Doporučení z první ruky

Mgr. Radka Legerska — marketérka se specializací na obsahové strategie a copywriting


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Mgr. Renata Dimitrov

S Radkou spolupracuji už několik let. Konzultuji s ní reklamní texty, občas ji využívám na copywriting pro své klienty. Dva roky jsme spolu spolupracovaly v rámci jednoho klienta, kdy Radka řídila celý marketing firmy. Vždy jsem jako externistka věděla s dostatečným předstihem, co a kdy se bude daný měsíc dělat, co budeme propagovat a jaké si mám zajistit podklady. Radka své práci velmi dobře rozumí, je organizovaná, spolehlivá a je s ní výborná komunikace.

Mgr. Renata Dimitrov
specialistka na Facebook a Instagram marketing

Paní Legerská nám textovala některé části našeho webu. Po pečlivé analýze našeho podnikání se skvěle vcítila do toho, co chceme našim zákazníkům sdělit – stručně a hlavně srozumitelně. Nad rámec své práce také navrhla nějaké změny na webu a dala nám tipy na jeho vylepšení. Určitě využijeme paní Legerskou i v budoucnu.

Hana Kuklišová
majitelka a jednatelka firmy Bodvere
www.bodvere.cz info@bodvere.cz

Podnikám jako lektorka ruštiny už rok a v poslední době jsem začala mít pocit, že svoje podnikání dostatečně nerozvíjím. To byl důvod, proč jsem oslovila Mgr. Radku Legerskou. Tato velice sympatická paní plná energie dodala pořádnou porci energie i do mého podnikaní. Po provedení analýzy mi prezentovala výsledky, o kterých jsem netušila a navedla mě na správný směr mé cesty byznysem. Dostala jsem na míru šitý plán profesionálního růstu na další rok, za který mnohokrát děkuji českému marketingu.

Ing. Oksana Korotchuk
lektorka ruštiny

S Radkou spolupracuji již přes 3 roky. A stále mě to baví jako na začátku! Dává slovům řád a duši. I popis instalatérské techniky díky Radce dokáže pohladit. Pokud hledáte stratéga, který dokáže napsat nejen krásný text, ale odřídit i všechny ostatní kanály, Radka je ta pravá! Nespokojí se s tím, že její texty jsou perfektní, ale dohlédne i na to, aby všechny kanály šlapaly tak jak mají a vy se můžete soustředit na to, co vás naplňuje nejvíce.

Tomáš Schwarz
digitální stratég
schwarztomas.com hello@schwarztomas.com 777 862 684