Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radka Jiránková > Ukázky práce > Tvorba webu pro marketingovou agenturu

Tvorba webu pro marketingovou agenturu

Odkaz: www.refres.info
Zobrazuji položku č. 4 z celkem 32 položek v této galerii:

Tvorba webu pro marketingovou agenturu
« Předcházející Tvorba webových stránek pro polepaut.cz  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webové prezentace pro realitní kancelář  (zobrazit v plné velikosti)Tvorba webu pro marketingovou agenturu  (náhled aktuálně zobrazené položky)Webové stránky pro firmu zabývající se prodejem žaluzií  (zobrazit v plné velikosti)Nový web pro stavební firmu Vestaj  (zobrazit v plné velikosti) Následující »
Všechny náhledy galerie
Radka Jiránková

Radka Jiránková

redakční systém WordPress MySQL databáze operační systém Linux programovací jazyk PHP software Adobe
webdesignérka a kodérka webů a e-shopů na míru se specializací na WordPress a WooCommerce — Kódování responzivních webových stránek a e-shopů včetně grafiky a SEO, které posune váš byznys na vyšší úroveň. Zaškolení a pomoc se správou a marketingem. Doplňkově grafický design a tiskoviny. Praxe od roku 2013, 200+ klientů, reference.
Status: k vašim službám
Mobil: 734 332 360 ~ Email: radka@tvorbaweb.cz ~ Web: radkajirankova.cz
Místo: Kolín (Středočeský kraj) ~ Působnost: celý svět, osobně celá ČR (ekologicky hlavně Praha, Kolín, Nymburk a okolí)

2005 – 2022 © Robert Vlach a Radka Jiránková Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS