivost a mnoho cenných rad a doporučení mne hodně posunuly a ráda využiji její podporu opět v budoucnu. Líbí se mi, jak Petra pracuje. Znám ji jako velice svědomitou, kreativní a inspirativní duši, která hýří nápady, umí je dobře komunikovat tak, aby měli lidé ze spolupráce s ní opravdu maximum. Věřím, že spolupráce s Petrou bude nejen mně, ale i všem těm, kteří se pro ni rozhodnou, velkým přínosem.

Petra Antošová
koučka, mentorka a facilitátorka

Petra mi pomohla v době, kdy jsem chtěla začít nahrávat přes aplikaci Zoom. Byla nám faktickou, konzultační i psychickou oporou při prvních živých vysíláních projektu V křesle byznysu. O aplikaci Zoom ví doslova první poslední a při prvních nesmělých krůčcích byla na příjmu, aby pomohla řešit aktuální potíže. S Petrou zůstáváme v kontaktu, protože těch novinek je stále dost. Zoom konzultace s Petrou jsou praktické, srozumitelné, efektivní, k věci. Moc děkuji a těším se na další společné bádání online prostoru.

Helena Hájková
podnikatelská podpora v online prostoru

Moc děkuji Petře za online kurz „V onlinu jako ryba ve vodě“. Přinesl mi informace k tomu, jak se v online při trénincích pohybovat, na co myslet a hlavně i praktický nácvik a osvojení si technik online prostředí. Velice prakticky pojaté. Líbilo se mi, že jsme si v reálném čase všechno mohly vyzkoušet. Oceňuji i velikost skupiny (4 účastnice), takže byl prostor pro dotazy, stejně tak i pro tipy lektorky postavené na jejích zkušenostech s online workshopy. Děkuji.

Hana Hartošová
trenérka a facilitátorka

Ještě jednou obrovské díky za provedení nástrahami práce se Zoomem. Troufám si říct, že už se celkem se Zoomem kamarádím. Můj první webinář jsem díky Vám zvládla a žádný katastrofický scénář se nekonal. Moc mi sedla Vaše energie a laskavý podporující přístup. Moc se mi už po konzultaci ulevilo a věděla jsem, že to zvládnu. Ocenila jsem spoustu praktických a užitečných rad, jak pojmout můj webinář a udělat ho zajímavý pro účastníky.

Tereza Ščerbová
kariérní poradce a kouč

Kurz ´ Jak nebýt uspávač hadů při online vysílání´ mě zaujal, protože chci nahrávat různá videa a pořádat i živá vysílání. I když svou osobností asi nenudím, říkala jsem si, že nějaké tipy, jak vysílání oživit budou super. A Peťa mi jich dala hromadu. Vše je zábavnou formou a určitě většinu (možná všechny) tipů využiju ve své tvorbě. Petra naučí jak vysíláním nenudit, získat si znovu pozornost při delších vysíláních, i jak se dostat do pohody - nejen pro účastníky, ale i pro mě samotnou. Videa jsou krátká a srozumitelná a nabitá informacemi. Žádné řeči okolo, které jen zdržují. Za to jsem moc ráda. Zase jsem se dostala k novým nástrojům, které jsem neznala a jsou super, když je člověk správně použije. Už se těším, až něco použiju, ale teď mám problém si z toho množství vybrat. Všechny tipy jsou super. Děkuji Peti

Patricie Žáková
virtuální asistentka

Krátká, srozumitelná videa se skvělými tipy z Petřiny vlastní praxe, které i z obyčejného vysílání okamžitě udělají zábavný a interaktivní zážitek pro účastníky a i v online prostředí dokáží navodit atmosféru skutečného setkání. Co jsem asi nejvíc ocenila, že k tomu není potřeba ovládat nic „technicky složitého“.

Jolana Fišerová
průvodkyně životními křižovatkami

Petra odvedla perfektní interaktivní workshop, ve kterém nám představila některé pokročilejší funkce platformy ZOOM a dala spoustu vlastních a praktických tipů na to, jak využít interaktivitu a jak aktivně zapojit účastníky do online workshopu. Petra měla celý workshop parádně připravený, bylo vidět, že je v interaktivních online prezentacích jako ryba ve vodě. Ochotně odpovídala na všechny naše otázky, většinu představovaných funkcí jsme si měli možnost vyzkoušet přímo během workshopu. Doporučuji všemi deseti. Díky Petro!

Adéla Sen
byznys koučka a mentorka úspěšných žen

Osobně pracuji hlavně 1:1 a webinář pro více lidí jsem vedla jen párkrát. Tehdy jsem jela dost intuitivně a jen na základě pár rad vyčtených z blogů zkušenějších, takže jsem s tím nebyla spokojená. Petra mi už od prvního emailu ukázala, jak na to, aby webinář bavil mě jako lektora i účastníky. Oceňuju perfektní přípravu a naladění účastníků už před akcí a v rámci samotného webináře kupu informací i praktických ukázek. Nenudily jsme se ani chvilku. Petra umí skupinku perfektně povzbudit, aby si každý vyzkoušel, co je třeba, vysvětlí, když se ztratíte. Jeden z nejlepších webinářů za posledních pár let. Moc děkuju, že jsem se mohla zúčastnit, a hlavně se fakt těším, až všechny tipy vyzkouším!

Markéta Lillien Mrkvová
copywriterka