Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Renata Novotná

Ing. Renata Novotná

konzultantka procesního řízení, organizátorka práce a pracovních kompetencí

Ing. Renata Novotná

Pracujete od rána do večera a úkoly neubývají? Jste ve stresu, protože nemáte dostatek času na strategické činnosti? Renata vám pomůže zastavit se a získat čas na rozvoj obchodu i sebe sama. Pomůže vám mít čistou hlavu a volné ruce.

Věnuji se organizaci práci v týmech a procesnímu řízení v rámci podnikání malých firem. Díky správnému nastavení procesů a kompetencí vás zbavím chaosu a přetavím vaši firmu v samostatně fungující organizmus. Zkvalitnění organizace práce vám přinese klid, efektivitu, méně chyb a úsporu peněz.

Spolupráce probíhá ve dvou úrovních:

  • individuální konzultace – analýza současného stavu, vytvoření optimálního nastavení procesů a kompetencí
  • hloubková spolupráce – probíhá přímo u klienta, s různou mírou mého zapojení (mohu stát v pozadí či se na určitou dobu zapojit přímo do týmu)

Vystudovala jsem Filosofickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou, obor Podnikové finance.

Zkušenosti jsem získala více než 10letým působením v korporátním světě vedením lokálních i mezinárodních týmu a projektů. Fungování malých firem zažívám posledních několik let intezivní spoluprací s firmou, kde jsem měla na starosti kompletní nastavení kompetencí, organizaci firmy a nastavení procesů. Na dílčích projektech spolupracuji s dalšími firmami a jednotlivci. Externě spolupracuji s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde přednáším a konzultuji diplomové práce. Také publikuji odborné články v časopisech Marketing & Media, Strategie a jako spoluautorka jsem se podílela na vzniku knihy Marketingové řízení památkových objektů.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Úvodní konzultace

Během dvou hodin spolu projdeme veškeré základní činnosti firmy a ujasníme si, která oblast vás nejvíce pálí a potřebovala by zlepšení či stabilizaci. Na jednom konkrétním procesu ukáži, jak s procesy pracovat, aby byly funkční.

Pravidla spolupráce

  • v naší vzájemné spolupráci jsme partneři, vzájemně se respektujeme
  • dodržuji plnou mlčenlivost – co mezi námi zazní, s nikým nesdílím, pokud se nedomluvíme jinak
  • poradenství se hradí předem oproti zálohové faktuře

V mé práci mě naplňuje, když firma díky spolupráci se mnou začne fungovat hladce a všichni jsou spokojenější a klidnější.

Kontaktní informace

Ing. Renata Novotná
Šimáčkova 9
Praha 7
170 00
Mobil:602 379 139
Email:info@renata-novotna.cz
Web:www.renata-novotna.cz
Účet:2400488577 / 2010 (Fio)
:05963915 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Dominika Špačková
Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak, abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky. Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice. Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.
poradkyně a lektorka kariérního rozvoje a podnikání pro ženy, maminkatelky

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS