Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Radovan Šurlák > Doporučení

Doporučení z první ruky

Radovan Šurlák — vývojář a full stack JavaScript programátor webových aplikací

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Radovan Šurlák:
Markéta Makovská
Radovan je skvělý, spolehlivý a empatický vývojář. Kromě širokého spektra vývojářských dovedností má také skvělý smysl a cit pro design, což považuji za obrovské plus. Spolupráci s ním můžu jedině doporučit.

Markéta Makovská

webdesignérka a tvůrkyně webů na platformě WordPress
Ondřej Sedláček
Skvělá spolupráce ve všech ohledech. S Radovanem jsem spolupracoval na spoustě různých projektů od konzultací k webům přes mobilní aplikace. Vždy jsem skvěle překvapen a rád hledám možnost k další spolupráci. Oceňuju jeho široký záběr a přesah do UX a porozumění designu. Rád si kdykoliv poslechnu zpětnou vazbu a často díky Radovanovi svoji vlastní práci posunu ještě o level výš. Díky moc Rado a těším se na společné další projekty.

Ondřej Sedláček

UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace, webdesignér
Rado je vynikající vývojář a skvělý spolupracovník. Dávám 10 z 10.

David Gudjonsson

CEO, Handpoint
www.handpoint.com
Byl jsem unesený Radovanovou schopností porozumět a přetvořit naši vizi v plně funkční aplikaci přesně, tak jak jsme to chtěli. Vždy nabízí nápomocné návrhy a řešení našich problémů. Má skvělou pracovní etiku, dává rychlé odpovědi a přesné odhady projektů. Transparentnost jeho faktur vám dává pokoj v duši. S Radovanem je radost pracovat a doporučil bych ho komukoliv.

Jean-Didier Raoul

generální manažér Eskimos Iceland
Radovan je inteligentní, informovaný a pilný frontendový vývojář, ale nejlepší na práci s ním je jeho schopnost komunikovat. Denně s námi sdílel svoje pracovní pokroky a často nám posílal 3minutové video ukázky toho, čeho nedávno dosáhl. Samotná tato iniciativa prakticky zaručila, že náš projekt bude úspěšný. Rovněž jsme ocenili jeho odhodlání a jeho vysoké standardy pro kvalitu kódu, které udržoval během celého projektu. Radovana jsem před tímto projektem neznal a vybral jsem ho ze seznamu uchazečů na UpWork. Bez výčitek. Doufám, že s ním v budoucnu opět budeme spolupracovat.

Alistair Jones

softwarový inženýr, Ohalo Ltd.
alistairj@gmail.com ~ +447544360990
Měl jsem to potěšení velmi úzce spolupracovat s Radem a mohu říci, že je to velmi talentovaný a inspirativní vývojář, který se vyzná ve vývoji frontendu i backendu aplikací. Díky skvělému oku pro design přináší velkou hodnotu do projektů a vytváří most mezi týmy designérů a vývojářů. Navíc je lidský, velmi přátelský a snadno se s ním pracuje. Taky je dobře organizovaný, metodický a pragmatický. Doporučil bych ho, nebo s ním spolupracoval kdykoli.

Luís Braga

softvérový inženýr, Superhuit.ch
linkedin.com/in/luís-braga-8321717 ~ luisbraga05@gmail.com ~ +351 937 964 349
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS