Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Brázdil > Ukázka web copywritingu pro internetové stránky fotografa Vladimíra Šose

Ukázka web copywritingu pro internetové stránky fotografa Vladimíra Šose

Odkaz: www.sos-foto.cz
Zobrazuji položku č. 3 z celkem 5 položek v této galerii:

Ukázka web copywritingu pro internetové stránky fotografa Vladimíra Šose
« Předcházející Zpracování reklamního textu pro internetový obchod s obklady Stonegallery.cz  (zobrazit v plné velikosti)Ukázka web copywritingu pro internetovou stránku bezpečnostní agentury Winning Service  (zobrazit v plné velikosti)Ukázka web copywritingu pro internetové stránky fotografa Vladimíra Šose  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ukázka textu pro firemní blog e-shopu Originalnitonery.cz  (zobrazit v plné velikosti)Vítězná fotografie pro Russian Standard ČR - návrh konceptu, kreativa, vytvoření příběhu, realizace  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Mgr. Radek Brázdil

Mgr. Radek Brázdil

produkty Google redakční systém WordPress
web copywriter zaměřený na techniku a moderní technologie — Psaní reklamních a prodejních textů pro webové stránky. Pomoc při tvorbě obsahových strategií, podkladů i budování povědomí. Specializace na techniku a moderní technologie. Znalosti SEO, webové analytiky a systému WordPress. Vzdělání a přes 9 let praxe.
Status: k vašim službám
Mobil: 732 945 290 ~ Email: brazdil.radek@gmail.com ~ Web: www.silaslova.cz
Místo: Zahnašovice (Zlínský kraj) ~ Působnost: celá ČR; osobně především Brno a okolí

2005 – 2019 © Robert Vlach a Mgr. Radek Brázdil Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS