Doporučení z první ruky

Ing. Regina Kubcová — konzultantka procesního řízení, projektová manažerka, lektorka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 51 doporučení

Jak u řízení projektů, tak u procesního řízení je nejdůležitější systematičnost a důslednost. Obojí splňuje právě Regina. Když se do něčeho zakousne, dotáhne to poctivě do úspěšného konce. Nenechá vás jen tak „lebedit“ a vždy „vyšťourá“, kde je příčina problému. Kdo hledá spolehlivost a důkladnost, je na správném místě. I když Regina nějakou drobnost nezná, díky svému nadšení pro studium se s danou problematikou okamžitě detailně seznámí. Zkrátka, všechno se dá řešit, když máte poctivého a pečlivého partnera, jakým Regina bezesporu je. Naše databáze jsou nyní propracovanější a konečně je dokážeme využívat na 100 %.

Zuzana Vurmová
jednatelka Praga Mystica

Regina nám pomáhala při plánování rozšiřování sortimentu a měla za úkol vytvořit harmonogram, aby se nám všechny značky podařilo zařadit do prodeje i zpropagovat včas v relativně krátkém časovém rozmezí. Svého úkolu se chopila skvěle. Průběžně kladla otázky, které by nám pomohly předcházet případným zádrhelům a v projektu myslela na vše. Pomohla nám uvědomit si spoustu drobností, na které obvykle zapomínáme. Úkoly řešila samostatně a zodpovědně a výstupy dodávala vždy včas. S Reginou byla spolupráce velmi příjemná po profesionální i po osobní stránce. Vždycky byla velmi pozitivní, dobře naladěná a do práce se vrhla s nadšením. Její služby mohu za sebe doporučit i malým projektům, které potřebují efektivně hospodařit s časem. Kvalitní plánování ušetří spoustu práce a starostí!

Bára Perglová
majitelka HNST.LY
hnst.ly 773 628 997

Regina je příkladem zodpovědného manažera, který umí lidi vést a dát jejich práci smysl. Umí je motivovat i inspirovat. V době, kdy byla Regina má nadřízená, jsem se na ni mohla kdykoliv obrátit a její rady byly vždy přínosné. Díky ní vím, že manažer nemusí být jen ten, který „hází“ svou odpovědnost na druhé, ale naopak ten, který vkládá do lidí důvěru. Dokázala se zorientovat v různých typech problémů a situací a významně přispívala k jejich řešení. Když jsem se zasekla na projektu a nevěděla jsem, jak dál, navrhla strategii a pak mi trpělivě pomáhala s jednotlivými kroky. V oblastech, ve kterých mi chyběl potřebný nadhled, dokázala najít jednoduché a efektivní řešení. S Reginou byla skvělá domluva a její osobnost a styl práce mi byl velmi blízký. Ukázala mi, že práce nerovná se workoholismus, ale je o efektivních úkolech, které člověka posouvají dál, aniž by skončil se syndromem vyhoření.

Ivana Bednářová
marketingová specialistka

Regina mi pomohla s kritickým momentem v naší firmě - reorganizací řídící struktury firmy a nastavením základních procesů. Skrze analýzu mých potíží, ze které vyplynula zahlcenost neprioritními úkoly, jsme společně nastavili delegaci směrem na nově přijaté manažery. Uvolnily se mi ruce a mohu se teď více soustředit na ty nejdůležitější otázky ve firmě a ne řešit rutinně se opakující operativu. Získal jsem ujištění, že podniknuté kroky byly správné a po několika měsících je vidět posun v efektivitě komunikace napříč firmou a v dokončených projektech díky jasné delegaci úkolů na zodpovědné osoby. Díky Regině jsem přetavil negativní pocity že "něco nefunguje" v pojmenování problému a jeho vyřešení. Oceňuji přístup přímo k věci a bez okecávaček kolem - to je cenná úspora mého času. Regina chápe, kde je potřeba vysvětlovat a kde věci rozumíte, "naladí" se na Vaši úroveň rychle a efektivně a aktivně poslouchá - analyzuje. Záznam ze schůzek je sepsán do bodů, což usnadňuje návrat k myšlenkám a jejich vykonání. Důsledný follow-up od Reginy motivuje uvést věci do chodu a ne je nechat jen na papíře. Ucelená organizace práce pak pomáhá k bezproblémové spolupráci. Velmi děkuji.

Vít Slezák
Founder & Director at Northern Hikes s.r.o.
www.northernhikes.com

Děkuji za kurz! Procesy pro mě byly trochu sprosté slovo, měla jsem pocit, že jsou to jen řeči, které zdržují od práce :) Víte, já jsem původně dětská sestra a s pracovními postupy jsem se setkávala denně, někdy mě vytáčely doběla :) Díky vám jsem pochopila, k čemu je dobré se nad některými zamyslet, kdy má cenu je nejen provádět, ale i zapsat a dát k dispozici ostatním a že to nemusí být nuda! Líbilo se mi, že jste se ptala, jestli rozumíme a zapojovala nás. Moc děkuji, určitě se přihlásím na další vaše kurzy či workshopy. Ať se Vám daří!

Andrea Dostálová
jednatelka v České ghíčko s. r. o.

Musím vám poděkovat za přínosný kurz, během kterého jsem se stihl přeladit na procesní vlnu a zapřemýšlet, na která místa v projektech se zaměřit především. Užitečné bylo projít procesem nastavení procesů. Je to pro mě velká inspirace v tom co zlepšit v práci mého projektového týmu. Líbila se mi možnost probrat s ostatními účastníky kurzu, na jaké problémy naráží oni. Pokud budete pořádat nějaký další kurz, rád se zase přihlásím. Věřím, že bude stejně povedený jako tento. Víte o čem mluvíte a mluvíte o tom ráda, což je skvělá kombinace.

Richard Machálek
Head Of Project Department at PROVYS

Přehledně a srozumitelně zpracované informace. Vše jsem si mohla představit na reálném případu a tím bude pro mě mnohem snazší uvedení do praxe. alespoň doufám :-) Kurz se jako vhled do procesů hodí určitě velkému počtu lidí. Nemusí se bát ani začátečníci, jistě uvidí kladné výsledky, i když půjdou po menších krocích. Fajn je vědět, že po školení jsou možné i konzultace do budoucna a záchrana, kdyby něco neklaplo. Myslím, že příjemnější školení jsem již dlouho neměla. Probíhalo spíše formou přátelské rozpravy.

Jitka Krátká
Manager Marketing at Netpromotion group s. r. o.

Absolvovala jsem individuální kurz. Lektorka přizpůsobila průběh a obsah mým potřebám. Tedy pro mě to byl kurz na míru. Informace, které jsem již měla, jsem si osvěžila, ujasnila. Dozvěděla jsem se mnoho cenných podnětů a konkrétních ukázek, jak je možné procesy zpracovat. Pro mě celkově perfektní návod, který jsem si hned dokázala představit v praxi. Ušetřilo mi to mnoho času a práce se studiem teorie. Za mě profesionálně, odborně a zároveň lidsky postavený i vedený kurz, který mohu jen doporučit. Děkuji moc! Regina je velice příjemná lektorka, která ví, o čem mluví. Vše si sama prošla v praxi. Na kurz je perfektně připravená, má mnoho doprovodných a pomocných materiálů.

Tereza Jandová
projektový manažer v Conectart s. r. o.

Ještě jednou moc děkuji za skvělý a pro mě osobně hodně přínosný kurz :) Odcházela jsem s hlavou plnou nápadů a hned v pátek ráno jsem na nich po příchodu do kanceláře začala pracovat. Nadšení a motivace mi momentálně nechybí, tak se jen nesmím nechat zahltit množstvím myšlenek a musím na všem pracovat hezky postupně :) Na kurzu se mi líbilo hlavně vzájemné sdílení zkušeností a pohledů mezi všemi účastníky a celkově jeho interaktivní pojetí. Ocenila jsem i komorní a přátelskou atmosféru.

Kateřina Šmahelová
Online Marketing Manager v Eppi.cz

Regino, mockrát vám děkuju za dnešní kurz. Potvrdila se mi spousta věcí, které jsem tak nějak ve skrytu duše tušila nebo i věděla. Teď už mi jen zbývá to správně uchopit a aplikovat celé do praxe. A i kdyby se nezadařilo, což beru jako opravdu poslední možnost, tak i mě osobně kurz obohatil o cenné informace a mám v plánu ještě další z kurzů od Seven Development. Hezký večer a ještě jednou moc díky, bylo to super.

Veronika Řeháková
Brand & Event Manager at Promoproduction s.r.o.