Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radek Tejkl > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radek Tejkl — webový konzultant, webdesignér a lektor

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Radek Tejkl:
Bc. Martin Tesárek
Nejvíc si na Radkovi cením, že dokáže lidsky komunikovat a na nic si nehraje. Jednou jsem mu zavolal kvůli práci. Místo aby řekl „ano, zařídím“, začal klást otázky. Díky tomu jsem zjistil, že pro mé účely postačí šablony zdarma. A právě tak se pozná profesionál. Radek jednorázově přišel o několika tisícovou zakázku, ale dlouhodobě si tím u mě získal důvěru na několik let dopředu. Radku díky za Tvou práci a za to, jak naší společnosti Makléři na doporučení pomáháš!

Bc. Martin Tesárek

realitní makléř, investor a developer
Přišla k nám nová pěstounka se zájmem o spolupráci, tak jsme se jí ptali, jak na nás přišla a proč si vybrala právě nás. Dostala letáčky všech organizací na krajském úřadu, a prý když se koukala na webové stránky, tak z těch našich měla pocit, že u nás lidem opravdu pomáháme :-)

Gábina Chovancová

DaR – Centrum pro dítě a rodinu, o.p.s.
www.darops.cz
S Radkem se mi spolupracovalo a spolupracuje velmi dobře. Oceňuji jeho osobní přístup, díky kterému práce s ním není prací, ale zábavou. Z výsledku to je cítit.

Mirek Palička

SmarTech Solutions, s.r.o.
www.smartech.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS