Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Regina Kubcová

Ing. Regina Kubcová

konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka

Ing. Regina Kubcová
Ing. Regina Kubcová - logo

Máte někdy pocit, že se topíte v úkolech a nestíháte se zastavit? Bojíte se, že se bez vás firma neobejde ani jediný den? Připadáte si, že jste na všechno sami? Jsem konzultantka procesního řízení a projektová manažerka a žádný chaos pro mě není dost velký. Baví mě řešit zdánlivě neřešitelné, a tak pomáhám startupům, malým i středním firmám k efektivitě, lepší organizaci práce a řízení projektů bez plýtvání časem, penězi a nadšením lidí. Své zkušenosti velmi ráda předávám i na kurzech a v článcích.

 • Nastavení a optimalizace procesů – logické a funkční procesy jako základ zdravé firmy se spokojenými, nepřetíženými zaměstnanci.
 • Řízení projektů – projekty pod kontrolou od začátku do úspěšného konce, metodika a nástroje na míru vaší firmě, dočasné řízení projektů (interim management).
 • Konzultace – poradenství pro majitele firem a jejich management.
 • Kurzy – zaměřené na zavádění a optimalizaci procesů krok za krokem, jejich implementaci a dodržování atd. Firemní, veřejné a individuální kurzy: Nebojte se procesů aneb jak začít s procesy, Jak zavádět procesy a nezkolabovat.

Mým cílem je maximálně zefektivnit práci. Nastavit funkční komunikační kanály, smysluplné postupy, ušetřit finanční prostředky a zabývat se projekty i činnostmi podle priorit na základě čísel, nikoli domněnek či pocitů. Při práci využívám zkušenosti z oblasti personalistiky a marketingu, kterým jsem se také mnoho let věnovala. Aktivně používám anglický jazyk (certifikát FCE), mám univerzitní vzdělání, praxi v zaběhnutých firmách i rychle rostoucích startupech a perfektní reference. Jsem expertka a mentorka projektů Asociace rodinných firemImpact Hub Praha.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Publikování

Přispívám do časopisu Starting Up a na blog SevenIN.

Vzdělání, kvalifikace a kurzy

 • Kurz outsourcingu tvorby obsahu – Josef Řezníček, CopyVčelka.cz (2017)
 • Co potřebuje HR specialista vědět o projektovém řízení – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Projektové řízení krok za krokem – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • Jak úspěšně nastartovat projekt – Ing. Jiří Krátký, PM Consulting (2017)
 • workshop Projektové řízení s koučem (2017)
 • Česká zemědělská univerzita, fakulta Provozně-ekonomická, obor Provoz a ekonomika, titul Ing. (1995–2001)
 • Soukromá vyšší odborná škola Bohemia Regia, obor Politickosprávní administrativa, diplomacie, titul DiS. (1993–1996)
 • jazykový certifikát FCEFirst Certificate in English (2003)

Jak pracuji

Na začátku každé spolupráce s klientem je úvodní nezávazná konzultace zdarma. Z ní vyplyne, s čím se firma potýká, jakým způsobem mohu pomoci a také zda si lidsky sedneme. Jaké jsou možnosti spolupráce?

 1. Jednotlivá konzultace, cena 2.000 Kč za hodinu.
 2. Dlouhodobější spolupráce na míru nebo v balíčcích:
  • Podporuji vás – 5 hodin konzultací, cena 1.900 Kč za hodinu, délka 1–2 měsíce. Z každé konzultace vám pošlu poznámky a úkoly. Mezi jednotlivými konzultacemi vás telefonicky držím na cestě, motivuji a vedu k cíli.
  • Pomáhám vám – 40 hodin práce a konzultací, cena 1.700 Kč za hodinu, délka 2–4 měsíce. Pomáhám vám tvořit procesy a řídit projekty, jsem vám k dispozici na telefonu.
  • Pracuju za vás – 120 hodin práce a konzultací, cena 1.500 Kč za hodinu, délka 3–6 měsíců. Veškeré procesy vám pomohu nastavit a popíšu vám je, vy jen připomínkujete.

Kontaktní informace

Ing. Regina Kubcová
Ortenovo nám. 4
Praha 7
170 00
Mobil:604 653 061
Email:regina.kubcova@gmail.com
Web:www.reginakubcova.cz
:70392641

Doporučení z první ruky

Nevíte-li, kde s procesy začít, zajděte na kurz k Regině Kubcové. Získáte pevnou půdu pod nohama a světlo na konci tunelu bude zase o kousek blíž. :-) Na kurzu pro mě byly nejlepší příklady a grafiky. Regina má pozitivní, milý a sympatický projev a znalosti.
Markéta Pletková
Co-owner at way2up advisory, s. r. o.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS