Doporučení z první ruky

Radek Galler alias GallerART — grafik a ilustrátor


Zobrazuji č. 11-19 z celkem 19 doporučení

Oslovila jsem pana Radka na doporučení známého. Zadáním bylo vytvořit nové logo pro Základní uměleckou školu. I když komunikace probíhala pouze přes email, veškeré představy a vize jsme dokázali sladit a vzniklo logo, které působí moderně, svěže, ale zároveň s nohama pevně na zemi. A tak na sebe nenechalo dlouho čekat logo pro Sdružení rodičů a přátel školy, opět ve stejném duchu a barevnosti. Do třetice spolupráce nám p. Radek ještě vytvořil logo pro Kruh přátel hudby. Jsem naprosto spokojená s cenou, termíny dodání a výsledkem práce. Už se těším, až s novými logy odstartujeme školní rok 2019/2020.

Jitka Kaprová
ředitelka ZUŠ Chodov
zus-chodov.cz kaprova@zus-chodov.cz 607 668 694

Radek je opravdový profesionál. Schopný, kreativní a velmi důkladný co se detailu a celkového vizuálu týče. Skvělý servis, do druhého dne nástřely a do dalšího finální podoba celkové grafiky. Máme jako agentura velmi vysoké nároky, ale 1. náhled od něj a my byli maximálně spokojeni ve všech směrech. Můžeme Radka jen a jen doporučit!

Jakub Šmíd
Executive Manager
www.imperium-zabavy.cz info@imperium-zabavy.cz 732 147 470

Hodnocení projektu https://media.giphy.com/media/BWySufD6KWQzC/giphy.gif. Pokud se rozhodujete, zda Radka oslovit ke spolupráci, tak GallerART doporučuje 9 z 10 klientů a ten desátý klient, který ho bude taktéž doporučovat, jste právě vy. Takže směle do toho, nebudete litovat! Potřebovali jsme logo + obaly pro náš nový produkt. Na Radka jsem natrefil náhodou tady na portále Na volné noze a jsem za to rád. Na to, že je to mladý chalan, tak komunikace je na vysoké úrovni. Radek miluje svou práci a proto se snaží vámi zadaný projekt zpracovat nejlépe jak umí – tak, aby byl spokojen klient i grafik. Radkovi přeji jen to nejlepší, ať dále postupuje a ať má hodně spokojených klientů. Radka doporučuji a budeme nadále využívat jeho služby. Ještě jednou děkujeme za trpělivost s Ryskou ;-)

Palo Mitošinka
spoluzakladatel proteinové tyčinky Ryska
www.ryska.sk pavol.mit@gmail.com

Od GallerART jsme si nechali udělat několik variací loga pro náš stream, na merch atp. S jeho prací jsme maximálně spokojeni. Měli jsme základní představu a zbytek nechali na jeho tvořivosti. Výsledek nás neuvěřitelně překvapil a předčil naše očekávání. Všechny varianty loga jsou naprosto úžasné. Celý proces tvorby nám Radek nastínil, což bylo velmi zajímavé vidět, jak finální produkt vznikal. Před finálním releasem jsme si ještě řekli o droboulilinké úpravy, které perfektně zapracoval a vzniklo opravdu skvělé dílo. Celkové jsme tedy byly nadmíru spokojeni (logo, komunikace, kreativita, cena) a v budoucnu se na Radka opět obrátíme! Doporučení je zde opravdu namístě a je podloženo skvěle odvedenou prací!

David Novotný
streameři Enusska&tranzi
https://www.twitch.tv/enusska_tranzi dawe1987@gmail.com

Od Radka jsme si nechali udělat logo, vouchery a kupu dalších menších prací a se vším jsme maximálně spokojeni. Naše spolupráce tímto rozhodně nekončí, ale naopak začíná! Řeknete mu co chcete a on to dodá a ještě mnohonásobně překoná vaše představy! ROZHODNĚ DOPORUČUJEME!

The Black Lock - Escape Games
Městské a únikové hry v Praze
www.theblacklock.cz info@theblacklock.cz 774 077 222

Pro výrobu svého loga jsem si vybrala Radka Gallera / Galler ART, kterého mohu velmi doporučit. Radek svým profesionálním přístupem, kreativitou, šikovností, komunikací a nápady věnuje svému zákazníkovi maximální péči a komfort. Se svým zákazníkem řeší každý detail, dokud není spokojený. Logo naplnilo mé očekávání a představu. Vím, že se na Radka mohu v budoucnu kdykoliv obrátit a dále ho doporučovat. Děkuji za spolupráci.

Pana Gallera jsme vybrali podle prezentace na portále Na volné noze a trefili jsme se na první dobrou. Požadovali jsme od grafika rychlost, samostatnost a hlavně návrh vlastního řešení a kreativitu. Byli jsme spokojení už u prvního návrhu, který jsme jen doladili. Vytvořil pro nás samolepky a vše připravil pro tisk, nemuseli jsme se o nic starat. Ve spolupráci bychom chtěli pokračovat.

Irena Vohlídková
obchodní a produktová manažerka
www.davona.cz info@davona.cz 734 592 296

S Radkem Gallerem spolupracuji už několik let a považuji ho za experta co se týká budování značky, brandingu a vytváření nejen logotypů, ale i dalších důležitých věcí, spojených s corporate identity. Radek má totiž nadání, které každý nemá - umí tzv. se „nacítit“ na potřeby klienta/zákazníka a doručit výstup, ze kterého vám spadne brada. Velmi také oceňuji jeho vytrvalost a trpělivost doladit věci až do posledního detailu. I když by se někomu mohlo zdát, že jsme už řešili „prkotiny“, tak Radek nás nikdy tzv. „neposlal do háje“, ale vždy poctivě zapracoval všechny nové připomínky a nápady tak, aby co nejlíp vyhověl našim požadavkům. Jeho slovo vždy platilo. Pracuje svižně, termíny dodržuje a nejvíc sympatické mi bylo, že funguje tzv. „ve dne i v noci“ a že jsme tedy nikdy nebyli omezeni na běžné pracovní hodiny! Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další využití služeb Radka Gallera, kterého vám doporučuji.

Michal Karmazín
partner
harmonelo.com

Pan Galler je naprostý profesionál a mohu ho jen doporučit, navíc měl se mnou svatou trpělivost. Pracuji dlouhodobě v Německu a občas ta komunikace z mé strany vázne, což vím, ale díky bohu jsem narazil na někoho, jako on. Vše vypracováno na zadání, úpravy taky a krom pár detailů, které se obratem doladily, nebylo co vytknout. Propracovanost zadání skvělá, grafický obsah taky a hlavně komunikace za jedna. Budu rád, když se na pana Gallera budu moci v budoucnu znovu obrátit.

Pavel Jeneš
almaakh7@gmail.com