Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — spisovatel a lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 110 z celkem 74 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Kombinace kurzu tvůrčího psaní pro všechny a kurzu kreativity byla dobrá volba. Obě hodiny se vzájemně doplňovaly a odnesla jsem si několik užitečných technik, jak se rozproudit, když se při psaní zaseknu na mrtvém bodě. (pozn.: doporučení se týká kurzů tvůrčího psaní, které se uskutečnily 10. 5. 2016 speciálně pro firmu MEDIAAGE, konkrétně Kurzu tvůrčího psaní pro každého a Kurzu tvůrčího psaní – jak podpořit svou kreativitu)

Barbora Robková

Copywriter and idea maker
www.mediaage.cz ~ robkova@mediaage.cz ~ 725 555 203
Richarda Skolka mohu vřele doporučit. Absolvovala jsem dvě jeho školení na Naucmese.cz a přihlásím se na další. Jeho kurzy kreativního psaní a video-kurz jak se naučit cizí jazyk, byly pečlivě a profesionálně připraveny. Na obou kurzech jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací a metod, navíc poměrně dynamickým a zábavným způsobem. Pro člověka, který začíná psát a není si svou tvorbou úplně jistý, možná bude nejdůležitější informace o tom, jak Richard přistupuje k hodnocení vzniklého díla. Hodnotí velice citlivým, objektivním způsobem a nechává autorovi dostatek prostoru pro jeho vlastní kreativitu. Už teď se těším na Richardův podzimní kurz tvůrčího psaní.

Mgr. Blanka Španová

Před časem jsem si zakoupila na VimVic.cz kurz „Jak vydat svou první knihu“ od Richarda Skolka. Moc děkuji autorovi za tento kurz. Stručně, srozumitelně a ve vysoké kvalitě vysvětlil vše důležité, co se tématu týká. Obsah i způsob výkladu mě moc potěšily. Našla jsem v kurzu odpovědi na své otázky a k tomu i několik inspirací navíc. Už teď vím, že se ke kurzu budu v budoucnu ráda vracet a využiji ho při psaní své první knihy, až se k tomuto životnímu kroku doberu :) Pomohl jste mi, pane Skolku, a za to Vám patří můj obrovský dík :)

Lenka Kubáčová

lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu
www.aulk-vzdelavani.cz ~ kubalen@seznam.cz ~ 605 744 569
Richardův kurz „Jak vydat svou první knihu“ na serveru Vím Víc vřele doporučuji. Srozumitelnou formou seznamuje budoucí autory s takovými náležitostmi, jako jsou podstatné body pracovní smlouvy, konkrétní práce nakladatele na vydání knihy, typy nabízeného finančního ohodnocení – jsou to informace, ke kterým se autor běžně nedostává. Autor kurzu prozradí i některé zákulisní informace a dodá tipy k výběru vhodného nakladatele v Česku. Kurz hodnotím jako dobře strukturovaný a přínosný pro seznámení se s touto oblastí. S autorem jsem měla možnost konzultovat i online a jeho rady ohledně knižního a časopiseckého trhu jsou velmi fundované a zasvěcené.

Kristina Březinová

psycholožka a autorka
Zúčastnil jsem se kurzu tvůrčího psaní Richarda Skolka a byl jsem příjemně překvapen. Jako naprostý laik jsem během 6 hodin pod jeho vedením vytvořil několik textů, se kterými jsem byl spokojen. Bylo to zejména díky chytře vymyšleným, stupňujícím se praktickým cvičením a profesionálnímu vedení. Díky tomu, že je Richard autorem několika knih, ví o čem mluví.

Michal Studnička

mstudnicka@eurotech.cz ~ 602 730 628
Ráda bych doporučila kurz Richarda Skolka „Jak vydat svou první knihu“ (vímvíc.cz). S kolegyní Pavlínou Jurkovou jsme napsaly již několik divadelních scénářů, ale svět knih je pro nás zatím velká neznámá. A právě kurz pana Skolka nám pomohl nahlédnout do jednání s nakladatelstvím, jak jej oslovit, jak si pohlídat smlouvu atd. Jde o velmi profesionální kurz.

Jarmila Vlčková

autorky Divadla Láryfáry
www.divadlolaryfary.cz ~ vlckovajarmila@seznam.cz ~ 608 823 463
Spolupráci s panem Skolkem mohu jedině doporučit. Zúčastnila jsem se jeho dálkového kurzu tvůrčího psaní a byla jsem moc spokojená. Pan Skolek odpovídal velmi rychle a vše mi skvěle vysvětlil. Jsem ráda, že jsem se kurzu mohla zúčastnit a získané vědomosti určitě využiji.

Petra Talábová

rajknihomolky.blogspot.cz ~ petulka.talabova@seznam.cz ~ 723 069 226
Ráda bych doporučila spolupráci s Richardem Skolkem a zároveň i návštěvu nějakého kurzu, který vede. Sama jsem absolvovala dálkový kurz tvůrčího psaní (naučmese.cz) a byla jsem s ním rozhodně spokojena. Pan Skolek reagoval na zprávy velice rychle, dal ke všemu podrobnou zpětnou vazbu a vysvětlil ji tak, aby bylo možné ji aplikovat i na další články. Velice si cením, že dokáže podat i kritiku takovým způsobem, aby neodradila začínající bloggery od dalšího psaní, protože kromě ní dostane blogger i nějakou tu pochvalu. Věřím, že informace získané na kurzu brzy využiji při své práci. Zároveň mne mile překvapilo, že mi pan Skolek nad rámec kurzu nabídl možnou konzultaci článků, čehož si velice vážím.

Klára Dvořáková

studentka KISK FF MU
tatafaworld.blogspot.cz ~ tatafaworld@gmail.com ~ 723 260 823
Kurz kreativního psaní vedený Richardem Skolkem byl pro mne velice přínosný i když jsem Slovenka. Byl veden velice profesionálně a zároveň nebyl nudný ani čistě teoretický. Zkusila jsem si několik různých cvičení, zjistila jsem jak psát, jak vydat knihu, ale třeba i jak udat rozhlasovou hru. Cítím se teď motivovaná něco napsat a někde to zveřejnit. Doporučuju všem, kteří chtějí své psaní publikovat, nebo jsou kreativně zaseknutí a neví jak dál.

Jana Skálová

jana.skalova.42@gmail.com ~ 773 175 654
Richarda jsem poznala jako lektora kurzu o psaní a vydávání knih a mohu ho velmi doporučit všem, kteří se chtějí pustit do napsání knihy. Byl moc milý, příjemný a ochotný (vyhověl mi v telefonickém setkání místo osobního), má perfektně připravené podklady a při kurzu odpoví opravdu na všechny dotazy. Kurz pro mě byl velmi obohacující. Byla to pro mě radost ho poznat a ze srdce vám doporučuji s ním spolupracovat.

Veronika Brázdilová

vero.brazdilova@gmail.com ~ 724 576 935
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS