Ing. Renata Novotná

konzultantka procesního řízení, organizátorka práce a pracovních kompetencí

Posuňte svou firmu na další úroveň. Pomůžu vám zefektivnit systém práce, delegovat a nastavit procesy. Abyste třeba mohli odjet v klidu na dovolenou s jistotou, že všechno perfektně šlape i bez vás. K tomu potřebujete:

 1. Mít spolehlivý a stabilní tým
  • předám vám naprosto unikátní proces, jak najít ty správné lidi do týmu. Takový, který budete moci použít kdykoli v budoucnu znova a pro jakoukoli pozici.
  • pomůžu vám vytvořit prostředí podporující motivaci vašich lidí
  • naučím vás sdělovat zpětnou vazbu a hodnotit práci ostatních tak, aby je to motivovalo
 2. Delegovat veškeré operativní činnosti
  • společně rozdělíme činnosti ve firmě mezi členy vašeho týmu, aby každý dělal to, co umí nejlíp
  • operativní úkoly, kterým se teď věnujete osobně, delegujeme na vhodné lidi ve firmě
  • naučím vás zadávat úkoly tak, aby výsledek odpovídal vašim potřebám
 3. Nastavit procesy
  • sepíšeme procesy ve firmě, aby nezůstávaly jenom v hlavách zaměstnanců
  • nastavíme procesy u činností, které delegujete, aby se vám dobře a spolehlivě předávaly
  • u špatně fungujících procesů najdeme problém a jeho řešení

Spolupráce probíhá formou konzultací buď osobně, nebo telefonicky. Je jen na domluvě, jak moc se do změn u vás ve firmě zapojím. Zda je budeme konzultovat pouze spolu, nebo jestli se na určitou dobu stanu součástí vašeho týmu.

Vystudovala jsem filosofii na Karlově univerzitě v Praze a podnikovou ekonomii na Vysoké škole ekonomické v Praze. Filosofie mě naučila analytickému myšlení a porozumění složitým celkům. Ekonomie mi pak dala věcný vhled do fungování firem.

Zkušenosti jsem získala více než 10letým působením na manažerských pozicích v korporátním světě vedením lokálních i mezinárodních týmu a projektů. Od roku 2015 pracuji s malými až středními firmami napříč obory. Externě spolupracuji s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde přednáším a konzultuji diplomové práce. Také publikuji odborné články v časopisech Marketing & Media, Strategie a jako spoluautorka jsem se podílela na vzniku knihy Marketingové řízení památkových objektů.

Ing. Renata Novotná

Kontakty

Ing. Renata Novotná
U Zlatého potoka 252
Kunice (Středočeský kraj)
251 63
Mobil:602 379 139
Email:renata@renata-novotna.cz
Web:renata-novotna.cz
Facebook:cistahlavavolneruce
Účet:2400488577/2010 (Fio)
IČ:05963915 (plátce DPH)
DIČ:CZ8362222913

Doporučení
z první ruky

Jsem ve fázi, kdy docela nestíhám. A můžu buďto zredukovat množství práce, nebo najmout lidi. Jenže když najmete špatného člověka a snažíte se ho zaučovat, stačí, abyste mu každý měsíc platili jen 5 tisíc. A když po půl roce zjistíte, že je nefunkční, stojí vás to 30 tisíc. Renata mi proto dala dovednost, kterou jsem neměla. Hledala jsem někoho, kdo pro mě bude psát články. A potřebovala jsem zjednodušit výběrový proces. Tak, abych do toho nevkládala čas a energii, které nemám. Konzultace mi pomohly navrhnout výběrové řízení v několika krocích a rychle poznat nefunkční kandidáty. Byla jsem překvapená, jak jednoduché díky tomu bylo z 15 lidí vybrat 4, co postoupili dále. Hodně používám Google dokumenty a potřebuju, aby s nimi moji spolupracovníci uměli. Bez Renaty by mě ale nenapadlo dát to do výběrového řízení. Zjistila jsem tak, že mi 50 % lidí v Google dokumentech nezvládne poslat práci. Renata navíc vymyslela způsob, jak poznat, jestli se daný člověk hodí pro to, aby psal pro Maminkatelky. Na konzultacích u Renaty je fantastické, jak vám věci zjednoduší. Našla jsem díky nim ideálního člověka na spolupráci a hlavně mám v rukou postup, který můžu kdykoliv v budoucnu využít znovu při hledání jiných lidí na jiné pozice. Jako podnikatelka tím šetřím svoje mentální zdraví. Když vyberete nesprávného člověka, může vám to přinést spoustu bezesných nocí a zkazit pověst. Ztratíte tím obrovské množství klientů a jen těžko se to napravuje. Já navíc ráda dělám věci tak, že se dají opakovat. A to se mi s Renatou povedlo.

Dominika Špačková
Dominika Špačková

byznys konzultantka pro efektivní podnikání