Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler > Portfolio > Ilustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)

Ilustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)

Zobrazuji položku č. 41 z celkem 95 položek v této galerii:

Ilustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)
« Předcházející Ilustrované podobizny kolegů ze studia DEFT design  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrovaný motiv Support Locals – podporuj místní určený jako potisk na textil od Conflict shopu  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrovaný návrh cyklisty na akci NOVA CUP – BIKE CUP 2016 (Snídaně s Novou)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Ilustrovaný návrh cyklisty určený na potisk triček určených k akci NOVA CUP nebo-li NOVA BIKE 2017  (zobrazit v plné velikosti)Ilustrovaný potisk na textil určený k akci Běh na Medník v roce 2018  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radek Galler

Radek Galler alias GallerART

software Adobe
grafik a ilustrátor — Kreativní grafika se zaměřením na kaligrafická loga. Grafické návrhy značek a jejich komplexní zpracování (branding). Dále tradiční i počítačová ilustrace. Vzdělání v oboru grafický design, práce v softwaru Adobe a Corel, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 12 doporučení
Mobil: 731 730 722 ~ Email: info@gallerart.cz ~ Web: www.gallerart.cz
Místo: Klášterec nad Ohří (Ústecký kraj) ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2019 © Robert Vlach a Radek Galler Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS