Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radek Galler alias GallerART — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Radek Galler:
Oslovila jsem pana Radka na doporučení známého. Zadáním bylo vytvořit nové logo pro Základní uměleckou školu. I když komunikace probíhala pouze přes email, veškeré představy a vize jsme dokázali sladit a vzniklo logo, které působí moderně, svěže, ale zároveň s nohama pevně na zemi. A tak na sebe nenechalo dlouho čekat logo pro Sdružení rodičů a přátel školy, opět ve stejném duchu a barevnosti. Do třetice spolupráce nám p. Radek ještě vytvořil logo pro Kruh přátel hudby. Jsem naprosto spokojená s cenou, termíny dodání a výsledkem práce. Už se těším, až s novými logy odstartujeme školní rok 2019/2020.

Jitka Kaprová

ředitelka ZUŠ Chodov
zus-chodov.cz ~ kaprova@zus-chodov.cz ~ 607 668 694
Radek je opravdový profesionál. Schopný, kreativní a velmi důkladný co se detailu a celkového vizuálu týče. Skvělý servis, do druhého dne nástřely a do dalšího finální podoba celkové grafiky. Máme jako agentura velmi vysoké nároky, ale 1. náhled od něj a my byli maximálně spokojeni ve všech směrech. Můžeme Radka jen a jen doporučit!

Jakub Šmíd

Executive Manager
www.imperium-zabavy.cz ~ info@imperium-zabavy.cz ~ 732 147 470
Hodnocení projektu https://media.giphy.com/media/BWySufD6KWQzC/giphy.gif. Pokud se rozhodujete, zda Radka oslovit ke spolupráci, tak GallerART doporučuje 9 z 10 klientů a ten desátý klient, který ho bude taktéž doporučovat, jste právě vy. Takže směle do toho, nebudete litovat! Potřebovali jsme logo + obaly pro náš nový produkt. Na Radka jsem natrefil náhodou tady na portále Na volné noze a jsem za to rád. Na to, že je to mladý chalan, tak komunikace je na vysoké úrovni. Radek miluje svou práci a proto se snaží vámi zadaný projekt zpracovat nejlépe jak umí – tak, aby byl spokojen klient i grafik. Radkovi přeji jen to nejlepší, ať dále postupuje a ať má hodně spokojených klientů. Radka doporučuji a budeme nadále využívat jeho služby. Ještě jednou děkujeme za trpělivost s Ryskou ;-)

Palo Mitošinka

spoluzakladatel proteinové tyčinky Ryska
www.ryska.sk ~ pavol.mit@gmail.com
Od GallerART jsme si nechali udělat několik variací loga pro náš stream, na merch atp. S jeho prací jsme maximálně spokojeni. Měli jsme základní představu a zbytek nechali na jeho tvořivosti. Výsledek nás neuvěřitelně překvapil a předčil naše očekávání. Všechny varianty loga jsou naprosto úžasné. Celý proces tvorby nám Radek nastínil, což bylo velmi zajímavé vidět, jak finální produkt vznikal. Před finálním releasem jsme si ještě řekli o droboulilinké úpravy, které perfektně zapracoval a vzniklo opravdu skvělé dílo. Celkové jsme tedy byly nadmíru spokojeni (logo, komunikace, kreativita, cena) a v budoucnu se na Radka opět obrátíme! Doporučení je zde opravdu namístě a je podloženo skvěle odvedenou prací!

David Novotný

streameři Enusska&tranzi
https://www.twitch.tv/enusska_tranzi ~ dawe1987@gmail.com
Od Radka jsme si nechali udělat logo, vouchery a kupu dalších menších prací a se vším jsme maximálně spokojeni. Naše spolupráce tímto rozhodně nekončí, ale naopak začíná! Řeknete mu co chcete a on to dodá a ještě mnohonásobně překoná vaše představy! ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!

The Black Lock - Escape Games

Městské a únikové hry v Praze
www.theblacklock.cz ~ info@theblacklock.cz ~ 774 077 222
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS