Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Regina Kubcová

Ing. Regina Kubcová

konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka

Ing. Regina Kubcová
Ing. Regina Kubcová - logo

Máte někdy pocit, že se topíte v úkolech a nestíháte se zastavit? Bojíte se, že se bez vás firma neobejde ani jediný den? Připadáte si, že jste na všechno sami?

Jsem konzultantka procesního řízení a projektová manažerka a žádný chaos pro mě není dost velký. Baví mě řešit zdánlivě neřešitelné, a tak pomáhám startupům, malým i středním firmám k efektivitě, lepší organizaci práce a řízení projektů bez plýtvání časem, penězi a nadšením lidí. Své zkušenosti velmi ráda předávám i na kurzech a v článcích.

Mým cílem je maximálně zefektivnit práci. Nastavit funkční komunikační kanály, smysluplné postupy, ušetřit finanční prostředky a zabývat se projekty i činnostmi podle priorit na základě čísel, nikoli domněnek či pocitů. Při práci využívám zkušenosti z oblasti personalistiky a marketingu, kterým jsem se také mnoho let věnovala. Aktivně používám anglický jazyk (certifikát FCE), mám univerzitní vzdělání, praxi v zaběhnutých firmách i rychle rostoucích startupech a perfektní reference. Jsem expertka a mentorka projektů Impact Hub Praha, kde jsem v roce 2021 vedla projekt Skutečně zdravá škola, který zvítězil v hlasování mentorů. Jsem certifikovaný partner společnosti APUtime a členem klubu Czech Cool Trade.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Publikování

Přispívám do časopisu Starting Up (iPodnikatel.cz), Ad Rem (Vzdělávací agentura TSM) a Statutární zástupce firmy (nakladatelství Forum), na vlastní blog a na blog SevenIN.

Grow with Google Academy for NGOs: Jak na fungující procesy v neziskovce

Vzdělání, kvalifikace a kurzy

 • Kurz outsourcingu tvorby obsahu – Josef Řezníček, CopyVčelka.cz (2017)
 • Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Projektové řízení krok za krokem – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Jak úspěšně nastartovat projekt – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • workshop Projektové řízení s koučem (2017)
 • Česká zemědělská univerzita, fakulta Provozně-ekonomická, obor Provoz a ekonomika, titul Ing. (1995–2001)
 • Soukromá vyšší odborná škola Bohemia Regia, obor Politickosprávní administrativa, diplomacie, titul DiS. (1993–1996)
 • jazykový certifikát FCEFirst Certificate in English (2003)

Jak pracuji

Na začátku každé spolupráce s klientem je úvodní nezávazná konzultace zdarma. Z ní vyplyne, s čím se firma potýká, jakým způsobem mohu pomoci a také zda si lidsky sedneme. Jaké jsou možnosti spolupráce?

 1. Jednotlivá konzultace, cena 2.500 Kč za hodinu.
 2. Dlouhodobější spolupráce na míru nebo v balíčcích:
  • Pomáhám vám – 15 hodin práce a konzultací / 1 měsíc, cena 2.000 Kč za hodinu, délka 2–4 měsíce. Pomáhám vám tvořit procesy a řídit projekty, jsem vám k dispozici na telefonu. Kompletní obsah balíčku »
  • Pracuji za vás – 25 hodin práce a konzultací / 1 měsíc, cena 2.000 Kč za hodinu, délka 3–6 měsíců. Veškeré procesy vám pomohu nastavit a popíšu vám je, vy jen připomínkujete. Kompletní obsah balíčku »

Kontaktní informace

Ing. Regina Kubcová
Makedonská 624/8
Praha 9
190 00
Mobil:604 653 061
Email:regina.kubcova@gmail.com
Web:www.reginakubcova.cz
LinkedIn:LinkedIn regina-kubcova-foffova
:70392641

Doporučení z první ruky

Regina nám pomáhala při plánování rozšiřování sortimentu a měla za úkol vytvořit harmonogram, aby se nám všechny značky podařilo zařadit do prodeje i zpropagovat včas v relativně krátkém časovém rozmezí. Svého úkolu se chopila skvěle. Průběžně kladla otázky, které by nám pomohly předcházet případným zádrhelům a v projektu myslela na vše. Pomohla nám uvědomit si spoustu drobností, na které obvykle zapomínáme. Úkoly řešila samostatně a zodpovědně a výstupy dodávala vždy včas. S Reginou byla spolupráce velmi příjemná po profesionální i po osobní stránce. Vždycky byla velmi pozitivní, dobře naladěná a do práce se vrhla s nadšením. Její služby mohu za sebe doporučit i malým projektům, které potřebují efektivně hospodařit s časem. Kvalitní plánování ušetří spoustu práce a starostí!
Bára Perglová
majitelka HNST.LY

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS