Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Radek Januš > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Radek Januš — webový grafik s přesahem do UX a UI designu

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ing. Radek Januš:
Zbyšek Nádeník
Radka považuji za velmi spolehlivého a především rychle komunikujícího webového grafika s rozumnou cenou. Spolupracovali jsme už na několika projektech. Rád Radka doporučím i pro své další klienty v budoucnu.

Zbyšek Nádeník

návrhář a konzultant webů
Lukáš Pítra
S Radkem dlouhodobě spolupracuju na řadě rozdílných klientů z e-commerce sféry zejména pro výkonnostní kampaně a můžu ho plně doporučit. Dokáže přijít s vlastními nápady a oponovat mým špatným, pracuje spolehlivě, samostatně, výstupy jsou dobré obvykle už na první, maximálně druhou dobrou a celé je to schopen odbavit za dobré peníze. Tím pádem je Radek integrální součástí řady úspěšných kampaní, ač jeho autogram na kreativách nenajdete. Víte, já vám ho vlastně doporučovat nechci. Ještě by se mohlo stát, že by měl málo času a já musel řešit grafické práce jinde. A to bych fakt nerad :-)

Lukáš Pítra

SEO & PPC specialista a konzultant
Ing. Jana Poláková Škrobánková
Radek vytvářel bannery pro našeho klienta a byli jsme s jeho prací maximálně spokojeni. Oceňuji bezproblémovou komunikaci, rychlé dodání bannerů a hlavně hezky zpracovaných!

Ing. Jana Poláková Škrobánková

PPC specialistka
Výborná spolupráce na úrovni. Ochota a velmi dlouhá trpělivost. Spolupráce trvá již 6 let. A ta největší výhoda je dodržování termínů. Dá se dobře plánovat a spolehnout se.

Libor Kronek

S Radkem dlouhodobě spolupracuji přes 5 let a za tu dobu mi vytvořil několik desítek grafických návrhů webů. Rychlá komunikace, spolehlivost, kvalita, dobrá cena a dodržuje stanovené termíny. Na základě svých zkušeností mohu jeho práci určitě doporučit.

Viktor Filip

Velmi dobrá spolupráce s kvalitními výsledky. Vždy originální grafika a především jde vidět, že se stále posouvá kvalita výsledného zpracování. Těším se na další spolupráci.

Josef Divoký

jo.di@seznam.cz ~ 773 922 989
Jsme agentura, takže máme zkušenosti s mnoha spolupracujícími grafiky. S panem Janušem máme jen pozitivní zkušenosti. Dodržuje termíny, má příjemné ceny a výstupy jsou profesionální. A má s námi i trpělivost, když se třeba detaily na brandingovém pozadí ladí na 5–6× :-)

Mgr. Jaroslav Erben

marketingová agentura NETinvenio
netinvenio.cz
S Radkem spolupracuji už pár let a jsem naprosto spokojený, stejně tak jako naši zákazníci. Dodává nám kvalitní webdesign podle nejnovějších trendů. Spolupráce je rychlá, práce kvalitní a cena solidní. Doporučuji každému, kdo hledá kvalitní wireframe nebo UI a UX.

Jaroslav Gongala

jednatel společnosti Netmo s.r.o.
www.netmo.cz ~ gongala@netmo.cz ~ 723 241 742
První spolupráce s panem inženýrem Janušem se datuje již na rok 2014. Od té doby jsme spolupracovali na projektech různých velikostí, vždy se stejným výsledkem – naprostá spokojenost má i klientova. Vyjma precizního a kreativního výstupu musím vyzdvihnout i přehlednost odevzdaných zdrojových souborů, což značně usnadňuje jejich následné zpracování, skvělou komunikaci a velkou ochotu a trpělivost při finálních úpravách. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Martin Kanala

Grafika Radka Januše vřele doporučuji. Vytvářel nám bannery pro PPC reklamy (AdWords, Sklik, FB). Je rychlý a precizní. Vše bylo na vysoké úrovni.

Pavel Volkman

www.fan-shop.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS