Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. René Nekuda > Doporučení

Doporučení z první ruky

MgA. René Nekuda — lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace MgA. René Nekuda:
Možná to bude znít jako klišé, ale pravdou zkrátka je, že mi kurz pana Nekudy změnil život. Plně jsem si uvědomil svoji tvůrčí sílu, nabral sebevědomí a odvahu k tvorbě věcí, na které bych si dříve netroufl.

Václav Bouček

účastník kurzu Tvůrčího psaní
Po vašem kurzu mně slovenské vydavatelství vydalo knihu. Děkuji, z vašeho kurzu neustále čerpám.

Veronika Savarijová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Robert Vlach
René Nekuda je pro mě českým synonymem pro výuku tvůrčího psaní. Občas se skutečně stane, že profesionál svou činností zviditelní svůj obor natolik, že vám jeho jméno vyskočí automaticky přímou asociací: ekonomie — Tomáš Sedláček, výživa — Margit Slimáková, tvůrčí psaní — René Nekuda! René toho udělal pro svůj obor hodně a doslova jím žije. Navíc je to člověk s nepopiratelnou morální integritou, vstřícný, nápomocný a otevřený novým věcem a postupům. Byl několikrát vzácným hostem na akcích, které jsme pořádali pro české freelancery, a byl jsem také u něj na kurzu. Vřele jeho služby doporučuji každému, kdo chce začít psát. A nejen to. Já už jsem toho v životě napsal spoustu (včetně dvou knih), ale i tak mi velice pomohlo podívat se na psaní Reného optikou.

Robert Vlach

podnikatelský poradce a provozovatel portálu Na volné noze
Víkendový kurz jsem dostala jako narozeninový dárek od svých kamarádek. Přiznám se bez mučení, že se mi na něj vůbec nechtělo, dokonce jsem kamarádkám tak trochu vynadala za hloupý nápad. Že jsem jim po skončení kurzu poslala omluvnou esemesku, je dostatečným důkazem toho, že se mi kurz líbil, že mě bavil od první do poslední minuty. Děkuju René, díky kamarádky, byl to opravdu krásný dárek.

Klára Czastková

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Byl jsem kompletně spokojen, pan René Nekuda je šikovný a zábavný lektor a nabídl nemálo užitečných postřehů a rad. Kurz vede aktivní a přátelskou formou.

Vít Benešovský

účastník kurzu Tvůrčího psaní
Na každou hodinu jsem se těšila: na příjemnou atmosféru, nové a zajímavé informace, zážitky, a také na legraci, která nikdy nechyběla. :)

Lenka Macháčková

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Kurz byl pro mne inspirativní nejen po stránce získaných informací a zkušeností (různá cvičení), ale i díky lidem, kteří se tam sešli. Sdílení společného zájmu s ostatními se mi líbilo.

Jitka Kamencová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Příjemná a obohacující vzpomínka, nové podněty k uvažování, zajímavé složení posluchačů.

Michal Beran

účastník kurzu Tvůrčího psaní
Byla jsem naprosto spokojená!!! Na kurz jsem se už předem těšila a nakonec má očekávání splnil, ne-li překonal!

Marta Kopřivová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Překvapila mě forma cvičení, která jsou velmi nápomocná a člověk v sobě objeví nemyslitelné. Takže za to palec nahoru.

Lucie Hojná

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS