Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — překladatel a korektor angličtiny a španělštiny, lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 110 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Kombinace kurzu tvůrčího psaní pro všechny a kurzu kreativity byla dobrá volba. Obě hodiny se vzájemně doplňovaly a odnesla jsem si několik užitečných technik, jak se rozproudit, když se při psaní zaseknu na mrtvém bodě. (pozn.: doporučení se týká kurzů tvůrčího psaní, které se uskutečnily 10. 5. 2016 speciálně pro firmu MEDIAAGE, konkrétně Kurzu tvůrčího psaní pro každého a Kurzu tvůrčího psaní – jak podpořit svou kreativitu)

Barbora Robková

Copywriter and idea maker
www.mediaage.cz ~ robkova@mediaage.cz ~ 725 555 203
Richarda Skolka mohu vřele doporučit. Absolvovala jsem dvě jeho školení na Naucmese.cz a přihlásím se na další. Jeho kurzy kreativního psaní a video-kurz jak se naučit cizí jazyk, byly pečlivě a profesionálně připraveny. Na obou kurzech jsem se dozvěděla spoustu zajímavých informací a metod, navíc poměrně dynamickým a zábavným způsobem. Pro člověka, který začíná psát a není si svou tvorbou úplně jistý, možná bude nejdůležitější informace o tom, jak Richard přistupuje k hodnocení vzniklého díla. Hodnotí velice citlivým, objektivním způsobem a nechává autorovi dostatek prostoru pro jeho vlastní kreativitu. Už teď se těším na Richardův podzimní kurz tvůrčího psaní.

Mgr. Blanka Španová

S panem Skolkem jsem velmi spokojen. Překlady jsou vždy v pořádku (ověřeno rodilými mluvčími). Příznivé ceny a dodržování termínů dle ujednání (i při express dodávce).

David Sedláček

designér na volné noze
david@sedlacek.in ~ 603 181 314
Před časem jsem si zakoupila na VimVic.cz kurz „Jak vydat svou první knihu“ od Richarda Skolka. Moc děkuji autorovi za tento kurz. Stručně, srozumitelně a ve vysoké kvalitě vysvětlil vše důležité, co se tématu týká. Obsah i způsob výkladu mě moc potěšily. Našla jsem v kurzu odpovědi na své otázky a k tomu i několik inspirací navíc. Už teď vím, že se ke kurzu budu v budoucnu ráda vracet a využiji ho při psaní své první knihy, až se k tomuto životnímu kroku doberu :) Pomohl jste mi, pane Skolku, a za to Vám patří můj obrovský dík :)

Lenka Kubáčová

lektor, NLP konzultant a kouč osobního růstu
www.aulk-vzdelavani.cz ~ kubalen@seznam.cz ~ 605 744 569
Pan Mgr. Richard Skolek pro mě překládal 20stránkový španělský text z 19. století. S jeho překladem jsem byla nad rámec spokojená. Přestože se text výrazově, gramaticky i syntakticky (stavbou věty) lišil od současné běžné španělštiny, jeho překlad vyniká přesností přeloženého výrazu a celý text upoutá čtivou a vytříbenou současnou češtinou. Kromě flexibilnosti (ve stejný den, kdy jsem překlad poptala, jsme se již dohodli na termínu) oceňuji také jeho naprostou profesionalitu a krátký termín překladu na výborné úrovni. Summa summarum: překlady pana Skolka mohu doporučit všem, kteří očekávají kvalitní a jasný překlad od překladatele s hlubokou znalostí a láskou k španělskému jazyku.

Hana Šimečková, DiS.

obchodní referent
hanasime@centrum.cz ~ 774 679 439
Richardův kurz „Jak vydat svou první knihu“ na serveru Vím Víc vřele doporučuji. Srozumitelnou formou seznamuje budoucí autory s takovými náležitostmi jako jsou podstatné body pracovní smlouvy, konkrétní práce nakladatele na vydání knihy, typy nabízeného finančního ohodnocení – jsou to informace, ke kterým se autor běžně nedostává. Autor kurzu prozradí i některé zákulisní informace a dodá tipy k výběru vhodného nakladatele v Česku. Kurz hodnotím jako dobře strukturovaný a přínosný pro seznámení se s touto oblastí. S autorem jsem měla možnost konzultovat i online a jeho rady ohledně knižního a časopiseckého trhu jsou velmi fundované a zasvěcené.

Kristina Březinová

psycholožka a autorka
S Richardem mám dobré a dlouhodobé zkušenosti ze společné spolupráce na projektu NANITS CHRONICLES. Překlady nám dodává rychle a pracuje velmi flexibilně. Jeho služby můžu vřele doporučit.

Robert Kaločai

CEO a co-founder NANITS UNIVERSE LTD.
robert@nanitsuniverse.com ~ 774 363 678
S Richardem je opravdu radost pracovat, veškeré námi zadané texty přeložil do angličtiny za velice krátký čas, doručil je v požadovaných formátech a nezapomněl připsat ani pár trefných poznámek, které pomohly vyladit náš web k dokonalosti. Stejně musím ocenit i jeho časovou flexibilitu a ochotu přeložit ze dne na den texty naší žádosti o zahraniční grant. Spolupráci s Richardem mohu tedy vřele doporučit po všech stránkách.

Kateřina Vacková

Zakladatelka společnosti Loono
loono.cz ~ katerina.vackova@loono.cz ~ 737 927 018
Zúčastnil jsem se kurzu tvůrčího psaní Richarda Skolka a byl jsem příjemně překvapen. Jako naprostý laik jsem během 6 hodin pod jeho vedením vytvořil několik textů, se kterými jsem byl spokojen. Bylo to zejména díky chytře vymyšleným, stupňujícím se praktickým cvičením a profesionálnímu vedení. Díky tomu, že je Richard autorem několika knih, ví o čem mluví.

Michal Studnička

mstudnicka@eurotech.cz ~ 602 730 628
Ráda bych doporučila kurz Richarda Skolka „Jak vydat svou první knihu“ (vímvíc.cz). S kolegyní Pavlínou Jurkovou jsme napsaly již několik divadelních scénářů, ale svět knih je pro nás zatím velká neznámá. A právě kurz pana Skolka nám pomohl nahlédnout do jednání s nakladatelstvím, jak jej oslovit, jak si pohlídat smlouvu atd. Jde o velmi profesionální kurz.

Jarmila Vlčková

autorky Divadla Láryfáry
www.divadlolaryfary.cz ~ vlckovajarmila@seznam.cz ~ 608 823 463
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS