Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Přemysl Šiffel > Ukázky práce > Krizový manuál pro Moneta Money Bank

Krizový manuál pro Moneta Money Bank

Kompletní kreativní zpracování krizového manuálu Moneta Money Bank: uspořádání kapitol, hmatníků a ergonomické navržení pro pořadač. Zalomení a zajištění tiskové produkce manuálu pro centrálu, zákaznické centrum i všechny pobočky Moneta Money Bank.

Zobrazuji položku č. 19 z celkem 60 položek v této galerii:

Krizový manuál pro Moneta Money Bank
« Předcházející Obsáhlá interní kampaň představující zaměstnance společnosti Moneta Money Bank  (zobrazit v plné velikosti)Návrhy tiskových zpráv Moneta Money Bank 2017  (zobrazit v plné velikosti)Krizový manuál pro Moneta Money Bank  (náhled aktuálně zobrazené položky)Design plakátu a kampaně pro nábor do digitálního týmu Moneta Money Bank v roce 2017  (zobrazit v plné velikosti)Kreativní návrh, grafika a sestavení interní kampaně „Týden s Compliance“ Moneta Money Bank  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Ing. Přemysl Šiffel

Ing. Přemysl Šiffel

software Adobe
multimediální kreativec se zaměřením na interní komunikaci firem — Grafická a produkční podpora interní a externí komunikace velkých firem, kompletní grafická tvorba, fotografie a video produkce. Řešení na klíč, 20 let zkušeností a dobré reference: Moneta Money Bank, GE Money Bank, Česká spořitelna.
Status: nepřijímá nové zakázky ~ hvězdička 10 doporučení
Mobil: 603 779 750 ~ Email: premysl@siffel.cz ~ Web: www.siffel.cz
Místo: Praha ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2020 © Robert Vlach a Ing. Přemysl Šiffel Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS