Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Doporučení > 3. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Renáta Sobolevičová — tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny

Zobrazuji č. 2130 z celkem 43 doporučení prezentace Mgr. Renáta Sobolevičová:
S Renátou Sobolevičovou spolupracujeme již 7 let, což je samo o sobě doporučením. Momentálně pro nás pracuje jako lektorka francouzštiny a dnes jsme domluvili tlumočení česko-anglické vzdělávací akce. Jednání s ní je příjemné, rychlé a snadné. Svou práci udělá kvalitně, je naprosto spolehlivá a když potřebujeme, vyjde nám vstříc. Proto se na ni obracíme stále znovu a s čistým svědomím ji mohu jen doporučit.

Zora Jírová

vzdělávací agentura Aldea
www.aldea.cz ~ jirova@aldea.cz ~ 607 159 501
S Renatou jsme začali spolupracovat před několika měsíci, tedy v roce 2016, a do dnešního dne pro nás přeložila přes 400 normostran výtvarných textů z českého jazyka do anglického. Renata je neskutečně rychlá a vždy nás překvapí, jak málo času jí stačí na překlad někdy poměrně náročných textů. Komunikace s ní je hbitá a její individuální přístup směrem k nám je špičkový. Do budoucna plánujeme využít Renatiny znalosti u dalších jazykových mutací a již nyní se těšíme na další spolupráci.

Jarmila Beránková

manažer komunikace, Continental Gallery
www.continentalgallery.com ~ ateliery2016@gmail.com
Spolupráce s paní Mgr. Renátou Sobolevičovou je vždy profesionální a velmi rychlá. Děkujeme Vám!

Robert Kučera

jednatel společnosti BAWRN.com s.r.o.
www.bawrn.com
Spolupráci s paní Sobolevičovou mohu vřele doporučit. Pro naše muzeum pracovala na španělských překladech doprovodného filmu na expozici a na překladech pro nové webové stránky. Její přístup byl velice profesionální, komunikace rychlá a efektivní a celá zakázka byla odevzdána ještě před dohodnutými termíny. S dalšími zakázkami se na ni opět rád obrátím.

Tomáš Kašička

manažer Muchova muzea v Praze
www.mucha.cz
Spolupráce s paní Sobolevičovou byla naprosto skvělá. Ještě jednou Vám musím poděkovat za rychlost a bezchybnost. Zároveň věřím, že to nebyla naše poslední spolupráce.

Aleš Seifert

ředitel Alšovy jihočeské galerie
www.ajg.cz
Mgr. Renáta Sobolevičová je mojí lektorkou francouzštiny na Úřadě pro ochranu osobních údajů. S jejími metodami výuky jsem velice spokojená. Dokáže zkombinovat tradiční způsob výuky (gramatická, poslechová cvičení) s metodami, které podporují konverzační obratnost a vnášejí do výuky prvek zábavy nezbytný pro udržení pozornosti. Prostřednictvím výuky, díky jejímu kulturnímu rozhledu, máme rovněž možnost seznamovat se s reáliemi některých frankofonních zemí. Hodiny francouzštiny s paní Renátou Sobolevičovou jsou úžasné, chodím na ně moc ráda, přístup lektorky je vynikající, způsob vedení bezkonkurenční. Už teď se nemohu dočkat na čtvrteční výuku francouzštiny s naší skvělou paní lektorkou.

Marta Lásiková

právník, ÚOOÚ
martahotzka@seznam.cz ~ 775 655 945
Překladatelské služby paní Mgr. Renáty Sobolevičové využíváme dlouhodobě. Ať už se jedná o překlady odborných přednášek/workshopů z anglického do českého jazyka na téma Kaizen a Lean management nebo v nedávné době dokonce překlad knihy do anglického jazyka, která se zanedlouho objeví na portálu Amazon. Vždy byla odvedena termínově a obsahově přesná práce. Velmi oceňujeme vstřícný a profesionální přístup paní Sobolevičové.

Ing. Markéta Nováková

konzultantka
cz.kaizen.com ~ mnovakova@kaizen.com
Paní Sobolevičová mi překládá mailovou korespondenci do angličtiny, španělštiny a francouzštiny pro jednání se zahraničními dodavateli. Tato spolupráce trvá již déle než půl roku téměř na denní bázi, nemohu si ji vynachválit. Je velmi vstřícná a rychlá.

Josef Hadrbolec

majitel společnosti Nealkohol s.r.o.
www.nealkohol.cz
Renáta Sobolevičová pracovala pro naši agenturu jako překladatelka a korektorka v jazykových kombinacích čeština - angličtina, francouzština a španělština. Podílela se mimo jiné na velkém projektu v oblasti cestovního ruchu, dále na textech pro evropské instituce atd. Osvědčila se jako velice rychlá a současně pečlivá překladatelka s vysokou úrovní jazykových kompetencí.

Jana Chaloupecká

překladatelka a předsedkyně představenstva, Artlingua a.s.
www.artlingua.cz
S paní Mgr. Sobolevičovou jsme opakovaně spolupracovali na překladech z a do francouzského jazyka. Její přístup je vysoce profesionální, překlady jsou kvalitní a vždy dodržuje terminy. Mohu jen doporučit.

Mgr. Ing. Markéta Pokorná

Oldschool
oldschoolmail@gmail.com ~ 604 215 628
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS