Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radek Schramhauser > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Radek Schramhauser — webdesignér

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Radek Schramhauser:
Ze spolupráce s Radkem jsme nadšení, dokázal se přizpůsobit našim časovým potřebám, jeho práce se klientům líbí a počet připomínek je vždy minimální.

Jan Baštýř

Devmates
S panem Radkem Schramhauserem spolupracuji několik let. Jako webmaster se stará o webové stánky naší mateřské a umělecké školy. Pravidelně aktualizuje a doplňuje informace, pracuje na novém designu a optimalizaci. Průběžně pomáhá oběma školám zpracovávat podklady pro tisk a propagaci. Je flexibilní, ochotný a tvůrčí.

Lucie Pečená

www.dagcentrum.cz
S Radkem spolupracuji už od roku 2013. S jeho prací a přístupem jsem velice spokojený. Radka si cením především pro jeho vysokou profesní erudici a dodržování domluvených termínů. Vytváří moderní a nadčasový grafický design, který splňuje náročné požadavky mých klientů a má úctyhodné portfolio. Proto jeho služby jednoznačně doporučuji.

Jan Pavelka

webový vývojář
www.pavelkajan.cz
Radek nám pomohl přetvořit naši představu v konkrétní grafické návrhy redesignu našich stránek. Celkově tuto zkušenost hodnotím jako výbornou. Cením si především způsobu komunikace, že vždy platilo to, na čem jsme se domluvili ke spokojenosti obou stran.

Marek Toušek

3bohemians
www.3bohemians.eu
Spolupráce s panem Schramhauserem probíhala velice profesionálně a vyhovovala našim požadavkům. Zadání na čistou moderní grafiku www stránek splnil na výbornou a v termínu.

Michal Albrecht

ředitel společnosti ALMI tech s.r.o.
www.almitech.cz
Potřebovali jsme poměrně narychlo vytvořit leták a grafiku dárkového voucheru a naše grafička byla bohužel zrovna na dovolené. Na základě kladného doporučení jsem se proto rozhodla obrátit na Radka, který mi ihned vyšel vstříc a úkolu se bez problému ujal, i když to nebylo za zrovna snadných podmínek. Během naší spolupráce prokázal velké pochopení, flexibilitu a ochotu pracovat v mantinelech, které byly dané, což jsou vlastnosti, kterých si velice cením a Radka proto ráda znovu oslovím i v budoucnu.

Jana Mohauptová

Marketing Specialist G5 Plus s.r.o.
g5plus.cz
Na pana Schramhausera jsem dostala doporučení od známého. Už na první schůzce působil jako spolehlivý, milý a precizní designér. Výborně se s ním celou dobu komunikovalo a stránky vytvořil rychle, perfektně a za úžasnou cenu. Je radost pracovat s někým tak nadaným, děkuju :-)

Lucka M.

S Radkem jsme spolupracovali na úpravě webové stránky pro naši agenturu. Díky jeho spolehlivosti a pečlivosti jsme všechno stihli v daném termínu a to se vším, co jsme požadovali. Co oceňujeme především, je veliká vstřícnost a technická zdatnost. Děkujeme Radku, těšíme se na další spolupráci.

Michal Synek

Digital Manager, Scholz&Friends Praha
www.sfpraha.cz
Spolupráce s Radkem byla výborná a bezproblémová. Veškeré naše požadavky a další připomínky nám splnil na 100 %. Díky Radkovi a jeho ochotě se nám podařilo zprovoznit nové webové stránky, s kterými jsme nadmíru spokojeni.

Lukáš Urban

obchodní a provozní ředitel NFCP
www.nfcp.cz ~ info@nfcp.cz ~ 776 609 538
Vše bez problémů. Naprostá spokojenost. Perfektní domluva a hlavně ochota. Můžeme jen doporučit.

Richard Spudil

ARcateringCZ s.r.o.
arcatering.cz ~ richard.spudil@arcatering.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS