Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radek Galler alias GallerART — grafik a ilustrátor

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Radek Galler:
Oslovila jsem pana Radka na doporučení známého. Zadáním bylo vytvořit nové logo pro Základní uměleckou školu. I když komunikace probíhala pouze přes email, veškeré představy a vize jsme dokázali sladit a vzniklo logo, které působí moderně, svěže, ale zároveň s nohama pevně na zemi. A tak na sebe nenechalo dlouho čekat logo pro Sdružení rodičů a přátel školy, opět ve stejném duchu a barevnosti. Do třetice spolupráce nám p. Radek ještě vytvořil logo pro Kruh přátel hudby. Jsem naprosto spokojená s cenou, termíny dodání a výsledkem práce. Už se těším, až s novými logy odstartujeme školní rok 2019/2020.

Jitka Kaprová

ředitelka ZUŠ Chodov
zus-chodov.cz ~ kaprova@zus-chodov.cz ~ 607 668 694
Radek je opravdový profesionál. Schopný, kreativní a velmi důkladný co se detailu a celkového vizuálu týče. Skvělý servis, do druhého dne nástřely a do dalšího finální podoba celkové grafiky. Máme jako agentura velmi vysoké nároky, ale 1. náhled od něj a my byli maximálně spokojeni ve všech směrech. Můžeme Radka jen a jen doporučit!

Jakub Šmíd

Executive Manager
www.imperium-zabavy.cz ~ info@imperium-zabavy.cz ~ 732 147 470
Hodnocení projektu https://media.giphy.com/media/BWySufD6KWQzC/giphy.gif. Pokud se rozhodujete, zda Radka oslovit ke spolupráci, tak GallerART doporučuje 9 z 10 klientů a ten desátý klient, který ho bude taktéž doporučovat, jste právě vy. Takže směle do toho, nebudete litovat! Potřebovali jsme logo + obaly pro náš nový produkt. Na Radka jsem natrefil náhodou tady na portále Na volné noze a jsem za to rád. Na to, že je to mladý chalan, tak komunikace je na vysoké úrovni. Radek miluje svou práci a proto se snaží vámi zadaný projekt zpracovat nejlépe jak umí – tak, aby byl spokojen klient i grafik. Radkovi přeji jen to nejlepší, ať dále postupuje a ať má hodně spokojených klientů. Radka doporučuji a budeme nadále využívat jeho služby. Ještě jednou děkujeme za trpělivost s Ryskou ;-)

Palo Mitošinka

spoluzakladatel proteinové tyčinky Ryska
www.ryska.sk ~ pavol.mit@gmail.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS