Doporučení z první ruky

MgA. René Nekuda — lektor tvůrčího psaní


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Možná to bude znít jako klišé, ale pravdou zkrátka je, že mi kurz pana Nekudy změnil život. Plně jsem si uvědomil svoji tvůrčí sílu, nabral sebevědomí a odvahu k tvorbě věcí, na které bych si dříve netroufl.

Václav Bouček
účastník kurzu Tvůrčího psaní

Po vašem kurzu mně slovenské vydavatelství vydalo knihu. Děkuji, z vašeho kurzu neustále čerpám.

Veronika Savarijová
účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Robert Vlach

René Nekuda je pro mě českým synonymem pro výuku tvůrčího psaní. Občas se skutečně stane, že profesionál svou činností zviditelní svůj obor natolik, že vám jeho jméno vyskočí automaticky přímou asociací: ekonomie — Tomáš Sedláček, výživa — Margit Slimáková, tvůrčí psaní — René Nekuda! René toho udělal pro svůj obor hodně a doslova jím žije. Navíc je to člověk s nepopiratelnou morální integritou, vstřícný, nápomocný a otevřený novým věcem a postupům. Byl několikrát vzácným hostem na akcích, které jsme pořádali pro české freelancery, a byl jsem také u něj na kurzu. Vřele jeho služby doporučuji každému, kdo chce začít psát. A nejen to. Já už jsem toho v životě napsal spoustu (včetně dvou knih), ale i tak mi velice pomohlo podívat se na psaní Reného optikou.

Robert Vlach
podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze

Víkendový kurz jsem dostala jako narozeninový dárek od svých kamarádek. Přiznám se bez mučení, že se mi na něj vůbec nechtělo, dokonce jsem kamarádkám tak trochu vynadala za hloupý nápad. Že jsem jim po skončení kurzu poslala omluvnou esemesku, je dostatečným důkazem toho, že se mi kurz líbil, že mě bavil od první do poslední minuty. Děkuju René, díky kamarádky, byl to opravdu krásný dárek.

Klára Czastková
účastnice kurzu Tvůrčího psaní

Byl jsem kompletně spokojen, pan René Nekuda je šikovný a zábavný lektor a nabídl nemálo užitečných postřehů a rad. Kurz vede aktivní a přátelskou formou.

Vít Benešovský
účastník kurzu Tvůrčího psaní

Na každou hodinu jsem se těšila: na příjemnou atmosféru, nové a zajímavé informace, zážitky, a také na legraci, která nikdy nechyběla. :)

Lenka Macháčková
účastnice kurzu Tvůrčího psaní

Kurz byl pro mne inspirativní nejen po stránce získaných informací a zkušeností (různá cvičení), ale i díky lidem, kteří se tam sešli. Sdílení společného zájmu s ostatními se mi líbilo.

Jitka Kamencová
účastnice kurzu Tvůrčího psaní

Příjemná a obohacující vzpomínka, nové podněty k uvažování, zajímavé složení posluchačů.

Michal Beran
účastník kurzu Tvůrčího psaní

Byla jsem naprosto spokojená!!! Na kurz jsem se už předem těšila a nakonec má očekávání splnil, ne-li překonal!

Marta Kopřivová
účastnice kurzu Tvůrčího psaní

Překvapila mě forma cvičení, která jsou velmi nápomocná a člověk v sobě objeví nemyslitelné. Takže za to palec nahoru.

Lucie Hojná
účastnice kurzu Tvůrčího psaní