Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Galler > Portfolio > Grafický návrh plakátů a vstupenek na maturitní ples ve stylu Gatsby nebo-li ART DECO (secese)

Grafický návrh plakátů a vstupenek na maturitní ples ve stylu Gatsby nebo-li ART DECO (secese)

Zobrazuji položku č. 57 z celkem 95 položek v této galerii:

Grafický návrh plakátů a vstupenek na maturitní ples ve stylu Gatsby nebo-li ART DECO (secese)
« Předcházející Grafický návrh nápojového lístku a nabídkových sezónních letáčků pro kadaňskou kavárnu ES CAFÉ  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh nástěnného kalendáře trucků IVECO  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh plakátů a vstupenek na maturitní ples ve stylu Gatsby nebo-li ART DECO (secese)  (náhled aktuálně zobrazené položky)Grafický návrh plakátu pro Charitativní golfový turnaj  (zobrazit v plné velikosti)Grafický návrh vizitek pro Tiwoo  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radek Galler

Radek Galler alias GallerART

software Adobe
grafik a ilustrátor — Kreativní grafika se zaměřením na kaligrafická loga. Grafické návrhy značek a jejich komplexní zpracování (branding). Dále tradiční i počítačová ilustrace. Vzdělání v oboru grafický design, práce v softwaru Adobe a Affinity, reference.
Status: k vašim službám ~ hvězdička 15 doporučení
Mobil: 731 730 722 ~ Email: info@gallerart.cz ~ Web: www.gallerart.cz
Místo: Karlovy Vary ~ Působnost: celá ČR

2005 – 2021 © Robert Vlach a Radek Galler Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS