Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Richard Skolek > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Mgr. Richard Skolek — překladatel a korektor angličtiny a španělštiny, lektor tvůrčího psaní

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Mgr. Richard Skolek:
Spolupráci s panem Skolkem mohu jedině doporučit. Zúčastnila jsem se jeho dálkového kurzu tvůrčího psaní a byla jsem moc spokojená. Pan Skolek odpovídal velmi rychle a vše mi skvěle vysvětlil. Jsem ráda, že jsem se kurzu mohla zúčastnit a získané vědomosti určitě využiji.

Petra Talábová

rajknihomolky.blogspot.cz ~ petulka.talabova@seznam.cz ~ 723 069 226
Ráda bych doporučila spolupráci s Richardem Skolkem a zároveň i návštěvu nějakého kurzu, který vede. Sama jsem absolvovala dálkový kurz tvůrčího psaní (naučmese.cz) a byla jsem s ním rozhodně spokojena. Pan Skolek reagoval na zprávy velice rychle, dal ke všemu podrobnou zpětnou vazbu a vysvětlil ji tak, aby bylo možné ji aplikovat i na další články. Velice si cením, že dokáže podat i kritiku takovým způsobem, aby neodradila začínající bloggery od dalšího psaní, protože kromě ní dostane blogger i nějakou tu pochvalu. Věřím, že informace získané na kurzu brzy využiji při své práci. Zároveň mne mile překvapilo, že mi pan Skolek nad rámec kurzu nabídl možnou konzultaci článků, čehož si velice vážím.

Klára Dvořáková

studentka KISK FF MU
tatafaworld.blogspot.cz ~ tatafaworld@gmail.com ~ 723 260 823
Kurz kreativního psaní vedený Richardem Skolkem byl pro mne velice přínosný i když jsem Slovenka. Byl veden velice profesionálně a zároveň nebyl nudný ani čistě teoretický. Zkusila jsem si několik různých cvičení, zjistila jsem jak psát, jak vydat knihu, ale třeba i jak udat rozhlasovou hru. Cítím se teď motivovaná něco napsat a někde to zveřejnit. Doporučuju všem, kteří chtějí své psaní publikovat, nebo jsou kreativně zaseknutí a neví jak dál.

Jana Skálová

jana.skalova.42@gmail.com ~ 773 175 654
Richarda jsem poznala jako lektora kurzu o psaní a vydávání knih a mohu ho velmi doporučit všem, kteří se chtějí pustit do napsání knihy. Byl moc milý, příjemný a ochotný (vyhověl mi v telefonickém setkání místo osobního), má perfektně připravené podklady a při kurzu odpoví opravdu na všechny dotazy. Kurz pro mě byl velmi obohacující. Byla to pro mě radost ho poznat a ze srdce vám doporučuji s ním spolupracovat.

Veronika Brázdilová

vero.brazdilova@gmail.com ~ 724 576 935
V rámci týdne sdílení jsem se na Naucmese.cz účastnila několika Richardových kurzů zaměřených na tvůrčí psaní a překladatelství. Bylo vidět, že v obou oblastech Richard ví, o čem mluví, na kurzech panovala příjemná atmosféra a odnesla jsem si z nich řadu inspirativních technik a doporučení.

Gabriela Koukalová

realitní makléřka pro Brno
www.gabrielakoukalova.com ~ gabriela.koukalova@seznam.cz ~ 606 661 103
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS