Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > MgA. René Nekuda > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

MgA. René Nekuda — lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 1119 z celkem 19 doporučení prezentace MgA. René Nekuda:
Byla jsem z kurzu absolutně nadšená! Nic bych neměnila. :)

Lucie Hartingerová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Naštvalo mě, že kurz už skončil, bavil mě. Byl lidský, normální, ukazoval klady i zápory práce a života spisovatelova. Možná bych ocenila víc typů ke psaní. Jinak nevím, zdál se mi propracovaný, zajímavý, vyzkoušela jsem tento kurz u konkurence a tento jednoznačně zvítězil.

Lucie Pilátová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Víkendový kurz jsem dostala jako narozeninový dárek od svých kamarádek. Přiznám se bez mučení, že se mi na něj vůbec nechtělo, dokonce jsem kamarádkám tak trochu vynadala za hloupý nápad. Že jsem jim po skončení kurzu poslala omluvnou esemesku je dostatečným důkazem toho,, že se mi kurz líbil, že mě bavil od první do poslední minuty. Děkuju René, díky kamarádky, byl to opravdu krásný dárek.

Klára Czastková

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Kurz dovedl podnítit účastníky k nalézání nečekaných, byť někdy třeba malých schopností. Především však vykouzlil vzácnou svobodnou atmosféru, podporující vznik nečekaných přátelství.

Jaroslava Biskupcová

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Líbilo se mi všechno. Vtipné, hravé, odborné, atmosféra upřímnosti a důvěry.

Marie Čtyřoká

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Kurz se mi líbil od první do poslední minuty. Doporučuji.

Kateřina Sobotková

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Dalo mi to přesně to, co jsem chtěla. Bylo to tak přirozený, svěží, tvůrčí, obohacující, inspirativní, ucelený, smysluplný, fajn, příjemný a tak rychle to uteklo! Bylo to úplně takový magický. :) Jsem za to moc moc ráda.

Lucie P.

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Měla jsem obavy, jestli se vlastně dá tvůrčí psaní učit, takže spíš než nějaká očekávání jsem měla pochyby, které úplně zmizely, za což moc děkuju!

Helena Š.

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Jsem nadšena. Přišla jsem s obavami z toho, že nás bude příliš moc, s obavami, jaký bude René Nekuda učitel. Vše předčilo má očekávání, vyhovoval mi styl „výuky“ Reného. Bylo to velice přínosné a ocenila bych pokračování.

Eva V.

účastnice kurzu Tvůrčího psaní
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS