Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radka Legerska > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radka Legerska — marketérka se specializací na obsahové strategie a copywriting

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Mgr. Radka Legerska:
Mgr. Renata Dimitrov
S Radkou spolupracuji už několik let. Konzultuji s ní reklamní texty, občas ji využívám na copywriting pro své klienty. Dva roky jsme spolu spolupracovaly v rámci jednoho klienta, kdy Radka řídila celý marketing firmy. Vždy jsem jako externistka věděla s dostatečným předstihem, co a kdy se bude daný měsíc dělat, co budeme propagovat a jaké si mám zajistit podklady. Radka své práci velmi dobře rozumí, je organizovaná, spolehlivá a je s ní výborná komunikace.

Mgr. Renata Dimitrov

specialistka na Facebook marketing
Paní Legerská nám textovala některé části našeho webu. Po pečlivé analýze našeho podnikání se skvěle vcítila do toho, co chceme našim zákazníkům sdělit – stručně a hlavně srozumitelně. Nad rámec své práce také navrhla nějaké změny na webu a dala nám tipy na jeho vylepšení. Určitě využijeme paní Legerskou i v budoucnu.

Hana Kuklišová

majitelka a jednatelka firmy Bodvere
www.bodvere.cz ~ info@bodvere.cz
Podnikám jako lektorka ruštiny už rok a v poslední době jsem začala mít pocit, že svoje podnikání dostatečně nerozvíjím. To byl důvod, proč jsem oslovila Mgr. Radku Legerskou. Tato velice sympatická paní plná energie dodala pořádnou porci energie i do mého podnikaní. Po provedení analýzy mi prezentovala výsledky, o kterých jsem netušila a navedla mě na správný směr mé cesty byznysem. Dostala jsem na míru šitý plán profesionálního růstu na další rok, za který mnohokrát děkuji českému marketingu.

Ing. Oksana Korotchuk

lektorka ruštiny
S Radkou spolupracuji již přes 3 roky. A stále mě to baví jako na začátku! Dává slovům řád a duši. I popis instalatérské techniky díky Radce dokáže pohladit. Pokud hledáte stratéga, který dokáže napsat nejen krásný text, ale odřídit i všechny ostatní kanály, Radka je ta pravá! Nespokojí se s tím, že její texty jsou perfektní, ale dohlédne i na to, aby všechny kanály šlapaly tak jak mají a vy se můžete soustředit na to, co vás naplňuje nejvíce.

Tomáš Schwarz

digitální stratég
schwarztomas.com ~ hello@schwarztomas.com ~ 777 862 684
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS