Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renata Dimitrov > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Dimitrov — specialistka na Facebook marketing

Zobrazuji č. 1116 z celkem 16 doporučení prezentace Mgr. Renata Dimitrov:
Renata nám pomohla rozjet prodej v našem online zahradnictví na Facebooku v době, kdy jsme začínali. Rychle jsme díky ní přišli na to, jak máme naše sazenice prezentovat na sociálních sítích, aby to lidi zajímalo. Mile mě překvapila její proaktivita!

Adam Borovský

jednatel online zahradnictví Garlo.cz
garlo.cz
Rozhodně doporučuji nechat se od Renaty poučit o základních i pokročilých zákoutích fungování sociálních sítí. Bez ní bychom si jako firma prakticky nedokázali efektivně spravovat vlastní profil. I když jste nikdy neviděli jediný post, naučí vás vše od začátku, citlivě a trpělivě. Nikdy jsem neměla pocit, že by na nás nějak tlačila, vždy se své práci věnuje s plným nasazením a na každého klienta si vyhradí dostatek času. Ráda bych vyzdvihla i rychlou komunikaci, časovou flexibilitu a expresní řešení problémů.

Karolína Hradilová

marketingový specialista v Ebike Electronic
Renata mi jako jediná dokázala pomoct s otázkou ohledně Facebook Locations. Většina markeťáků má napsáno v profilech a na vizitkách Social specialist, ale s tímto si nevěděli rady ani ostřílené marketingové společnosti. Renata byla velmi ochotná a nekonečně moc si vážím její pomoci. Během chvilky přišla na problém, který mi vrtal hlavou více než dva měsíce, a následně ho pomohla odstranit. Ještě jednou děkuji moc. Mohu jen a jen doporučit!

Dominik Švarc

Renata Dimitrov dokázala pro náš e-shop Kronium.cz vytvořit smysluplné reklamní kampaně, které se prosadily zejména na Facebooku a Instagramu. Přestože naším artiklem jsou LED svítilny a čelovky, což je téma bližší spíše klukům a chlapům všeho věku, nebojácně se vrhla do světa lumenů, kapacit a dosvitů, aby nám pomohla nastavit a optimalizovat propagaci na sociálních sítích, která nám přinesla více než uspokojivé výsledky. Naším hlavním požadavkem byly konverze a konverze se skutečně dostavily :-). Ochotně, trpělivě a navíc úspěšně řešila požadavky všeho druhu, které z naší strany přicházely a dokázala nám poradit, jak nejlépe postupovat. Takže za nás určitě plný počet hvězdiček a hodnocení DOPORUČUJI.

David Grešák

Renata Dimitrov mi velmi pomohla s propagací mého eshopu. Spolupráce s ní byla perfektní po všech stránkách. Všem bych ji bez zaváhání doporučil.

Miloslav Kolja Silovský

www.kolja-painter.com ~ kolja.silovsky@seznam.cz
Renča nám v začátcích rozjezdu nového e-shopu významně pomohla rozběhnout akviziční kampaně na Facebooku. Nejvíc si asi cením její pečlivosti, samostatnosti, dobré komunikace a celkové profesionality.

Filip Štroch

marketingový ředitel MojeLékárna.cz
e-shop.mojelekarna.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS