Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Renáta Sobolevičová > Doporučení > 4. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Renáta Sobolevičová — tlumočnice, překladatelka a korektorka angličtiny, francouzštiny, španělštiny a katalánštiny

Zobrazuji č. 3140 z celkem 45 doporučení prezentace Mgr. Renáta Sobolevičová:
Renáta Sobolevičová pracovala pro naši agenturu jako překladatelka a korektorka v jazykových kombinacích čeština - angličtina, francouzština a španělština. Podílela se mimo jiné na velkém projektu v oblasti cestovního ruchu, dále na textech pro evropské instituce atd. Osvědčila se jako velice rychlá a současně pečlivá překladatelka s vysokou úrovní jazykových kompetencí.

Jana Chaloupecká

překladatelka a předsedkyně představenstva, Artlingua a.s.
www.artlingua.cz
S paní Mgr. Sobolevičovou jsme opakovaně spolupracovali na překladech z a do francouzského jazyka. Její přístup je vysoce profesionální, překlady jsou kvalitní a vždy dodržuje terminy. Mohu jen doporučit.

Mgr. Ing. Markéta Pokorná

Oldschool
oldschoolmail@gmail.com ~ 604 215 628
Renáta Sobolevičová simultánně tlumočila mezi češtinou a španělštinou na konferenci INSPO (Konference o technologiích pro osoby se specifickými potřebami) a v rámci přípravy přeložila také shrnutí prezentace španělského řečníka a doprovodné materiály na konferenci. Tlumočení bylo perfektní a s celkovým průběhem spolupráce jsme byli velmi spokojeni.

Irena Peterková

vzdělávací agentura Aldea
www.aldea.cz
Spolupráce s paní Sobolevičovou je opravdu skvělá. Dodržuje domluvené termíny, je s ní příjemná komunikace a hlavně reaguje velmi flexibilně, což je pro nás jeden z velmi důležitých faktorů pro výběr překladatele. V tuto chvíli s ní spolupracuji především na překladu aplikace a také na různých marketingových textech. Pokud hledáte člověka, na kterého se lze spolehnout a je precizní, mohu vřele doporučit.

Kateřina Málková

Social Media & Content Specialist, MonkeyData
www.monkeydata.com
Chtěla bych touto cestou poděkovat slečně Sobolevičové, která pro nás překládala a tlumočila velmi složitý spor mezi dvěma Francouzi a zvládla to na jedničku. Renáta je nejen profesionál ve své branži tlumočníka, ale i skvělý a ochotný člověk. Děkujeme Renátko a když budeme potřebovat pomoci s tlumočením, obrátíme se opět na Vás.

Jitka Škodová

NAŠKOD s.r.o.
Renáta Sobolevičová nám velmi pomohla při korektuře češtiny na našem webu. Její texty našemu webu a produktu daly opravdu profesionální nádech a odvedená práce byla nad naše očekávání.

Lukáš Holovský

spoluzakladatel produktu Versites.com
versites.com
Paní Sobolevičovou jsme oslovili za účelem tlumočení do španělštiny na odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra. Vzhledem k tomu, že jsme byli velice spokojeni, požádali jsme ji o tlumočení i na naší společenské akci, které se zúčastnili lidé z různých zemí. Paní Sobolevičová plynule přecházela z češtiny do angličtiny, ale hlavně do španělštiny. Spolupráce s ní byla velmi dobrá. Pokud hledáte překladatele či tlumočníka, vřele doporučujeme.

Ilona Křivková

Ateliér NÁŠ DŮM s.r.o.
Paní Sobolevičovou mohu vřele doporučit, spolupráce s ní je bezproblémová a rychlá. Využil jsem jejích služeb překladu/korektury z/do francouzštiny.

Jakub Krejčí

B.A.R.D., s.r.o.
www.pythium.eu ~ krejci.jakub@outlook.cz
Děkuji paní překladatelce Mgr. Renatě Sobolevičové za rychlé zpracování překladů pro naši společnost z francouzštiny a španělštiny. Nemáme sice dlouhé překlady, ale jedná se překlady pro celní správu, kde jsou termíny pro odpověď, a paní Sobolevičová nám vždy vyšla vstříc překladem tentýž den. Můžu jenom doporučit i ostatním firmám.

Ing. Kamil Pecha

jednatel firmy ITS Holding s.r.o.
its.holding@seznam.cz
Nechávali jsme překládat text o raw čokoládě pro náš nový firemní web. Komunikace probíhala velmi hladce a překlad, který byl velmi kvalitní ve francouzštině a angličtině, byl vyhotoven během několika dní. Mnohokrát děkujeme.

Monika Puschová

Iswari Superfood
puschova@iswari.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS