Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Renáta Kozáková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Renáta Kozáková — poradkyně pro vybavení domácnosti a certifikovaný prodej nádobí a produktů značky Zepter

Zobrazuji č. 1120 z celkem 23 doporučení prezentace Renáta Kozáková:
Poznal jsem mnoho prodejců Zepter, ale Vás, paní Kozáková, mohu nade všechny vyzdvihnout, protože patříte mezi absolutní špičku v prodeji nádobí Zepter. Váš věcný přístup, ochota pomoci s každým mým problémem a perfektní znalost výrobků z Vás dělají opravdového profesionála, kterého mohu s klidným svědomím doporučit ostatním. Závěrem Vám chci poděkovat za to, že jste mě naučila vařit a správně používat nádobí Zepter, pečená krkovice je prostě excelentní :-)

Pavel Kusý

Paní Kozáková se skvěle vyzná ve své práci. Jednání s ní je velmi příjemné a věcné zároveň. Umí pomoci, poradit i prodat.

Ing. Jiří Trčka

Nejen profesionální jednání a perfektní znalost výrobků, které nabízí, ale především příjemný a vstřícný přístup k zákazníkům paní Renáty Kozákové ovlivňuje kladně povědomí zákazníků o přednostech výrobků Zepter.

Ing. Lili Langová

Paní Renátu Kozákovou známe již řadu let. Dovede zákazníka pro výrobky firmy Zepter nadchnout. O její profesionalitě svědčí i to, že díky ní jsme zakoupili řadu těchto výrobků. Vždy dokáže poradit, předvést firemní výrobky, je vždy velice ochotná. Shrnuto: paní Renáta Kozáková je vynikající reprezentant firmy Zepter.

Hana a Bohumil Kapitánovi

S paní Renátou Kozákovou se znám již řadu let. Její vystupování bylo vždy plně profesionální a bezchybné. Chválím, chválím, chválím. Dovede zákazníka pro výrobky firmy Zepter nadchnout. I když jsem neměla zrovna v plánu nakupovat výrobky Zepter, díky její profesionalitě jsem jich nakoupila řadu. Paní Renáta Kozáková je prostě profesionál.

Květa Pachmanová (Šimůnková)

Karlovy Vary
Děkuji Renatě za vstřícný přístup a zejména individuální posouzení potřeb. Díky tomu je s výrobky Zepter spokojená i moje žena (i když v kuchyni vládnu hlavně já).

Vladimír Papoušek

S paní Kozákovou se znám již řadu let a mohu jen potvrdit, že je skvělou odbornicí ve svém oboru. Jednání s ní je velmi příjemné, nevtíravé, a zároveň věcné a odborné. Umí pomoci, poradit a hlavně prodat. Tímto jí děkuji za její profesionální a zároveň lidský přístup.

Radka Semmelbauerová

Doporučit Renátu je pro mě potěšením. Jsme dlouholeté přítelkyně a zároveň jsem její první zákaznice, která si od ní objednala soupravu nádobí Zepter. V dnešní době mám několik výrobků této firmy a jsem s nimi velice spokojená. Renáta Kozáková vás může překvapit jen svým milým a seriózním přístupem.

Iveta Bryndová

Paní Renáta Kozáková je příjemná, vždy usměvavá poradkyně, se kterou se vždy ráda setkávám. Nádobí značky Zepter je samo o sobě velmi kvalitní a paní Renáta mi velmi pomohla s výběrem, jakým nádobím mám začít, vzhledem k potřebám mé velké rodiny, a co postupně dokupovat. Na jakýkoli dotaz reaguje okamžitě a řešení opotřebování dílů, oprav atd. nikdy není problém. Ukázkové vaření s ní a nádobím Zepter byl pro mně zážitek. S veškerým nádobím má osobní zkušenost, a tak s vámi uvaří večeři klidně i po telefonu. Jsem moc ráda, že právě ona je mojí poradkyní, a mohu ji jen doporučit.

Taťána Juřicová

Ráda využívám této příležitosti, že mohu pochválit za dobrou práci někoho, kdo si to zaslouží. Znám paní Renatu asi deset let, a proto si myslím, že mohu objektivně říci, že ona nejen že zná dokonale své zboží a ví co prodává, ale také rozumí zákazníkům. Myslím si, že jsem náročná zákaznice a poznám kvalitní zboží. Proto jsem zvolila tuto značku, ale určitě bych jí tolik nevěřila nebo ji dál nepropagovala, kdybych neměla takové zákaznické zázemí v paní Renatě. Pokud jí mohu touto cestou poděkovat za její vstřícnost a přístup, udělám to ráda! Doporučuji vám, kdo ji neznáte a nevíte, zda využít jejích služeb - neváhejte!

Eva Macháčková

machackova@ssprojekt.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS