Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Regina Kubcová

Ing. Regina Kubcová

konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka

Ing. Regina Kubcová
Ing. Regina Kubcová - logo

Máte někdy pocit, že se topíte v úkolech a nestíháte se zastavit? Bojíte se, že se bez vás firma neobejde ani jediný den? Jsem konzultantka procesního řízení a projektová manažerka a žádný chaos pro mě není dost velký. Baví mě řešit zdánlivě neřešitelné, a tak pomáhám startupům, malým i středním firmám k efektivitě, lepší organizaci práce a řízení projektů bez plýtvání časem, penězi a nadšením lidí.

 • Řízení projektů – projekty pod kontrolou od začátku do úspěšného konce, metodika a nástroje na míru vaší firmě, dočasné řízení projektů (interim management).
 • Nastavení a optimalizace procesů – logické a funkční procesy jako základ zdravé firmy se spokojenými, nepřetíženými zaměstnanci.
 • Konzultace – poradenství pro majitele firem a jejich management.
 • Kurzy – zavádění a optimalizace procesů krok za krokem, jejich dodržování, ukázka nástrojů pro řízení atd.

Mým cílem je maximálně zefektivnit práci. Nastavit funkční komunikační kanály, smysluplné postupy, ušetřit finanční prostředky a zabývat se projekty i činnostmi podle priorit na základě čísel, nikoli domněnek či pocitů. Při práci využívám zkušenosti z oblasti personalistiky a marketingu, kterým jsem se také mnoho let věnovala. Aktivně používám anglický jazyk (certifikát FCE), mám univerzitní vzdělání, praxi v zaběhnutých firmách i rychle rostoucích startupech a perfektní reference.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vzdělání, kvalifikace a kurzy

 • Kurz outsourcingu tvorby obsahu – Josef Řezníček, CopyVčelka.cz (2017)
 • Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Projektové řízení krok za krokem – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Jak úspěšně nastartovat projekt – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • workshop Projektové řízení s koučem (2017)
 • Česká zemědělská univerzita, fakulta Provozně-ekonomická, obor Provoz a ekonomika, titul Ing. (1995–2001)
 • Soukromá vyšší odborná škola Bohemia Regia, obor Politickosprávní administrativa, diplomacie, titul DiS. (1993–1996)
 • jazykový certifikát FCEFirst Certificate in English (2003)

Jak pracuji

Na začátku každé spolupráce v projektovém a procesním řízení s klientem vedeme nezávazný telefonický rozhovor. Z něj vyplyne, s čím se firma potýká a jakým způsobem mohu pomoci. Další kroky jsou:

 • úvodní konzultace – setkání, kde probereme fungování vaší firmy detailněji a definujeme cíle, kterých chcete dosáhnout
 • analýza situace – připravím analýzu situace, navrhnu řešení, formu spolupráce a frekvenci dalších konzultací
 • spolupráce – definujeme podmínky a pustíme se do toho

Kontaktní informace

Ing. Regina Kubcová
Ortenovo nám. 4
Praha 7
170 00
Mobil:604 653 061
Email:regina.kubcova@gmail.com
Web:www.reginakubcova.cz
:70392641

Doporučení z první ruky

Regina je příkladem zodpovědného manažera, který umí lidi vést a dát jejich práci smysl. Umí je motivovat i inspirovat. V době, kdy byla Regina má nadřízená, jsem se na ni mohla kdykoliv obrátit a její rady byly vždy přínosné. Díky ní vím, že manažer nemusí být jen ten, který „hází“ svou odpovědnost na druhé, ale naopak ten, který vkládá do lidí důvěru. Dokázala se zorientovat v různých typech problémů a situací a významně přispívala k jejich řešení. Když jsem se zasekla na projektu a nevěděla jsem, jak dál, navrhla strategii a pak mi trpělivě pomáhala s jednotlivými kroky. V oblastech, ve kterých mi chyběl potřebný nadhled, dokázala najít jednoduché a efektivní řešení. S Reginou byla skvělá domluva a její osobnost a styl práce mi byl velmi blízký. Ukázala mi, že práce nerovná se workoholismus, ale je o efektivních úkolech, které člověka posouvají dál, aniž by skončil se syndromem vyhoření.
Ivana Bednářová
marketingová specialistka

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS