Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radka Rajmonová

Mgr. Radka Rajmonová

koučka se specializací na Gestalt koučink a kariérní poradkyně

Mgr. Radka Rajmonová

Jako koučka vedu lidi k tomu, aby se jim žilo lépe. Aby našli svoje řešení, svoji cestu, svoje štěstí. A aby opustili to, co jim v životě překáží nebo jim neslouží. Koučování mění styl života a přináší moudrost. Pro někoho se stane součástí života, pro někoho dobře poslouží jako dočasná podpora v náročných životních situacích.

Jako kariérní poradkyně pomáhám lidem při hledání nové smysluplné práce. Dále nabízím služby externí personalistky a poradkyně pro firmy. Ráda vám pomohu vyřešit vztahové problémy ve firmě a podpořím nábor nových zaměstnanců.

Taktéž často pracuji s ženami a jejich ženskými tématy.

Své know-how opírám o univerzitní vzdělání, důkladný, odborný výcvik v koučování vycházejícího z Gestalt terapie a bohaté pracovní i životní zkušenosti. Koučování a služby nabízím osobní formou v Praze na Florenci, v Říčanech, ve vaší firmě nebo online.

 • Koučování – Profesní, životní i manažerské koučování. Koučování s Gestalt přístupem má celostní povahu, zaměřuje se na mysl, tělo, emoce i spirituální aspekt. Cílem je pomoci lidem dosáhnout toho, po čem touží, odstranit vnitřní bloky, dobře se rozhodovat nebo i řešit konflikty, např. v obdobích změn. Díky koučování k lidem přichází radost ze života a pocit, že si všechno umí najednou lépe užít.
 • Pracovní a kariérní poradenství – Pomohu vám ujasnit si vaše profesní poslání a zhodnotit, jaké povolání by pro vás bylo to pravé. Zkonzultuji a vylepším váš životopis i motivační dopis. Připravím vás na výběrové řízení s klasickým pohovorem i formou assessment centra.
 • Podpora žen – Pomáhám ženám s jejich tématy (organizace času, rovnováha pracovního a rodinného světa, sebedůvěra, pracovní uplatnění apod.). Podpořím vás i na cestě ze sociální bubliny zvané rodičovská dovolená.
 • HR poradenství a služby pro firmy – Individuální a skupinové poradenství pro zaměstnance i týmy. Dále zastanu pozici externího náboráře ve vaší firmě, postarám se o selekci životopisů, první kontakt s kandidáty, pracovní pohovory, organizaci assessment center atd.

Od roku 1997 profesně působím v oblasti lidských zdrojů a vyzkoušela jsem si práci na volné noze i v nadnárodních korporacích (HR, konzultace, koučink, kurzy soft skills atd.). Vystudovala jsem práva na Univerzitě Karlově i bakalářský obor na Vysoké škole ekonomické. Ve své praxi těžím také z bohatých zkušeností nadšené cestovatelky (Austrálie, Asie, jižní Amerika) a spokojené maminky tří dětí.

Těším se na společná setkání, ať už osobně, nebo online.

Status:

k vašim službám

Působnost:

online celá ČR, osobní setkání v Praze nebo Říčanech

Kategorie katalogu:

Vzdělání a výcviky:

 • studium práva na Univerzitě Karlově (1995–2000) a ekonomiky na Vysoké škole ekonomické v Praze (1993–1996)
 • Koučink s Gestalt přístupem – Gestalt Essence s.r.o. (1 rok)
 • Creative Gestalt – pokročilý koučovací výcvik, Gestalt Essence s.r.o. (1 rok)
 • Sebezkušenostní výcvik Gestalt terapie – výcvik Gestalt v pracovním a osobním kontextu, IGT (2 roky)
 • Sebezkušenostní výcviková škola Sofie – práce s barevnou terapií Aura-soma, základy krizové intervence a psychosociálních pravidel a další (3 roky)
 • PBSP (Pesso Boyden System Psychomotor) – účast na sebezkušenostní skupině, P. Odstrčil (10 let)
 • Přirozený projev – dlouhodobý cyklus workshopů autentické sebeprezentace, R. Sättler

Pracovní zkušenosti:

 • od 2011 koučka, lektorka, konzultantka a matka na volné noze
 • senior konzultantka ve vzdělávací a poradenské společnosti
 • HR specialistka v zahraniční firmě
 • konzultantka v personální agentuře

Kontaktní informace

Mgr. Radka Rajmonová
Nad Bahnivkou 331/48
Říčany (Středočeský kraj)
251 01
Mobil:605 402 237
Email:radkarajmonova@gmail.com
Web:radkarajmonova.cz
Facebook:Facebook rajmonovaradka
LinkedIn:LinkedIn radkarajmonova
Skype:Skype radkarajmonova
Účet:2400418448 / 2010 (Fio)
:70393133

Doporučení z první ruky

Radka je opravdovým profesionálem v oblasti HR. Má hlubokou znalost náboru, rozvoje lidí, tréninku a je skvělým koučem. S Radkou jsem byla v kontaktu několikrát v roli klienta a vždy pro mě bylo radostí s ní spolupracovat. Cítím se s ní dobře a vždy vnímám velkou podporu, kterou mi poskytuje. Jako excelentní hodnotím efektivitu její práce při náboru nových zaměstnanců, který pro mě mimo jiné zajišťovala. S Radkou jsem absolvovala také několik koučovacích sezení. Opět musím ocenit její schopnost být mi velmi silnou podporou během celého procesu. Koučování s Radkou pro mě bylo velmi přínosné a její služby doporučuji všem.
Marie Hořáková
Head of HR v SG Equipment Finance Czech Republic

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS